Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
24. dub 2009

Jani ahojky, tak to ti věřím, že je ti příjemné konečně nemít stále m.a dostávat je trochu lidsky.
my s Mišákem uklidili a tak nějak se tu plácáme.pokud bude teplo tak kolem 9hod asi vylezeme ven, uvidíme.

paolin
24. dub 2009

dobré ránko, u nás slunečné 🙂
Marti, to vypadá, že má Míša prima náladu 🙂
Jani, tak konečně jsi měla trochu klidu bez menzes, co? uf uf teda!

já jsem sama doma. Mirek jel s Ádou k Mudr kvůli tomu pitomýmu průjmu a já byla s Vítkem ve školce. jinak je mi líp, zato nemůžu chodit! mám v háji plotýnku nebo skříplý nerv 🙄 takže se zkusím dnes vecpat maserovi, jinak zhynu od bolesti 😝 bolí to, jak prase teda! nějak se rozpadám nebo co 😅

martinka79
24. dub 2009

Pavli a to ti není ještě 30 😀 😀 😀 ještě vydrž na rozpadání máš času dost.
Já jsem naparalenu a nějak se snažím vyléčit sama.

paolin
24. dub 2009

já jsem samoléčbu po 14dnech vzdala. ale to lítání po doktorech mi fakt leze krkem 😒 nějak nás to jaro všechny složilo nebo co..

paolin
24. dub 2009

holky, jdu za lést někam do kouta a kňučet 😉

martinka79
24. dub 2009

Pavli čauky.
tak vycházka se konat nebude prdelka usnul. tak já půjdu uvařit něco a asi také zelezu do pelíšku. 😝

e.k.t
autor
24. dub 2009

tak se kočky kurýrujte 😉

Děda za chvíli pofrčí makat, byl u zubaře
Tatin sviští za chvíli domů a potom na sraz se základkou po 20ti letech 😨

Tak zase zůstaneme na ocet s kníkadlem 😅

anta
24. dub 2009

No holky já teda nějak nerozumím tomu našemu Honýšovi, nějak najednou přes den míň spinká, je to pěknej záhul bo se na mě neustále lepí, já si nemůžu sednout ani k PC, už mi to začíná pěkně štvát 😖 , ale snažím se trpělivě čekat až se to vrátí do starých kolejí. 😕

e.k.t
autor
24. dub 2009

Jani to znám, tak vždyjenmrknu a užtu nevysedávám, teda někdy se Joli zabaví a pak můžu 😉

anta
24. dub 2009

Přesně tak, já si nemůžu sednout nikde na židle, nikde, Honýš hned po mně začne šplhat, to je něco děsnýho, nemám vůbec šanci si pořádně ani odpočinout, protože spí nějak blbě, jsem od včerejška dost zdrchaná, achjooooooooooooooo ☹

anta
24. dub 2009

To mě ráno ještě naprdl MM, protože mu Honýš spadl z postele v ložnici, ty postele jsou celkem vysoký, on se k němu klidně otočí zády a bum, Honýš na zemi, jsem myslela, že se pos.... 😝

e.k.t
autor
24. dub 2009

to bych pěnila taky, jinak ale stačí dát si práci a učit jak se správně leze dolů, taky Joli po každým přebalení otáčím na bříško a opatrně ji sunu ke kraji a dolů na nožky, teď už jen kontroluju jestli to tak děla, ale zasahuju až když hrozí nebezpečný pád, ale chyzám až nad zemí

paolin
24. dub 2009

tak jsem zase tady 🙂
Babička vzala oba chlapečky na procházku! supr 😵 masér objednán na večer, už aby to bylo 😉
Jani, to je drsný 😨 co jako tvůj drahý čekal? že bude Honzík lítat?

