Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
16. led 2009

To je chytrý nápad, Marti, fakt. Ona to vždycky totiž zakecá a zapomene 😀 😀

martinka79
16. led 2009

http://www.plott.cz/
HOPLKY TOTO JE NAKLADATELSTVÍ CO DĚLÁ KNIHY PRO DĚTI A MŮŽE JE SITUOVAT NA VAŠE JMÉNO DÍTĚTE A JEHO RIDNY +FOTKA DOST DOBRÝ DÁREK. MY JE DOMA MÁME A BEREME JE.
pro dospělé kamasutra také suepr dárek.i s věnováním oknoukněte.

martinka79
16. led 2009

Mončo blbé. tak to ber sprotovná já šla spát v 00.00hod Miša malje taky jelikož jsme přijeli až kolem 21.15hod a on od 18hod chrněl v autě. 🙂 a v noci se budil.jsem dnes dost přepadlá. myslela jsem, že ybch s dětmi jela plavat,a le to by mě večer zabilo tatínek by ukládal mě.

Jani zavolej jí fajt. když to bude volně prodejné tak si to můžeš o víkendu koupit. zítra bude mít ráno důvod jít sama ven a tatin bude doma s Honzíkem. 😀

anta
16. led 2009

Martiiii, ty jsi chytrolííííín, pěkně mu to omastím 😀 😀 😀

martinka79
16. led 2009

to ne, jen si odreaguješ. 😀 ale jsme to chytrá mamina. já dávám malého ležet a potom šup třeba s badem ven a nebo někam a onse o malého postará. 😀 😖

anta
16. led 2009

Aha, já mu to chtěla omastit, ale dobrá, budu hodná a jen se odreaguju 😀 😀

martinka79
16. led 2009

miláček hlídá docela rád. 😀

martinka79
16. led 2009

vždyť ty jsi vždy hodná. 🙂

monkia.pv
16. led 2009

marti beru to sportovne!U ni je zazarak kdyz spi dopoledne vic jak 30 minut!Ale aspon mi bude spat v kocarku jak pojedeme na to sono!varim ji obed tak snad to nedopadne jak rano-jablicko s broskvi neee!Snedla par lzicek a pak sevrela rtiky a konec!A chtela mliko!Tak mam podezreni na druhy zoubek-u prvniho to bylo taky tak-tuhou stravu neee a mlicko mnam mnam!

anta
16. led 2009

A teď nevím, koho myslíš, Bada nebo manžela 😀 😀

monkia.pv
16. led 2009

Marti dobry napad!Taky to tak asi hned zitra rano udelam! 😉

anta
16. led 2009

To je fakt zajímavý, že u Honýse zuby nezuby a mrkvičku papá jak zjednaný 😀 😀

monkia.pv
16. led 2009

jani ono je to mozna i tim ze zatim davas jen par lzicek!Vanulka uz ma nahrazenou ranni a poledni davku mlicka tuhou stravou!A ted jak ji rostou zoubky tak si da jen par lzicek a pak chce mlicko!Ale u kazdeho je to jiny!Vanula je asi cita! 😉

monkia.pv
16. led 2009

Honzik jeste spinuska?

martinka79
16. led 2009

Jani to buď ráda, že na zuby nedá a papá.
myslela jsem manžela i Bad rád hlídá.
Mončo u nás to s tím papáním je stejné taky občas stávkuje když lezou ty zuby a bolí ho pusa. šoupla jsem ho do pelechu. 🙂

martinka79
16. led 2009

doufám, že bdudu úspěšná aspoň na chvilku kdyby zabral. 😔

anta
16. led 2009

Ale kdepak, nespinká, už je zase živej 😀 😀

dite1
16. led 2009

ahoj holky!!!
Tak jsme vcera byli na kontrole u doktora a ten rikal, ze kdybych odvedla honzika k jinymu doktorovi, ktery nevi kolik mu je tak by rekl, ze je to mimo tak 8 az 9ti mesicni, protoze je pry velky sikulka, jak krasne leze a taky sedi a co toho napovidal.... 🙂 Jinak Paolin muzes zapsat ze v 6ti mesicich a tydnu ma presnych 8kg a presnych 70cm.... 🙂 😀

