Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. únor 2009

Když ho nabalíš a jdete jen do obchodu, tak by to snad tolik vadit nemělo 😉 pod pažičkou? No a to mám dát Honýse do svěráku? 😀 😀 😀

kamca.mazda
2. únor 2009

Marti taky ti závidím ten váš RD my teda byldlíme v domě půl my a půl MM rodiče ale společná zahrada někdy by bylo potřeba soukromí i když si rozumíme, nebo bych potřebovala to tu přestavět máme to malé jenom přízemí potřebvali bychom to vyhnat alespoň nahoru. 🙂

monkia.pv
2. únor 2009

Jee marti tak to se tesim!Baracek vam tise zavidim! 😉 My se ted rozmyslime nad koupi vetsiho bytu,ale MM me nastval!Uz jsme byli rozhodnuti ze si rezervujeme novostavbu co se tady u nas stavi a nakonec to dopadlo tak ze mu jeho otec rekl ze se na to ma vyprdnout a ma se venovat tenisu-pry me a male tenhle byt staci!No a MM ho jak to taky vypada poslechne a nic rezervovat nebudeme! 😠
Jani my nebyli venku uz tyden! ☹ Ale dneska na chvili pujdeme!Uz se na to moc tesim!Zacina mi z toho tady hrabat!A Vanesce to taky nedela dobre byt tak dlouho doma!Je umrancena-no hruza!uz jsem z ni dost unavena!

paolin
2. únor 2009

no, vždy vymyslím něco, co Ádu na chvíli zabaví a je to 😉
Kamčo, my bydleli v RD společně s babičkou a dědou. dvougenerační, průchozí barák. soukromí 0. strašný to bylo..naši tam pořád jsou a mají představu, že tam s nimi teď budeme bydlem my. to tedy ani náááhodooouuuu! 😉

e.k.t
autor
2. únor 2009

tak u nás probíhá instalace vrátek do kuchyně 😉

monkia.pv
2. únor 2009

holky ja obdivuji ty co bydli v baraku s rodici nebo s tchanovci-ja vim ze ja bych to nezvladla!A to ani s nasema a to s nimi mam moc dobrej vztah!ja jsem rada ze bydlime na druhym konci mesta!

anta
2. únor 2009

Já bych tedy s našima bydlet nechtěla, asi by to dlouho neklapalo 😉
Moni, to chápu, že dítě máš umrčené, ono je to doma fakt asi dost nebaví, ani se jim nedivím, mně to taky neba 🙂

monkia.pv
2. únor 2009

soupla jsem nejake fotecky do albicka tak kouknete! 😉
Jo Jani me to taky neba-pripadam si doma vic unavena nez kdybych chodila cely den po venku!Konecne usnula!Ufff!

martinka79
2. únor 2009

my jsme oba z paneláku, ale hned za rohem jsme měli přírodu. já dům nikdy předtím nechtěla a chtěla jsme byt a to my stačilo. máme velká 3+1+komora šatna a velký balkon. Ovšem lidi kolem a takový to nesopukromí nás dohnalo, že na vesnici je dům super. mohla jsem stavět na vysočině u rodičů,a le to by mě asi zabilo........ já nějak jen odvykla rodičům. TRáda je vidím,ale jen na návštěvě a to stačí. 😀 dům není co závidět je to jeden velký dluh. 😀 😀 😀 😀 😀
Tak jsme byla dvě hodiny na stavbě s tím technikem na okna. podrobnosti až se uklidním. holky já šílela. Michálek spal venku Nikolka šla domů a bad se zaprasil ajko svině. 😀 super aktivita a attínek 100krát volala z práce co a jak. 😠 😠 😠 😠

martinka79
2. únor 2009

Jani, ty jo něco jako náš. 🙂 super. jen bych se chystaa dát postýlku níže až azčne stavění a tak.
Evi, proč zábrana někam moc leze?
Mončo jdu to okouknout u vás albíčko.

martinka79
2. únor 2009

Moni super. vaneska je takový diblík. 🙂

many
2. únor 2009

ahoj,ahoj,ahoj 🙂 🙂 🙂

many
2. únor 2009

přejeme dobrou chuť těm co právě obědvají 😀 😀 😀 😀

many
2. únor 2009

Ladík už je napapanej,chvíli ho nechám si hrát a zachvilku povalí hajat 😀 a já budu tady 🙂

many
2. únor 2009

holky my máme taky doma ohrádku v obyváku a slouží k tomu,že když potřebuje něco udělat třeba v kuchyni nebo v koupelce,... tak ho tam dám a vím,že se mu tam nic nestane a myslím,že je to super věc na učení chození 😀 se tam pěkně postaví a snaží se a když spadne,tak se nemá moc o co praštit 😀 je to fakt super věc,máme jí ještě po nás a nezdá se mi,že je to klec podle názorů některých maminek 😒 není tam furt,jen když potřebuju a je to o dost lepší jak nějaký chodítko ve kterým se křiví,... 🙂

