Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
17. led 2009

vcerejsi ples byl supr, dokonce nas deti nechali az do pul jedne. sice jel Mirek jednou Adu uspavat, pac ten jak uvidel babi, tak si chtel hrat 😀 kdyz jsme se vratili, tak se u babi zrovna chovat a bastil krupinku 😀 dostal najist a upadl do spanku. prekvapil me, ze na babicku nerval. byl jen nesvy, kde jsme 😉 a dokonce jsme vyhrali v tombole! ja cukrovi, ubrus a kalendar a Mirek DVD prehravac. tak jestli ho nekdo chcete 😀 my mame vse v difx v noutasu a DVD taky prehravame tam 😉

e.k.t
autor
17. led 2009

Moni tak si to všechno spolu pěkně užijte 😉

e.k.t
autor
17. led 2009

Pavli tak to byla tombola úspěšná, my jdeme na maturitní ples v pátek a moc moc moc se těším, jéééé my tak dlouho nikde nebyli 😅

anta
17. led 2009

Teda, Paol, tak to jste byli nadmíru úspěšní, super, že máte štístko. 😉
Chlapi se mi vrátili z venčení a Honýs mezi dveřma oteřvel kukáky, aby mu něco neunilo 😝 😀

paolin
17. led 2009

Jani, vycenichal maminu 😀
Evi, je maturitni ples, to bude sranda 🙂

anta
17. led 2009

Přesně tak, vyčenichal mě a zase nedá pokoje 😀 😀 Já se ho snad nikdy nezbavím, chachacha 😀 😀

anta
17. led 2009

Dala jsem si fotku Honýše do albíčka, ta je fakt povedená 😉

e.k.t
autor
17. led 2009

tak jsme taky vyvenčené obě dvě a taky předsíň a honem se vzbudit 😅

e.k.t
autor
17. led 2009

Jani to je veetlem 😀

paolin
17. led 2009

jee, Jani, to je fakt bublinka 😀
Vita spi, Adamek se uspava. uz se taky tesiiim do postylkyyyyy!

kamca.mazda
17. led 2009

Paol to je bezva že vás děti nechali taky bych někam šla na ples pěkně se oblékla....
Moni tobě taky závidím-masáže, bahno no lahoda.
U nás nic moc Amy má hroznou rýmu tak si to umítě představi závislák na dudlíku když ho nemá řve a když ho má nemůže dýchat včera to začalo o půltřetí a dnes to bude taky asi super noc, jako bychom toho neměli už dost. ☹

e.k.t
autor
17. led 2009

Kami řekla bych že na posr.... i haj.... spadne.

Vyléčit a nemocem zabouchout dveře a neotvírat.

Tak pevné nervy a ať už máš klid. 😉

kamca.mazda
17. led 2009

díky jdu na to.

e.k.t
autor
18. led 2009

tak budíček byl 5:30 a teď už zase chrní. 😅

e.k.t
autor
18. led 2009

losos se rozmražuje a já momentálně přemlouvám svou lenoru k odchodu 😝 a jí se nechcéééé 😠

anta
18. led 2009

Ahoj Evi, tak lenoru kopni do prdky 😀 😀

e.k.t
autor
18. led 2009

no to bych musela být akrobat a to bych byla v cirkuse 😀 😀 😀

jenže když mě se fakt tak nechce, navíc oba chrníííí 😅

e.k.t
autor
18. led 2009

tak chrní už zase jen MM 😠 to je na datla 😝

kamca.mazda
18. led 2009

AHoj holky,
Evi to mají život viď když ty musíš vařit oni si spí, my celou noc vzhůru ale jsem kupodivu v pohodě. Jen mě je líto Amy jak ji teče z nosu a špatně se jí dýchá, chudinka moje malá. 😢

paolin
18. led 2009

Kamco, ty se fakt nezastavis..tyjo..uz at je jaro a vsechny fujtajbly jsou pryc!

Evi, u nas je taky chrnici den. venku mlha, hnusne..a deti radi a radi 😀

e.k.t
autor
18. led 2009

no jo ale MM jde v 16 do zaměstnání a vrátí se v po po obědě 😝

e.k.t
autor
18. led 2009

tak náš OTESÁNEK šežral 200g jahodové přesnídávky smíchané se 150g bílýho bio jogurtu 😲 😅 😕 😝

licina
18. led 2009

ahoj holky, potřebuju poradit.
Kubík měl dnes dopoledne a odpoledne teplotu na 38°C v zadečku. Dostal paralenový čípek. Nechtěl jíst ani pít. Byl protivnej, nechtěl spát... Ateď, jak když utne se začal smát, vypil celý čaj, snědl výživu a je psokojenej. Myslíte, že by to mohli být zuby??? Jak se to projevuje???

e.k.t
autor
18. led 2009

Pavli mohly by to být zuby, jestli se teď budou teplotky držet kolem 37 tak určitě, ale pokud by zítra lezly zase nahoru tak určitě s Kubíčkem dojdi na poradu k dr. Pokud už bude mít jen kolem těch 37, tak hlavně aby pil, no a jídlo, spíš vlažnější a třeba syrovou mrkev na hryzání a chlazení dásně, Joli to moc pomáhá 😉

anta
18. led 2009

Ahoj Lici, to též vidím na zoubky, neublíží mu, když si třeba pořídíš Babydent na potírání dásniček, to docela uklidňuje 😉 😉

e.k.t
autor
18. led 2009

My máme Mundisal gel a taky spokojenost, ale ta mrkev poslouží taky moc dobře 😉

e.k.t
autor
18. led 2009

tak u nás se dnes ještě prudí, doufám že aspoň vy máte klidnou noc 😉

anta
19. led 2009

Dobré ranko, holčiny, hola hola vyhlašuji celostátní pátrání po Martince, kdepak se nám schovává? 😉
Tak snad, Evi, dopadla noc nakonec dobře 😉

e.k.t
autor
19. led 2009

dobré ránko,

Jani dobrý, Joli vstala před hodinou a spokojenos, takže já spala přes 6 hodin a to mi opravdu k odpočinku stačí. Joli slupla 200 mlíka a teď se tulí 😀

anta
19. led 2009

Jéééé, já spala něco přes 8 hodinek a jsem též spokojená. To je hezkýýýý, malej si hraje s tátou na dece a pořád něčím o něco tříská a to ho fakt baví, čím větší rambajs, tím lepší nálada 😀 😀 😀 Vůbec nic nesmím vzít do ruky, zjistila jsem, že jakmile Honýs na to přijde, hned to chce takyyyyyy 😀 😀