Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
13. led 2009

Mončo to je klasika učení sezwní tak tod ělal mišák sice ve 4měs. ale dělal to.
MAny tak to je šikulka.
Holky máte to,a le šikulky. jste skvělé mámy co jim jdou příkladem. 😉

martinka79
13. led 2009

kdybych šla s prdelíne spát tak by mě vzbudil dělník co si u nás zabouchl a klíče měl v z druhé strany.

many
13. led 2009

holky no jsem z toho hotová,že tak brzo 😀 teď všem píšu sms 😀 se musím pochlubit 😀 tak zatím pa

e.k.t
autor
13. led 2009

Hlásím návrat od dr osmi měsíční kontrola ok 7,5kg a 68 cm 😉

paolin
13. led 2009

Monco, bramburky jsou mnamy 😉 kdyz bude nejhur, bez ven. to vzdy pomuze. je toho na tebe moc. a pocit, ze zase na tebe bude mala knouradlovat a budes na to sama, je fakt na palici. vubec se nedivim, ze jsi z toho spatna! musime vymyslet neco, jak ti trochu ulevit.

Many, teda to jsou pokroky 🙂

e.k.t
autor
13. led 2009

jani kup nu cokoli vše uleví, ny střídáme brufen a panadol a neosypala se 😉

paolin
13. led 2009

Evi, Jolanka pekne roste! sikulka velika! 🙂

e.k.t
autor
13. led 2009

Moni škoda žes tak daleko, teda na moc přestupů, hned bych si Vandu půjčila k Joli abys aspoň půl den vydechla a hodila relax, no snad už budeš mít muže brzo doma 😉

e.k.t
autor
13. led 2009

Marti jsi šikulka co nám všem jde příkladem 😉 , jinak díky kombinézka fakt pěkná 😀

e.k.t
autor
13. led 2009

Pavli no vidím živě malýho šplhavece jak chce chovi chovi 😀 😀 😀

martinka79
13. led 2009

Evi tak to rostete jako z vody.
Many to je krásné jak jsi z tho šťastná. to já u toho prdelína nějak moc už neprožívala nebo nééééééé tak intenzivně.Ale u nikolky jsme bala jak matka ze sedmého nebe.

e.k.t
autor
13. led 2009

Many no šikulínek je Ládínek, Joli se tak trošku plazíkuje, je to prostě pohodářka líná po mámě 😀 😀 😀

martinka79
13. led 2009

Evičko jsem ráda, že se líbí a Jolance bude slušet.

e.k.t
autor
13. led 2009

Pavli a Marti díky za pochvalu, vyřídíme 😀

martinka79
13. led 2009

Jolanka je holka do nepohody.

paolin
13. led 2009

jo Marti, k tomu rohliku. to vis, ze Ada vypada, jak po boji! a nejen Ada..dnes jedl banan a kousek mi uloupil. to je pak fascinovany, jak se mu v rucice hezky patle. a jak se to da patlat po pultiku u zidlicky 😀 jen nechapu, proc veskery pruzkum jidla ukonci rozetrenim si dane veci do oci 😀 pak jeci a co ja jako s tim 😉

e.k.t
autor
13. led 2009

No Martin říkal že zase konečně něco nerůžového, třeba bude chtít ještě jednoho drobka a myslí že můj taťka má pravdu a že to bude kluk 😅

paolin
13. led 2009

Evi, Jolanka je fakt skvela. vsak si ji taky poradne zaslouzis 😉
Adam boucha do skla na vytrine. jdu ho spacifikovat ..

martinka79
13. led 2009

Holky myslíte, že přijde anča zmrzlá nebo omrzlá? 😀 😀 jen aby došla a nezmrzla na tvrdo. 😀 ovšems vítí slince a to jí roztaje akdyby náhodnou tak jí da někdo lžičku panadolu či nurofenu a bude holka jako lusk,

martinka79
13. led 2009

Pavli já si málem přečetla jdi ho sfackovat. 😀 Hele tak to je u nás,a le my nekončíme s jídlem v očích, ale za ušima ve vlasech. jinak trikoa vš eklem naco dosáhne je jako prase.
Musím říci, že Nikolka byla inteligent a jedna podle etiky. nebo si to raději nepamatuji.

e.k.t
autor
13. led 2009

Pavli teď jsem se pěkně tlemila popisu Adíka a jídla, to samé Joli, je z toho dostala hnisavý zánět slzného kanálku, ale už je to lepší, borovka a septonex a už je líp 😅

martinka79
13. led 2009

tak já jdu uvařit ráži a udělám to rizoto co mi poradila many. kuř. polévka ještě je a buchtu jsme dnes po ránu úkolem rozdala do práce a do školy. 😀 večer bude slaný závin podle Pavči.
Vaříme podle Drobečků z třetího trimestru

many
13. led 2009

ahoj Evi 🙂 Jolanka pěkně roste 🙂
kuchařkám ať se dobře vaří 😉
já Ladíka nakojila,dala na zem a budu zase tady 😉

paolin
13. led 2009

Marti, presne jsi to vareni vystihla 😀 hezky me inspirujete 😀
co si vzpominam, tak Vita byl taky takove cune a je dodnes. potreboval by brindak porad. ja to nechapu, ze jsou ti chlapy takovy patlalove 😉
snad nam Janca nezamrzne. preci jen ji hreje mladi, ze 😀 fujky, fujky, ja se ven vubec netesim!

many
13. led 2009

Pavli to mi začal dělat i Ladík,že si pak furt utírá oči,hlavu,.... a je celje špinavej 😠 teď mi začíná dělat problémy u jídla,no dělá blbosti pěkný a nechce ani plínu ani bryndák,furt to strhává a steká se u toho no včera abych ho vklidu nakrmila - oběd - tak jsem mu celou dobu musela zpívat,pec nám spadla,vraný koně,skákal pes,prší prší a furt dokola,nebavilo mě to,ale jedl a snědl vše 🙂

many
13. led 2009

monkia -to Ladík taky děla,že si sedal na čtyči jak pejsek 😀

martinka79
13. led 2009

holky nechcete některá sněhulky (kozačky, tomu říká MM)kožené s vnitřím kožíškem krémové vel. 6-9měs. nám jsou malé, my máme botičky vel 20. daruji.

martinka79
13. led 2009

Many tak to my si musíme také u toho povídat a řešíme vše kolem. jinak dělá kraviny a když vidí Nikolku tak to je konec. 😀 😀 😀

martinka79
13. led 2009

nám byly malé hned jak jsem je kupila ale to MM neví. 😀

martinka79
13. led 2009

jinak mám dvoje 19botky kožené spíš to jsou frajerské boty na parádu ale normální kožené třeba do auta když jedeto do obchoďáku.