Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

kamca.mazda
25. pro 2008

Ahoj holky dřív jsem nestihla sem jít tak vám přeju pohodu doufám že jste si to užili s dětičkama a dostli krásné dárečky a hlavně jste všichni zdraví.

many
25. pro 2008

ahoj holky - pěkné svátky 🙂 dřív jsem neměla čas sem juknout 😀 teď mi tatin odešel na zábavku a Ladík spinká a možná tu budu i večer,pokud s ním nepůjdu brzo spát 😀

many
25. pro 2008

jinak u nás vánoce proběhli taky krásně 🙂 a Ladíček měl největší radost z hracího nočníku 😀 😀 😀

many
25. pro 2008

jinak on nám ještě nesedí, ale na tom nočníku seděl jak zařezanej 😀 😀 😀 a dnes si s ním chtěl furt hrát,no hlavně aby do něj časem taky chtěl dělat aaa 😀

e.k.t
autor
25. pro 2008

Tak na tom nočníčku je opravdu sladkej 😉

e.k.t
autor
25. pro 2008

tak jsem dnes dostala dárek od Joli po dvou dnech odmítání si dala obě prsa 😉

many
25. pro 2008

ahoj Evi 🙂 díky 🙂 teda to si dostala krásný dáreček 🙂

many
25. pro 2008

a příkrmky jí jedou 😉

many
25. pro 2008

teda Ladík zatím nechce vůbec čajíček 😒 nechce flašenku ani pitko a přitom jako mimčo pil z flašenky tak do druhého měsíce asi,jak špatně sál,tak jsem mu odstříkávala a teď flašku nechce 😒 ale tak zatím to neva,ještě má moje mlíčko,ale chci ať se pomalu učí pít no 😖

e.k.t
autor
25. pro 2008

No jen to pořád zkoušet a různé lahvičky, nám se nyní osvědčila lahvička slza, má malou savičku s křížkem takže i na šťávu a hlavně si ji pěkně chytá a tak jí i víc chutná, teď hysterčí v postýlce a už vypila víc než jednu lahvičku čajíku, asi zuby či co 😅

e.k.t
autor
25. pro 2008

Jo jídlo lžičkou vede, dnes velkou přesnídávkovku brokolice s bramborem mrkví a kuřátkem a ještě se dorazila trocjhou mrkve a odpoledne dala banán s jogurtem a ještě trochu jahodové přesnídávky tak s jogurtem, páč bobkovala tak k regulaci a večer už byla klasika špenát 😝 😅

many
25. pro 2008

no já mám právě ten samý dudlík na flašence jak má kojana,tak nevím proč mu to vadí 😒 od Nuka 😒 no chce to trpělivost no 🙂 jinak teda já mu zatím dávám ten ovocný příkrm na půl - ráno a odpoledne,jinak obídek - to už sní celou skleničku a večer kašičku - podle toho kolik mám nastříkanýho mlíčka a dokojím,jinak během dne vlastně kojím každý dvě hoďky
já ho teď pomalu uspávám,ale nějak mu to nejde,vedle řvou sousedi,tak ho to asi ruší,no uvidíme 😒

many
25. pro 2008

už máte nějaký zoubek 😉 my teda zatím ani jeden 😀
jinak jsem ho musela z postele vytáhnout,sousedi hulákaj,takže spaní nehrozí,doufám,že jim ta návštěva brzo odejde nebo teda mu,bydlí tam jeden kluk,tak tam má asi rodiče,....takže teď spinkání nehrozí,tak buďto vydrží si hrát na dece a já budu tady šmejdit a nebo povalíme k telce na pohádku a budeme se mazlinkat než budeme moc jít spát 😀

many
25. pro 2008

Jolanka už spí nebo taky ještě pořád nic 😉

e.k.t
autor
25. pro 2008

nic už je na dece v obýváku 😉

many
25. pro 2008

teď jsem mrkla na tvoje albíčko,pěkné fotečky,teda my takový pěkný ozdobný vůbec nemáme ☹ kde to všichni sháníte 😉

many
25. pro 2008

fakt pěkný fotečky a malá jak už je veliká 🙂 teda to tak utíká,to ani není možný že 😀 včera jsme s manželem vzpomínali,že v loni byl Ladík s náma v bříšku a letos už je takovej velikej kluk 😀 teda fakt ty děti rostou jako z vody 🙂

many
25. pro 2008

tak já ho teď šoupla zase do postele a doufám,že už zabere,třel si očka chudáček 🙂

e.k.t
autor
25. pro 2008

já ho udělala sama ve fotofiltru a ten jsem stáhla ze slunečnice

e.k.t
autor
25. pro 2008

Joli už ho bere dostala sunar a po šíleným histeráku při pití usnula 😅

many
25. pro 2008

aha,díky za typ 😉 tak tam mrknu 😉
jinak Ladík už je taky tuhej,musím zaklepat 🙂 snad bude pěkně spinkat už a nebude se budit 🙂

e.k.t
autor
25. pro 2008

no taky doufám že aspoň do 3 😅

many
25. pro 2008

tak tak 😉 to počítám i já 😉

many
25. pro 2008

a teď budu muset jít vybrakovat lednici,dostávám pořádný hlad 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. pro 2008

no my si dali čevapčiči se salátem, MM přišel před hodinou z práce 😉

many
25. pro 2008

no už do sebe valím bramborový salát s plátkovým sýrem 😀 😀 no ten můj dnes hraje na zábavce,je štěpánská a zároveň i poslední zábavka,další bude až velikonoční,tak ho teď budeme mívat víc doma,paráááda 🙂

e.k.t
autor
26. pro 2008

tak my ještě dali karty a pokec a pak už jsme zajeli do postele, no dobrý. MM ještě spí, jde na noc tak ho nechávám ráno dlouho, do práce jezdí už po 16 tak aby byl odpočatý 🙂

gaba3
26. pro 2008

ahoj holky, tak je vidět, že jste si vánoce s drobečkama užily 🙂 to je fajn, u nás to taky stálo za to, jsem si připadala zase jako malá holka, jak to člověka zase začne naplňovat 🙂
jinak jsem koukala na fotečky a krásný, samé nočníčky že evi a many? 😉 😉 a čůrají vám už do nich, zkoušíte?
many: malej je okáček krásnej 🙂

e.k.t
autor
26. pro 2008

Gábi ten náš je asi na větší děti a Joli zatím ještě nesedí, tak uvidíme asi koupíme nejdřív nějaký menší a potom i tento, nemá žádnou oporu pro mrně 😅