holky, šupla jsem vám na emaily malý vtípek 😉

e.k.t
autor
24. dub 2009

Pavli tak šup do pelíškua nahodit relax 😉

anta
24. dub 2009

No, spíš mám pocit, že MM je poněkud otroubený, včera mu malej spadl zase z lehátka, stojí tam u něj a kouká na něj a malej šup a už byl na zemi, nevím, co blbne, je nepozorný, asi fakt čeká, že malej začne lítat 😀
Evi, super rada, to já nevěděla, že se to takto dá učit, to bych samozřejmě taky už s tím začala, super postup, díky moc 😉
Jo jo Pavli, kouknu na to, díky 😉

e.k.t
autor
24. dub 2009

No Joli to zvládá asi na 70% 😉

anta
24. dub 2009

Tak to je frajerka, to se musí nechat. Teď jsem hodila kluka MM na krk, mám ho totiž po krk, opravdu je to od včera šílenej záhul, nevím, co se s Honýšem děje, ale fakt je z něj najednou děsná lepenka a já ho mám už dost 😀 😀 😀

martinka79
24. dub 2009

holky píšu, že nebudu mít čásek zítra od rána tu bude plno ankonec tchýně a celá rodina přijede od švagrů a bratsů a sester. tak ap písnu v neděli večer a nebo v pondělí. 😀 😝 😝 😝 😝 myslete na mě.

e.k.t
autor
24. dub 2009

Myslíme na tě 😉

paolin
24. dub 2009

Marti, myslíme, myslíme 😉
Evi, bezva návod na slízání dolů 😉
záda mám napravený, jsem jako nová mamina 😀 byl to 5cm pánevní posun a ještě několik bloků na krční páteři 😝 bolelo to, jak prase, ale masáž už bylo fajn 😉 dáme si vínko, juknem na zbytek hokeje a šupky-dupky do pelíšku. zítra frčíme do Vyškova na návštěvu. jinak jsem si zase vyslechla, jak jsem strašně hubená a jak je to nechutný. serou mě ty řeči fakt už děsně! já taky nikomu neříkám, že má velký zadek nebo malý prsa a že je to nechutný 😠
tak dobrou všééém 🙂

e.k.t
autor
25. dub 2009

Pavli zní to šíleně, ale snad už budeš mít pokoj 😉

anta
25. dub 2009

Ahoj holčinky, dnes je účast takřka nulová, koukám, ale chápu. Jooo, Pavli, ty kecy já znám, viz. reklama z Dachau a vyzáblina a podobné velmi ušlechtilé výrazy jsou mi také velmi blízké, bohužel. Přesně jako ty, taky nikomu místo pozdravu rozhodně neřeknu:Jé ty jsi ale tlustá", vím, že by to dotyčnou osobu urazilo. Jenže ten druhý pól si jaksi nevědomuje, že takovými řečmi nás taky uráží, občas bych takovým osobám dala rovnou přes držku 😀 😀 😀 Opravdu nevím, jak na to člověk má taktně reagovat, například slovy:No, zato vy jste vyžrala do ráje" 😀 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. dub 2009

Jani Pavli je to hloupost takto vytýkat jakoukoli vadutěla, zvlášť když nevědí jestli je to vůbec přáním takto vypadat 😉

anta
25. dub 2009

Evi, v tom máš pravdu, ale já ti mám občas dojem, že tím, jak vypadám, lidi úplně provokuju. Já teda nevím, ale když potkám hodně hubenou paní a ta mi řekne, že jsem já hubená, tak nevím, kam jí poslat dřív 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. dub 2009

no vidíš, já jsem na druhé straně váhovýho spektra a poslouchá že mám zhubnout, tak odpovídám a vy přibrat 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. dub 2009

tak se Joli před chvílí probudila 😖

To zase bude noc 😝

many
26. dub 2009

ahojky 🙂 celá rodinka jsme teď pěkně nachcípaní 😒 teda já doufám,že u mě to pomalu končí,ale u tatina začíná a Ladíček má od pátku svoji první rýmečku,tak odsáváme a odsáváme 🙂 jinak včera jsem našla čtvrtou jedničku 😀 😀 😀 😀 mizím za Laďouškem,tak si nechte dařit a snad se tu brzy ukážu 😉 chybíte mi 😉 pa pa

e.k.t
autor
26. dub 2009

many tak se nám brzo uzdravte 😉

anta
26. dub 2009

Ahoj holčiny, já už jsem z toho našeho Honýška nějaká špatná. Od čtvrtka nějak míň chrápe, ráno hodil třičtvrtě hodiny a teď jen půl, ani by mi to nevadilo, kdyby pak nebyl tak protivnej, co by to mohlo být?

paolin
26. dub 2009

ahoj holky!
Jani, třeba jaro??
Many, Adam má taky rýmu, jak trám. je protivnej...včera byli protivní oba kluci. no šílený! 😝
Vítek šel teď s babi ven, tak tu má jen jednoho 😉