Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
12. pro 2008

Evi, máš bod 😀 😀
Mám sto chutí tady fakt nechat manžu tak dva dny s dítětem samotnýho, aby viděl, jaká je realita a jaký to je, že je člověk občas z dítěte na psychiatra 😉

anta
12. pro 2008

Honzík se umí sám trefovat flaštičkou do pusy 🙂

anta
12. pro 2008

Míšo, super zprávička, gratuluji 😉

dite1
12. pro 2008

Jo ten muj si ji ani sam nedrzi snad to prijde brzy aby se mohl sam najist.... 😀
A co u vas novyho Jani??? Jak se Honzikovi dari??

anta
12. pro 2008

Ále, ani se neptej, včera jsem mu dala mrkvičku a snědl jí a dneska z toho byl nějakej pekelnej, bolelo ho bříško a nemohl si ani uprdnout 😖 😀
A jak často se vlastně krmí děti přecházející na pevnou stravu? Jak se to dělá? Díky 😉

dite1
12. pro 2008

me doktor rekl, abych mu davala rano mleko koncem dopoledne nejakou tu zeleninku a potom kompot a odpoledne a vecer mleko. Zatim mi porad pije 210ml, ale pekne se rozezral, driv mi nechtel jist a od ty doby co mu davam tu zeleninu tak mu pekne smakuje i to mleko!!! 😀 A davam mu toho tolik, co sni, co sam rekne.
A ted uz mi skoro leze po kolenou ale zatim jen dozadu 😀 😀

kamca.mazda
12. pro 2008

No holky zase jste toho napsali, mě se Amy budí taky tím že se prevrátí na bříško a tím že ji vypadne dudlík a tím že chce jíst a pořád, snad tisíckrát za noc teď poslední dva dny nespí ani přes den, měla vždy dopolední pauzu tak 2-3 hodky ted nic hodku dopoledne půl hodky odpoledne a konec já už jsem celkem vyřízená a ještě je protovná od pondělí má naušničky a nějak ji to hnisá poraďte něco??

anta
12. pro 2008

Tak to ten náš je trochu línější, ještě nepřišel, na co ta kolena vlastně má 😀

kamca.mazda
12. pro 2008

Evi tak to jsi s tchýní udělala dobře jsi hlavička.
a co se týče chlapů a hlídání to máte pravdu ten můj taky hlídá pět minut a už mu vadí že se Amy rozčiluje.
Paol s tou školkou je to u nás stejný taky tam dávají nemocný děti a Domča je tak náchylný že všechno donese domů.
Evi taky čekám na objednané dárky jsem zvědavá jestli dorazí nebo se zvencnu.

kamca.mazda
12. pro 2008

Holky taky máme problém s kakáním teď co Amy začala jíst zeleninu a na noc kaši špatně kadí má to tuhý a nemůže to chudák vytlačit nemáte nějakou radu?

kamca.mazda
12. pro 2008

Dala jsem tam nějaké fotečky nové

martinka79
12. pro 2008

nemám my to také měli jen hodně pít.

martinka79
12. pro 2008

Kamčo my máme stejnmé noci. ☹

e.k.t
autor
12. pro 2008

Kamčo, dávám často pít šťávičku s meruňkou a nebo Hroznovou samo že ředěné 😉

Meruňka u nás funguje 100% 😀

e.k.t
autor
12. pro 2008

teda tady chumelíííí, no dosud pršelo tak půjdeme ven a budeme huhuláci 😀 😀 😀

zapoměla jsem koupit kroupy a MM si objednal uženou polívku 😅

anta
12. pro 2008

Já zítra udělám čočkovou polévku, abychom se mohli vžít s tatinem do těch chudáčků miminek, co trpí prdíkama, na noc se přivážeme k posteli, abychom si neotloukli hlavu o strop 😀 😀 😀

e.k.t
autor
12. pro 2008

no my zítra asi uděláme uzenou polívku s kroupama 😀

kamca.mazda
12. pro 2008

Díky za rady holky dnes jsem koupila švestkovou od Hippu, tak uvidím ona mi nechce vůbec pít čaj.
A co ty naušničky Evi vám se zahojili jen po lihu?

martinka79
12. pro 2008

Tak mám hotovo upečeno asi 4druhy a zítra sofoukny dalíš 3těsta a potom naděšlám další těsta asi končím.

martinka79
12. pro 2008

Kamčo já švestkovou také dávám, Míša čajík pije moc moc rád, ale jen jeden druh vyvařený kmín. 😀
Tak krásné sny maminy jdu na kutě jelikož toho mám dnes až nad hlavu.

paolin
12. pro 2008

Kamco, Amalka je ale okata! Adamek zase basti jen mlicko a kase. zeleninu proste nebude a nebude 🙄

Adamek uz skoro spinka, Vita jde za chvili. na Sare-tedy ve firme to bylo fajn. masiko mooc dobry, akorat polovina lidicek uz byla krapet priopila 😀 pak dorazil zbytek kolegu z bedecu, tak alespon s temi se dalo docela komunikovat 😀

Marti, ty jsi fakt sikulka! my udelali s Vitou akorat linecky a pernicky a to v ramci zabavy. u nas cukrovi nejak nejime, tak se s tim zatim nepecu. az budou kluci vetsi, tak zacnu. preci jen...vanoce bez peceni cukrovi, to nejde! z detstvi na tu vuni mam krasne vzpominky.

paolin
12. pro 2008

hi hi, ted jsem koukala na firemni stranky a maji tam napsano, ze bude z duvodu celofiremni konference omezen provoz kancelari. pry konference 😀 to se jim to konferuje s pasikem, skopickama a flaskama Jamesona 😀 😉

paolin
12. pro 2008

tak dobrou vsem!

martinka79
12. pro 2008

Pavli no my to jíme tdy jen některé druhy, ale mě to zkrátka baví a ta atmosféra je úžasná. takx dobrou.
Zábava byla dobrá, maso bych si také dala.

paolin
12. pro 2008

jo, atmosfera je nadhera. zavidim detem, ze muzou prozivat to krasne teseni 😵

martinka79
12. pro 2008

já se také těším na jeich očka a na nějaké malé překvápko. počkej za pár let se budeš těšit z dárků od dětí a nakonec jich budeš míc než oni. 🙂

martinka79
12. pro 2008

Pavli já teď přemýšlela jakou dobrotu bych mohla upéci Mišákovi ml. nějaké cukroví. On jak se dostane na vše a stojí už jen s malou pmocí tak si dnes šáhl na stůl pro sušenyk bebe no proč ne že? ale nějaké jen jeho cukroví by bylo bezva. 🙂

martinka79
12. pro 2008

pádím do postele pa 😉

martinka79
13. pro 2008

krásné ráno holkčiny.Užívejte soboty a neděle. my jdeme snídat. 🙂

anta
13. pro 2008

Dobré ranko, přeji to samé co Martinka 😉 Jen jsme již po snídani. Jsem vzhůru od třičtvrtě na pět 😀 😀