anta
16. led 2009

Tak to je moc pěkné, Míšo, náš Honýs je též velký jako osmiměsíční miminko, takže je to též radost 😀

kamca.mazda
16. led 2009

Ahoj holky,
Jani hodně sil na uspávání,
Moni Domi s rukou dobrý jen modřina zůstala ale má pro změnu kašel a rýmu. Noci s Amy jsou u nás každý den takový jako jsi měla ty dnes každou chvilku dudla nebo čaj nebo něco tak si to umíš představit.
Pavli to je fajn že jsi se přišla mrknout a že se máte skvěle.
Amy teď leží v postýlce snažím se jí uspat ale zatím se nedaří potřebuji vytřít a žehlit.

martinka79
16. led 2009

jé u nás se také nespí.

M9šo to je radost poslouchat, viď. Kamčo tak to zvládni. dominik s modřinou bude dobrý a kašel a ráma ho snad přejdou brzy. 😉

dite1
16. led 2009

ja se tady docela tedkon nudim
co delate vy? uz nemam do ceho pichnout a malej pupik spiiiiii ☹

martinka79
16. led 2009

tak Míša tančí v postýlce ukazuje na okno a mele něco ne smyslu jdeme ven, maminko šupky. sházel na co došáhl celý přebalovák a podložku a tančí dál. 😀

martinka79
16. led 2009

tak to chce Míšo dobrou knihu.
já studuji nějaké materiály a kntroluji prdelína

dite1
16. led 2009

cekam ze koncem dopoledne prijde kamaradka, ale jeste to neni jisty mozna zacatkem odpoledne a MP se vrati dnes z prace kolem 12h30
a zitra rano jdeme po prve na plavco 😀 jupiiiiiiiii uz se tesim az ho uvidim jak se na to bude tvarit
😝

kamca.mazda
16. led 2009

Paol noci stejné jen dnes jsem si ji už v deset dala do postele tak to bylo lepší asi jenom třikrát čaj, jednou sunar a párkrát dudla. S těma plínama to neřeš, u nás to bylo tak že před druhým rokem jsem ho nutila i jsem mu dávala hadrový aby mu to vadila ale on byl v poho tak jsem toho nechala a jednoho dne přišel s nočníkem a pak za pár měsíců jsem mu nedala plínu ani na noc a bylo to přijde to myslím samo. A s tím stáním u čůrání my měli opačný problém ještě ve čtyřech si sedal protože můj muž to taky většinou tak dělá, on se prý ještě nerozhodl zda jde na velkou či na malou tak jsem ho to stání učila já 😀
Marti co máš za problémy nená chvíli klid co? Jinak Mišák šikula.

dite1
16. led 2009

kdyz me ve francoustine cist nebavi pac nejaka ta jejich odborna slova neznam a pak by se mi mohlo i stat ze nakonec nepochopim nic. A ja blba jsem si zapomnela koupit nejake knizky kdyz jsem byla v cechach
😢

kamca.mazda
16. led 2009

Míšu gratuluji k mírám, my nemáme asi ani sedm 😉
A já tedy mám spoustu práce už spí tak jdu na to, užij si volna 🙂

dite1
16. led 2009

jo MP si taky porad seda boji se totiz ze se netrefi do zachodu a pak bude muset utirat curanky vsude, a je to pro nej prijemnejsi, rika ze si odpocine, ale nejhorsi jekdyz si vezme do ruky casopis o autech a to tam stravi aspon 45min. ja bych se mohla pocurat!!!! 😀

martinka79
16. led 2009

tak mi ti něco pošleme stačí říci co ráda čteš máme určiotě všechny nacvaklou knihovnu. 😀
Mišáka jsem vyndala z pelechu dělal lotroviny vše vyházel polštáře a a obšitý odvázal. 😀 teď rabuje zelilovač a stále si pouští radio víc na hlas. 🙂