Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
18. bře 2009

vy už se beztak krmíte tak tu jsme sama jí. rozmýšlí kdy jít ven zda teď nebo až tak za hodinku co přijde nikolka. je tam šílenej vítr. ty jo. fakt hnus.

martinka79
18. bře 2009

Many ty toho tvýho Ládíka měříš na hodninky chuderenka dítě. 😀 jako na vojně 😀
tak co spí?

many
18. bře 2009

Marti chci boty nějaké uzavřené k ryflím 😉 musím dočíst,Ladík spal hoďku bobešek

many
18. bře 2009

jo,Marti on spí přesně půl hoď,y,jak vteřinky 😀 já ho musím hlídat,aby mi nespadl z postele

martinka79
18. bře 2009

to je šikulka. 🙂

many
18. bře 2009

ty sedmý mám já,jak je tam jakoby tak kytka z těch cvočků 🙂 pořádný rockerský no 😀 😀

martinka79
18. bře 2009

aha pěkný tak to se k tobě hodí. a na jaro bude co? 😀 taky takové, ale nízké?

many
18. bře 2009

brala bych je nízké,ale jsou to spíš pánský ☹ ale kupuju si takový podobný vždycky 😉 no tak ty co jsem vyhodila jsem měla už pár let a doufám,že něco takovýho seženu,moc to nevidím,teď se dělají uplně jiný boty a na ně já moc nejsem no,uvidíme
jinak máme po obídku,teda Ladíček 🙂 měl makarony se šunkou a sýrem,teda to mu jelo 😀 😀 😀

many
18. bře 2009

já ráda nosím i zvonáče,...tak aby se to k tomu všemu hodilo no 😀 😀 😀

many
18. bře 2009

a aby to bylo uzavřený do deště,.... 🙂 mizím nikdo nikde 😀 😀 😀

martinka79
18. bře 2009

čauky já tu jsme i nejsme čteme si a čekáme na Nikolku a potom hurá ven na prochajdu 🙂

paolin
18. bře 2009

tak mi tu jsme 🙂 Vítek usnul, Adam už řádí 4 hodiny v kuse. ha ha teda 😉
byli jsme u nás v bazárku a paní už nebere do komise. vypadá to, že internet je tak silný protivník, že zavře. je fakt, že je strašně dětí, následkem toho strašně věcí a maminy doma vysí na netu. tak co by někam chodily, že
🙂

paolin
18. bře 2009

jinak psal Mirek, že se pan docent na školení nedostavil, tudíž žádný nebude a tak jede domů. taky dobře 😉

e.k.t
autor
18. bře 2009

taj my se najedli a Joli po hodině pruzení v postýlce byla uchovaná a to bylo za moment ☹ nevím co v postýlce tak moc řve a nechce spát a dělá vše pro to aby neusnula 😠

anta
18. bře 2009

Tak jsem zase doma, malej se vzbudil a děsně venku ječel, znělo to jako když se narodil, tak jsem z toho byla celá úplně rozněžnělá 😀 😀

paolin
18. bře 2009

Evi, jsou to draci, ti mrňata!
Jani, to je hezký 🙂
Adam taky nechrní. ale krásně si hraje a tak jsem stihla dát do bazárku nějaké věci od ségry. jsou po Károlínce a jsou tááák krásný! na ty holčičky je to fakt paráda 😵

e.k.t
autor
18. bře 2009

tak to muselo znít zajímavě. Teda Joli prudila a to bylo fujjjjj 😝

e.k.t
autor
18. bře 2009

Jo Martin chce druhou taky kočku 😀

paolin
18. bře 2009

Adam teď odpadl. uf! zato Vítek se za chvíli vzbudí, respektive já ho vzbudím. tak se hoši prostřídají 🙂

anta
18. bře 2009

V sobotu si skočím k holiči, jsem se rozhodla už, myslela jsem, že si nechám delší vlasy, ale pořád to dávám akorát tak do culíku, tak se nechám udělat hezčí, musím si udělat hezké dopoledne v sobotu 🙂 , MM jde zase v pátek do hospy, už chodí každých 14 dní a já pomalu nevystrčím opět nos bez kluka ☹
Honýš je teď ale takovej umručenej, blééééé, nebaví mě, fuj 😀 😀 😀

many
18. bře 2009

kuky kuky 😉 😉 😉

many
18. bře 2009

my byli venku od 3 do 4 a paráda,akorát teda ten větr 😠 tak se Ladík pěkně prospal a nadýchali jsme se čerstvýho vzdoušku,tatin má dneska zkoušku ,tak máme volný počítač 😀 😀

many
18. bře 2009

Jani taky ty vlasy nosím pořád v culíku 😀 taky bych to i zkrátila nějak,ale tatinovi se líbí dlouhý vlasy,tak zatím si je nechávám kvůli němu 😉 ale chtělo by to teda u mě fakt změnu

many
18. bře 2009

jinak musíme s těma mrčánkama chvíli vydržet,než budou mít ty puseny plný zubů 😒 pak budou snad zlatí jak před tím 😉

martinka79
18. bře 2009

Tak my byly také venku vítr děsne a potom se začalo i zatahovat. Jinak já účesy měním co mě napadna a´t se líbí nelíbí MM cokoliv já miluji změnu a eggtravaganci. culíkáčů mám od mala už dost, ale je to prkatické stáhnete a jdete. 😀

many
18. bře 2009

no právě,teď mi to bodne kvůli Ladíčkovi,vadí mi ty vlasy rozpuštěný,když mi lezou do očí,....jak se furt nakláním nad Ladíka,....

many
18. bře 2009

jinak já se bojím zkusit něco jinýho,že by mi to ani nepasovalo,mám takovej blbej ksicht 😀 😀 😀

martinka79
18. bře 2009

Many a já mám ksicht jakej. hele já roky nosila stejný střih a a podobné barvy vlasů a nakonec jsme šla do jendoho super salonu a od té doby měním nměním a když si myslím, že mi to nepasuje tak to nechám a vracím se k tradici, ale jinak experinetuji. snad jen černou barvu jsem neměla. te´d jsem třeba s účesem spokojená. je to vážně praktické dlouhe vlasy i k vodě a tak. já to u moře milovala. 😉

martinka79
18. bře 2009

jdeme spát. hurá to bude klid: jen Nikolka bude ještě číst.