Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
30. dub 2009

Tak holčinky, byli jsme s Honzou venku, musela jsem mu koupit opět čepičku 😀 😀 Tamtu jsem někde potratila a vůbec nevím, jak.
Marti, Pavli a Evi, poslala jsem vám výborný vtípek, to se zasmějete 😀 😀 😀

anta
1. kvě 2009

Jmenuji se Adámek,
jsem veliký všeználek,
na světě mě to moc baví,
obzvlášť, když se něco slaví,
dnes chci velkou oslavu a moc pěknou zábavu,
velký dortík spoustu hraček,
jsem váš jednoroční dráček:o))

Adámku, vše nejlepší k Tvým narozeninkám Ti přeje tetka Janička, kámoš Honzík a strejda Libor 🙂

paolin
1. kvě 2009

ahoj teto Koníkovko Jančo :o))
moc děkuji za přání!! posílám velkou uslintanou pusinku 😉

holky, dnes tu moc nebudu, ale večer snad dám nějaké foto.
užijte si první máj a nezapomeňte na pusu pod rozkvetlou třešní nebo jinou haluzí 😀

anta
1. kvě 2009

Pavli, není zač, baví mě básnit, vy si krásně užijte narozeninky vašeho drobečka 😉 Ta pusinka byla super 🙂 Naučila jsem Honzíka dávat mi pusinky, je to děsně legrační, jak se stydí 🙂

many
1. kvě 2009

ahojky 🙂
jdu popřád Adámkovi k jeho narozeninkám 🙂 vše nej nej nej a hlavně zdraví a rovnou přeju i Kubíčkovi k jeho zítřejším narozeninkám 😉 kdybych se tu neukázala 😉 kluci moc si to užijte a pěkné dárečky 😉
holky krásný 1.Máj 🙂 mějte se,pa pa

e.k.t
autor
1. kvě 2009

Adámku vše jen to nejlepší k ročku hlavně trochu štěstíčka a moc moc zdravíčka
přejí z koníka Eva, Martin a Jolička 😉

e.k.t
autor
2. kvě 2009

Kubíčku tak Ti přejeme hodně štěstíčka a hodně zdravíčka a spokojenosti,
toho všeho třeba dosti 😉
rodičům moc trpělivosti a síly,
ať kolem vás jsou dobré víly 😀

paolin
2. kvě 2009

ahoj Kubíku!
vše nej k 1.narozeninám! hodně štěstí a zdraví do života a ať ti na tvářičce září jen a jen úsměvy!
moc držíme pěstičky tobě i mamince a tatínkovi!
Áda, Viky, Pája a Mireček

anta
2. kvě 2009

Dobré poledne, i já se připojuji k přání všeho nejlepšího Kubíčkovi, zdravíčka, štěstíčka 🙂 A jeho rodičům hodně trpělivosti a síly a uznání za jejich píli posílám! 😉 Janča, Lbor a kamarád Honzík 😉

anta
2. kvě 2009

Pardon, ne Lbor, anóbrž Libor 😀 😀 😀

many
2. kvě 2009

ahojky holky 🙂 tak hlásím další zoubek 😀 dvojka nahoře v pravo 😀 teda furt nic a najednou máme během dvou měsíčů 5 zubů 😀 😀 😀 jinak chození zatím nic,už to bypadalo,že se rozejde a zase nic 😉 ale neva,má času dost 🙂 ale snaží se pěkně 😀 😀

e.k.t
autor
2. kvě 2009

tak návštěva šla už domů, tak dobrou noc i vám 😉 😉

martinka79
2. kvě 2009

Krásný večer holky, moc moc gratuluji dodatečně Adámkovi a Kubíčkovi k 1.narozeninám.
Pavli moc jsem na Vás myslela tak co oslava.? Kluci buďte v životě jen jen spokojení a veselí to se potom vše snáší lépe. 🙂
Many tedy to je mazec jak vám ty zubáky rostou. držte se a s chůzi počkejte my máme větroplacha.