many
2. únor 2009

Mončo - krásný fotečky 😉 taky jsem nějaký přidala,ale už který si den 🙂 jinak podle rad maminek - naháče tam nedávám,prý sem může chodit hodně pedofilů ☹ ale to záleží na tobě

anta
2. únor 2009

Tak holčiny, jsem tady. Návštěva dr. byla jedna velká katastrofa, čekala jsem tam hodinu a deset minut, dr. mezi dveřmi na mě hned spustila, co tam dělám, 😠 😠 že je doba chřipkové epidemie a že to malej může čapnout, tak jsem jí řekla, že jsme byli v pátek na pohotovosti a že nám dr. řekl, že máme jít v každém případě na kontrolu a ona, že jí o práci nejde, ale ať s ním rychle mažu pryč. A že jsme to mohly zkonzultovat po telefonu, což je dost zvláštní, když na něj přes telefon nevidí, tak je to houby kontrola!Honzík je zdravý. No a kdybych tam šla odpoledne a Honýš by byl příp. nemocný,tak bych dostala zase vynadáno, že nachcípá ostatní miminka, panebože, ta mě teda ale opravdu už silně naštvala! 😠 😠

anta
2. únor 2009

Já samozřejmě vím, že je chřipková epidemie, ale mezi námi holkami, co mám teda jako dělat? Jeden dr. mě někam pošle a druhý mi nadává, ale kdybych případně na tu kontrolu nešla, tak bych taky dostala vynadáno. Já prostě nechci kurňa nic zanedbat 😖

martinka79
2. únor 2009

Jani tak to si dovedu představit jak se cítíš. Někdy jsem měla takový pocit, že když půjdu odpoelden tak nakazím miminka a ráno zase něco chytnu. až byla Nikolka větší už jsem šla k dr. jen když bylo ouvej. 🙂 Nebuď smutná.

Many čauky. jo já na ohrádku nic neříkám. my ji měli ale nepoužili. radujeme se z lezení všude... 😀 😀 😀 😀 chytnáem anaháníme ho všichni jako v zoo. 🙂
k těp pedofilům vím, že to je na všech servrech,ale je to sporadické. to by jsi nemohla dávat žádné foto oni si to mohou vytipnout kde bydlíte a je šupky konec.

many
2. únor 2009

anta - teda ta doktorka je ale pipina 😠

martinka79
2. únor 2009

Jani to je normální byla nervozní a tak... hele je to člov+ěk co toho měl třeba dost nebo to je kráva. 😅

many
2. únor 2009

Marti - jo,jo,ale tady jde o ty fotečky naháču,to je přitahuje asi víc 😠 ☹ jak oblečený ☹ parchanti

martinka79
2. únor 2009

to asi ano. 🙂 to víš je to nemoc. 😠

many
2. únor 2009

to zase jo a pěkně blbá nemoc 😠

anta
2. únor 2009

No ona ještě k tomu zaskakuje za druhou doktorku, která si chytře vzala dovolenou v období chřipek. Já si samozřejmě uvědomuju, že kluk mohl něco v té čekárně čapnout, ale co jako mám dělat? Mně to strašně štve, jak se mnou ta dr. jedná, kdybych tam nemusela, tak tam přece nejdu, já zrovna nejsem z těch, co by vyhledávali dr. z plezíru. Příště tam fakt už pošlu MM, ať ví,jaký to je, když si člověk připadá jak hovado 😠 😀 😀 😀

many
2. únor 2009

a co dělají vaše dítka,spinkají 😉 Laďouš dostal po obídku ještě prso a je tuhej 🙂 ještěže,tak pěkně usíná,kéž by mu to tak zůstalo,ale to asi nehrozí,že 🙂 čím bude větší tak asi možná spát nebude chtít,že 😉 zatím teda furt chodí po dvou hoďkách

many
2. únor 2009

Jani já bych tam šla taky ráno,normálně jak je poradna,protože tam máme box pro mimča do jednoho roku,šla bych dřív,než by tam chodily a stejně bych tam třeba na nějaký taky narazila co by tam bylo taky dřív

many
2. únor 2009

a myslím,že tam můžeš na ně narazit kdykoliv,ráno i odpoledne,to si myslím,že tak držkovat teda nemusla 😠

anta
2. únor 2009

Já jsem chtěla jít hned ráno, ale malej mi vytvrdl na dvě hodiny, trochu mi to překazil 😀 😀 😀

kamca.mazda
2. únor 2009

To víte že bych holky radši bydlela sama měla sama zahradu a dělala si tam co chtěla ale zatím jinak to nejde. A s našima bych taky nerada bydlela miluju mámu ale stačí dva dny a už se hádáme s tchýni ne je jako kamarádka a když ji nechci vidět tak nevylézám máme vše dvakrát takže soukromí je.
A na hlídání je to výhoda.