Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
24. bře 2009

Pavli ,Ladík taky nechce dělat paci paci,ani tak tak všelijak ,sem tam udělá akorát pá pá a taky ho učím jak je veliký a taky zatím nic 😀 no jinak u nás svítilo sluníčko ,zapadlo a poletuje trošku snížek 😒

many
24. bře 2009

jinak už je vzhůru a půjdu mu dát přesnídávečku,tak zatím pa pa a pak se tu ukážu 😀

martinka79
24. bře 2009

no tak náš je super herec umí snad vše a to díky tomu, že to do něja jako´úča stále hsutím umí jak je velký to udělá když vše sní a potom jakou má sílu a jinak umí paci, není moty moty, a teď super dělátik tak. je to šílenec to vše se učí díky knížkám. 😉 jo a taky tancování to umí dobře.

martinka79
24. bře 2009

jsou to kluci ale šikulovéa my si ymslíme, že to bdou dělat úkolově. 😀

many
24. bře 2009

jééé Marti,já chtěla dnes po delší době mrknout na panelák a on už nenííííííííí 😒 jak to vše dopadlo,no asi dobře a co ta otravná tchýně 😀 😀 napiš ať vím a co porodili,....díky 😀

martinka79
24. bře 2009

http://www.ceske-vany.cz/zbozi-389/ravak-gentia...
no není sknčila první řada akdy bude druhá nevím 😢

paolin
24. bře 2009

Marti, hezká! už se do ní těším 😀 😀

martinka79
24. bře 2009

neporodili najednou ji bolelo břicho a ona sama v kanclu(poradně co si zařídila). otravná tchýně psala otci toho jakuba. ten se tam objevil. a otec jé agaty dostal infakt a skolaboval sám doma.
ale nakonec se mimi narodí já to sleduji na slovákách občas. 😉

martinka79
24. bře 2009

ta bude co? 😀 se do ní vejdu i s MM a dětmi. 😀 😀 😀

martinka79
24. bře 2009

ti dovolím se v ní vykoupat za řádný poplatek prý je náročná na spotřebu a ty jsi jak mršina hubená jedině, že bych ti tam dala ještě balon. 😀

paolin
24. bře 2009

😀 tak to budeme mít místo bazénu 😀

martinka79
24. bře 2009

neboj, ten nějaký malý levný pořídím, sice né na plavání,ale na smočení ano.

paolin
24. bře 2009

ha ha teda! ve středu mi byly odeslány dva balíčky a ještě neorazily. ta česká pošta mě fakt baví! si to nechám posílat raději PPL 😠

paolin
24. bře 2009

nic, jdu vařit. tak zatím!

martinka79
24. bře 2009

pa taky vařím 🙂

many
24. bře 2009

Marti to dávají na slovákách 😉 kdy,to vůbec nevím,díky 😉
Pavli co vaříš dobrýho 😉

many
24. bře 2009

Marti a co vaříš ty 😉

many
24. bře 2009

ještě jsem nakonec nedělala ten tvůj recept s těma vločkama,měla bych na něj juknout a zkusit o víkendě 😀

martinka79
24. bře 2009

gulášek +knedlík 🙂 tedy tedy ty lumpe. mám pocit že včera večer byl panelák a jinak dnes ráno taky. 😀 jo já ti zase nenafitila ty oblečky ale neboj uričtě to sfouknu. jinakněco už Mm daroval v rpáci je to podnikavec. 😅

martinka79
24. bře 2009

nenafotila dnes to napravím.

many
24. bře 2009

jo,jo,v poho 🙂 🙂 🙂

martinka79
24. bře 2009

🙂 co budeš mít k obědu dnes ty,

many
24. bře 2009

nevím,co babička přinese 🙂 🙂 🙂

many
24. bře 2009

máme furt obědy za 15,- tak to se vařit nevyplatí 😉 mamka má z práce dva,tak jeden mi dává

many
24. bře 2009

já teď kávičkuju u netu a Ladík trůni na nočníku 😀 😀 😀 od rána ještě nekakal 😒 se mu jaksi nechce 😀 😀

martinka79
24. bře 2009

jo vlastně ty bereš obídky.

many
24. bře 2009

jo,jo,za ty prachy se to dá,jinak bych vařila

martinka79
24. bře 2009

jasnačka
🙂 kdo by si neulevil od vaření a co stále vymýšlet

many
24. bře 2009

no ale na druhou stranu mám pocit,že ve vaření zakrňuju místo abych se zdokonalovala 😀 😀 😀 vařím jen víkendy,ale tak pak začnu později víc pro Ladíkča i buchtičky,...

many
24. bře 2009

holky taky je u vás takový aprílový počasí 😉 u nás náádherně paří slunko,pak najednou tma a hustě sněží a tak pořád na střídačku 😒