Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
19. únor 2009

ahojky holky-dneska vubec nic nestiham!Ani na vas jsem nemela ces! ☹ Rano jsme byli v poradne-Vanesce brali krev(opet z hlavicky) nemohla jsem se na to divat!pak ji jeste naockovali prevenarem!Chuderka mala mela hned rano takhle perny!No a v 8 mesicich vazime 7710cm a merime 71cm!nejak jsme moc za ty dva mesice nepribrali(jen 200g).jinak jsme ale dostali pochvalu-pry jsme moc sikovni!No a holky dneska se mala zacala stavet o nabytek!Je to sranda ale i hruza!Hazi jeste takovy drzkopady ze me z toho mrazi!Takze pres den uz mam o zabavu postarano! 😉
Jdu uklizet zitra ma prijit nejaka pani na prohlidku bytu a pak ma prijet svagrova s detma!To zase bude den!Jsem zvykla na samotu a ted tady bude takovy srumec!
Preji vam dobrou a klidnou noc! 😉

many
19. únor 2009

ahoj holky 🙂 jdu za váma 😀 😀 😀 tatin dnes hraje a synáček hajáá a mně se ještě nechceeeee

many
19. únor 2009

monkia - jéééé to je šikulka malá 🙂 a proč jí brali krev ☹

many
19. únor 2009

Marti - Gabča se tu už dlouho neukázala,že 😉 ☹ teda Vojtík je šikulka 🙂 no mojí spolužačce ze střední malá taky chodí od 9 měsíců a proto si říkám jestli to u nás taky nebude brzo 😀 po neděli mu chci jít koupit botečky 🙂🙂🙂 jeho první boty 😀 😀 😀

many
19. únor 2009

jééé vy jste řešily nožky smradlavky 😀 😀 😀 taky někdy Ladíčkovi jedou 😀 😀 😀 😀 před koupáním 😀 😀 😀

many
19. únor 2009

Kamčo - Amálka je taky šikulka,že už udělala lulůů do nočníčku 😀 😀 😀
no máme holky prostě všechny šikovné dětičky,že jo 😀 😀

many
19. únor 2009

kde jste kdooo 🙂 už chrníte,že 🙂

paolin
20. únor 2009

dobré ránko!
je, Many, já byla na PC asi do desití. škoda, že jsem nejukla na koníka 😒

jinak se musím pochlubit-jsem hrdá matka 😀 😉 Víťa byl včera s Mirkem lyžovat v Novém Městě a chlapeček už jezdil sám! náhodou jsem koukla na web kameru, když zrovna jeli, tak jsme ho viděla-ty dnešní vymoženosti se někdy fakt hodí 😉 . no já byla úplně dojatá 😅 zítra jedeme na Vysočinu na víkend, tak budu natáčet.

dnes vstával s Ádou Mirek, tak jsem se vyspala. kluci teď už zase chrní a Víťa kouká na pohádky.

martinka79
20. únor 2009

Krásné ráno, no já jsem vzhůru od pěti nikolka zase vstávala brzy. děs běs. se máte na vysočinu bych jela také, ale to víš máme to malinko dál. to je vítek super kluk, ahele tak mi písni až tam budete SMS a já budu koukat také webem. 😀 to bude sranda. užijte si to tam. 🙂
Many já nespala j vařila a tak. no uvidš Nikolka chodila moc moc brzy jak říkám a nebyl žásný med ani chluba. 😀 😀 my buty už máme jelikžo ťapeme za ruku bezvadně,a le držím ho kočáru má čas U Gabči snad nechodí ještě po venku jelikož je tama sníh a zatím se stabilňuje na překážky až vyrazí do terénu bude hned hrát fotbal. 😀

martinka79
20. únor 2009

Pavli budete na vaší chaloupce? 🙂 ti vážně závidím. ach jo. ☹ bych musela jet zase sama s dětmi a ono 130km je 130km. 😝

martinka79
20. únor 2009

tak dneska asi všechny spíte něbo relaxujete, no je to potřeba. já se dnes probudila s elánem vše doma vygruntit. začala jsem koupelnou a teď vysála a jdu na takové to hrněčkování umyju všechnu keramiku a přeberu vše co kde povaluje a a zařadím do spisů. to bude veselo. 😀

paolin
20. únor 2009

tak už jsem tu. byla jsem s Vítkem ve školce a teď jsem uspala Adámka. a jdu úřadovat.
Marti, ty jsi ale šikulka, že tak hezky dáváš vše do pořádku 🙂 jo, jo. budeme na chaloupce u našich. jednou už dnes a zatopí a my dorazíme zítra. to máš fakt, že 130km už je s dětmi cesta. taky bych se rozmýšlela.

