Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
18. dub 2009

včera jsme na něj dala novou pláštěnku a to byl řev
mám to na fotce jak on ji nechtěl trouba.

Jinak jsem dělala od tebe ty olomoucké tvarůžky s bramborama, nevím zda přesně, ale byly moc moc churné ai nikolka si pochutnávala. 🙂 navrch jsem dala zapéct šunku celé plátky a jaks e pěkně vykřupatila 😀

many
18. dub 2009

jinak mám dobrý typ tip na oběd 😉 😉 😉 poradila to tatinovi jedna paní v práci - rychlovka,kuřecí prsa na kostičky,osmahnout na cibulce,přidat 3 lžice hořtice a nakonec smetanu na šlehání 😉 to je mňamka s hranolkama,včera to tatin udělal na večeři a máme to i dnes na oběd 😀 😀 😀

many
18. dub 2009

jééé my pláštěnku ještě nemáme,taky budeme muset koupit 😀 kde jsi ji koupila,normálně v obchodě pro dět 😉 ani nevím kde se tu prodává 😀 😀 😀

martinka79
18. dub 2009

jé díky, moc zítra to udělám super akce. vykostím kuře. 🙂 miluji rychlé chutné recepty. 😀

many
18. dub 2009

je to fakt bašta a vím,že do toho dal akorát sůl a pepř ještě 😉 tak dobrou chuť 🙂 já ještě nebyla schopná udělat ty vločky,ale sáček vloček už je koupenej delší dobu 😀 😀 😀 a ten receptík mám uloženej 😀 😀 😀 v emailech,tam je mu dobře 😀 😀

martinka79
18. dub 2009

já v našem hračkářstí takový dětský svět. pat mat asi za 140kč. 😀

many
18. dub 2009

Ladík je vzhůru,tak ho jdu přebalit a vysát 🙂 zatím pa pa

martinka79
18. dub 2009

many tam mu je dobře. já z vloček a pohanky vařím často. dětem i nám. je to taková pročisťovací kůra. dnes bude polévka s porkem a vločkami. Jinak máme sekanou a brambory a salát. 😉
no já než plášťenku doporučuji nepromokavou bundu takovou pogumovanou, tu mám po Nikolce a ta se super.

martinka79
18. dub 2009

pa jdu vařit Nikolka jde okupovat pc.

anta
18. dub 2009

Dobré poledne holčiny, vy jste toho teda po ránu nakecaly, ale to je dobře, aspoň mám co číst 🙂 Honzík se nám probudil a už řádí po bytě, divoch jeden obecný 😀 😀 😀

many
18. dub 2009

ahoj Jani 🙂 já mám vysáto a měla bych se dát do žehlení,ale nějak se mi nechce 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. dub 2009

díky za gratulace 😉 teď chrní v kočárku na dvorku 😉

many
18. dub 2009

tak ať má pěkné sny princeznička 🙂

martinka79
18. dub 2009

já uložila prdelna te´d zase si sám řekl. snědl trochu polévky a šel.

many
18. dub 2009

ten je šikovnej 🙂

martinka79
18. dub 2009

no naučil se to tento týden, sám řekne hají a jde spát. Ovšem jen dopo nebo kolme oběda jinak už nespí. max zdřímne v kočárku. ☹

martinka79
18. dub 2009

tak já jdu upéct raffaelo buchtičku přijede ta návštěva po obědě.... 😉

many
18. dub 2009

joj ty děláš chutě 🙂
jinak Ladík,když je unavenej,tak si vezme kojana a pak jde třeba ke mně a dává na mě hlavičku 🙂 tak tak to poznám já,tak si nech při pečení dařit 🙂

martinka79
18. dub 2009

many to dělal Mišák taky sedl si na mě tulil se dal si prso a potom jen tak ležel. nebo jak chodí tak přijde položí hlavu do klína. teď už řekne hají a veme si v postýlce dudel či v misce a jde. on ho tam má uložen na spaní. Jinak o něj nejstojí.
no se těším jak ji upeču bude určitě k nakousnutí. 🙂

martinka79
18. dub 2009

buchta už je v troubě a za 15min ji budeme polévat smetanou. 🙂 Nikolka mi pomáhá.

anta
18. dub 2009

Tak Evi, gratuluji k zoubku, super, za chvíli to budeme mít všechny za sebou s těmi zoubky 😉
Teď vařím květákovou polévku, mňam mňam, už se těším 🙂
Včera jsem toho Marti zpapala dost hodně, tak snad přiberu to jedno kilčo co nejrychleji a vyhraju 😀 😀 😀

many
18. dub 2009

soutěžite nebo co 😉 o ničem nevím 😉 😀 😀 😀 😀 já bych zase potřebovala ubrát pár centimetrů v pase a byla bych spokojená 😀 😀 😀

anta
18. dub 2009

Many, zjistila jsem, že jsem velmi hubená, tak jsem se rozhodla si poněkud rozšířit jídelníček. S Paol jsme se "vsadily", která z nás přibere dřív jedno kilo, myslím, že vyhraju 😀 , neboť jsem již nabrala od včera 800 gramů, to je úspěch 😀 😀 😀

e.k.t
autor
18. dub 2009

Jani neraduj se předčasně,půjdeš nazáchod a budeš na svých 😀 😀 😀

many
18. dub 2009

no já musela odbourat noční žranice,abych trošku zhubla 😀 😀 no nožičky mám zase jako páárááátka a ručky taky,ale ten pas no síla mám 80 cm v pase 😖 a mívala jsem 65 😒 to je furt dost,žádný boky a jsem jak sloup 😠 no hrůza a hubu mám taky pořád vyžranou 😠 no ale no ale 17 kg mám dole,tak to je dost 😀 😀 😀

many
18. dub 2009

tak 23 kg zhubnout,nejde moc rychle no 😀 😀 😀 😀 snad to díky kojení ještě půjde dolů,ale nesmím se teda přežírat,jinak to půjde spíš nahorůůůů 😠

anta
18. dub 2009

Evi, to jsem již ráno byla 😀 😉 Já mám v pase 73 cm, teď jsem se měřila, mívala jsem 64 😉

e.k.t
autor
18. dub 2009

tak tojá teda nevím, ale vzhledem ktomu že nosím normálně toco dřív, tak asi relativně dobré, ale podříznutý špek je divně visící 😝

anta
18. dub 2009

To je tím, jak jsi shodila, tak snad se ti to urovná 😉

e.k.t
autor
18. dub 2009

no už jsem skoro zpět, teda -4 kila ale jinak prý tobylo pouze dehydrování a vyčerpání z toho zánětu 😝 a prý je dobře,že jsem začala přibírat zpět, zvlášť když chceme ještě jednou zkusit štěstí. 😉