Jinak tu mám od pátku návštěvu kamarádku s rodinou takže veselo, jsme stále venku ejzdíme na výlety, zahradničíme, grilujeme a borusíme, sekáme a stavííme. 😀

paolin
3. kvě 2009

ahoj holky!
tak obě oslavy byly fakt super. v pátek tu byli naší a ségra s rodinou, v sobotu druhá babi a Mirkův brácha s rodinou. v pátek tu byl nejstarší Vítek, tak to byl šrumec, jak blázen 😀 v sobotu si Vítek s Ádou krásně hráli s bratrancema a byli spokojení, jak želvičky. tak jsme se v klidu koukli na hokej 😉
podařilo se mi udat starý kočár a dalších pár věcí známé od švagrové, tak taky prima. mojí sestřence se 1.5. narodila Kateřinka, no prostě zatím velmi pohodový víkend 😉
jo a Mireček nezapomněl a dokonce jsem dostala hudlana pod stromem, ikdyž odkvetlým 😉
tak si užijte neděli!
příští týden mám moc běhání - doktoři a tak, takže tu asi moc nebudu. ale budu se snažit 😉

Ládíků, ty zubatko 😀 buď na mamku pěkně hodný 😀

e.k.t
autor
3. kvě 2009

Marti a Pavli tak to byl super víkend 😉

My tu měli od oběda do pozdního večera kolegu s holkama a bylo to taky super 😉

martinka79
3. kvě 2009

Ahojky krásnou večerní neděli. 🙂 tak návštěva nás opustila odpoledne a my si ještě užívali sluníčka. trochu jsme se připekli,ale jinak dobré.zítra budu relaxovat. 😉 tak se mějte prima.

e.k.t
autor
3. kvě 2009

tak to byla super neděle, u nás hůř, Martin ráno v 10 jel do HB pro vyaukcovanou kameru, přijel ve 3/4 8 a v 8 už mazal s kolegou na hokej 😝 no zítra hošánka zatavím 😀 😀 😀

martinka79
3. kvě 2009

jééééé kde se tak dlouho toulal.? 🙂 no já jdu vytřít a plesku sebou k tv. tak prima večer a dobrou noc.

e.k.t
autor
3. kvě 2009

No byl v Brodě pro vyhranou videokameru 😉 ani se doma nenajedl a už spěchal na hokej 😝

martinka79
4. kvě 2009

Evi tak to neměl hlad. 😀 Já pochopila, že byl v HB, ale že to tak dlouho trvalo. ☹

Krásné ráno všem. 🙂zase šlaredé počasí a rapidní ochlazení.

anta
4. kvě 2009

Dobré ranko, holčiny 😉 Tak další novinka nás postihla 😀 , Honýš chodí s židličkou, je o ní opřený a už si to šupajdí po bytě 🙂

martinka79
4. kvě 2009

Jani krásné ráno. to je šikula tak to bude brzy chodit. 🙂 a jak spánek přes den?

anta
4. kvě 2009

Tak to asi jo, vypadá to tak. Když ho chci položit na záda k přebalování, tak se mi při tom pokládání vzpírá a šup je na nohách. No spánek, hodí teď tak 2x1 hodinku, to jde. Mám dojem, že je sám z těch novinek tak vydřený, že nemůže spinkat, ani se mu nedivím 🙂

anta
4. kvě 2009

Potřebovala bych poradit s nějakým tím odstrkávadlem nebo jak se tomu nadává, chodítko? 😀 😀 Šoupla jsem fotku do albíčka. MM tam Honzu jen jistí 🙂

paolin
4. kvě 2009

ahojda holky!
Jani, to je tedy drak, ten Honzik!
hele, koukni do albika. mám tam foto odstrkávadla, co dostal Adam k narozkám. dá se s ním i chodit 😉

e.k.t
autor
4. kvě 2009

Jani my ho máme a fakt super, jinak pardon dobré ráno 😉

paolin
4. kvě 2009

Evi, něco podobného jsme měli taky. fakt super 🙂 sice to Adam na učení chození moc nepotřeboval, ale vyhráli si s ním kluci hodně. Jani, koukni na mimibazar 😉 já ho koupila tam.

anta
4. kvě 2009

Holky, díky moc za tipy, líbí se mi to, co má Adámek, něco takového bych si představovala, Pavli, dáš mi ho? 😀 😀 😀 Ba ne, dělám si legraci. Kolik to stálo?
Ahoj Evi, to je taky pěkné odstrkávadlo 😉 Jmenuje se to tedy odstrkávadlo či chodítko? Já abych nebyla za totálního blbce 🙂

e.k.t
autor
4. kvě 2009

to moje je chodítko aktivbity a jde i o ty hrací části ve přední straně 😉