martinka79
20. únor 2009

no nepojedu ač by si to asi užila Nikolka tak pro Míšu to zatím ení. až tak za rok budu cestovat a vlastně i Míša to bude domeček hotový. 😀 tak vy si to tam užijte

many
20. únor 2009

dobré ráno holky 🙂
Paol - no Víťa je šikulka 🙂 bomba 🙂 tatin už se taky nemůže dočkat ať bude Laďouša učit,já moc dobrej lyžař nejsem,já se budu učit sním,alel to výjde zrovna,že budu zase těhu 😀 tak se budu učit až s druhým dítětem 😀 a Laďoušek nám už bude ujíždět 😀 😀 😀

many
20. únor 2009

no jinak s těma botičkama,uvidím,sestra dneska jela cvičit s malým,tak jsem jí poprosila,ať se zeptá na její názor,jestli mu má ty botečky dávat nebo zatím nemusím,slyšela jsem ,že je prostě lepší se učit na boso,tak jsem zvědavá,co jí řekne a podle toho uvidím 😉

paolin
20. únor 2009

kluci budou lyžovat, já bojovat s Adámkem. snad mi naši chvíli pohlídají, abych mohla jít natáčet Vítka.
ahoj Many! to jsi na tom stejně, jako já 😀 učit znovu lyžovat mě pak bude Vítek 😀

many
20. únor 2009

😀 😀 😀 😀 😀
tak Ladík konečně usnul,nějak mu to zase nešlo 😒 a v noci se taky hodně budil,nevím jestli nebude zase úplněk,musím zjistit 😒 bylo moc světla a furt se vrtěl,tak jsem si ho vzala k sobě,abych mu mohla vždycky dát dudla,aby se nerozplakal,jinak prostě noci jsou u nás super,vůbec nekojím,tak uvidíme jak dlouho to bude trvat,no než začnou zoubky,že 😒

martinka79
20. únor 2009

Many, no doporučují bez bot. my bez nich chodíme stále jen do obchodu má zimní botky. a občas ee v nich projde po obchodě za ruce.
jinak jen sedí. 🙂 doma má jen ponožky. 🙂

holky tak to u nás zase tatin nesnáší sjezdovky on zásadně běžkaří od dětství bežkoval a potom dokonce za NM a takže spíše to preferuje. Já sice sjížděla,a le nejsem profík a samotnou mě to tedy nebaví. Jinak nikolku vždy šoupnu instruktorovi a mám pohodový den. MIšáka naučí Nikolka a potom je dám oba naučit na snowboard. 😀

martinka79
20. únor 2009

No u nás noc super jednou se vzbudil dal si prso,a le v něm asi nic není a usnul jinak jsem si koupila hami mlíčko a to mu dávat do roka potom už ne. 😀 Mišák asi te´d také šel chrupat. je to s ním žu zábava vůbec nebolí lehne povídá si a usne. a a když si harje tak taky nekňučí. jen navečer když málo spí. 😠

martinka79
20. únor 2009

Janča je dnes na kontrole, že? nO snad už bude fit.
Evička tu také moc není. 🙂

anta
20. únor 2009

Dobré dopoledne, holčiny, jak správně Martinka napsala, byla jsem na kontrole u dr., jsem již v pořádku, jen pravou mandli prý mám jako meloun 🙂 jinak jsem dnes vzhůru od 4 od rána, co vy na to? 😀 😀 😀

martinka79
20. únor 2009

Jsi dobrá. 😀 tak to je dobré a ještě se malinko vykurýruješ abudeš fit. stříkej si ten jox 😝

anta
20. únor 2009

Mám ještě antibibliotika do neděle, tak je doberu a bude to. Myslíš, že ten Jox mi tu mandli zmenší? 🙂

martinka79
20. únor 2009

no to asi ne,ale pomáhá na ulevení. občas bych si stříkla. MM se tím léčí jedině 😀 co Honýs a TM. je doma?

anta
20. únor 2009

Mně nic není, jen mám tu mandli velikou, Honýš je doma a řve na tátu a táta se rozčiluje 😀 😀 . Jenže MM si oproti mně mohl aspoň tu hodinku zdřímnout, já jsem pořád na nohou! Asi padnu na protest na hubu a bude 😀 😀 😀

martinka79
20. únor 2009

Jé to nedělej budeš ji mít rozbitou, hele po dobrém obědě následuje odpočinek. hup na kanape TM nožky na břicho hoď a pěkně ať tě masíruje. 😀 Honýs musí ale na kutě.

martinka79
20. únor 2009

tak jsem snědla čokošku a kávičku.prdelínek chrupe

anta
20. únor 2009

Teď ohřívám obídek a pak si musím lehnout nebo fakt upadnu 😉
Dobrou chuťku, holiny a děťátka 😀 😀

martinka79
20. únor 2009

tak si také nech chutit my budem jíst až prdelínem spolu až vstane

martinka79
20. únor 2009

uvidím