Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
15. kvě 2009

ale taky se stane,že ujde i metr a spadne 😀

e.k.t
autor
15. kvě 2009

no tak u nás mazec joli je nevrlá a vzteká se a teplota 38,6 😝 už teda dostala nurofen a říkám okamžitě ty jeden hnusnej zube vylez a netrap 😅

many
15. kvě 2009

jéé tak ať je brzo venku ☹ nám taky se pomalu dere druhá dvojka nahoře,ale teploty zatím nic

many
15. kvě 2009

dělám bramboráčky na večeři 🙂 tak odskakuju 😀 😀 😀

many
15. kvě 2009

no snad bude brzo čas a dočtu vás 😉 a nebo mi to trošku shnňtě,jestli jsou tu nějaké novinky 😉 to bude asi lepší 😀 dííííky 😀

anta
15. kvě 2009

Teda mám trošku hlavu z Honýše, začíná se nám nějak vztekat, když ho třeba zvedneme od oblíbené hračky, tak se neskutečně začne vztekat, prolamovat se mi v rukách, že mám strach, že mi spadne, no co to je? Že by pidipuberta?

e.k.t
autor
15. kvě 2009

Jani jasně, takové to první sebeuvědomování 😀 😀

many
15. kvě 2009

tak to mně si lehne na zem,když se vzteká 😀 na břicho a řve 😀 ale naštěstí jen pár sekund a přejde ho to 😀

many
15. kvě 2009

a jinak když chce jest tak říká mňam mňam mňam 😀

e.k.t
autor
15. kvě 2009

no to je špica, joli když jsem ji učila něco jako piškot, řekla pivo a já hned raději že je to ňam ňam 😀

many
15. kvě 2009

Evi dobrý 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

many
15. kvě 2009

taky už budete brzo slavit roček co 😉 🙂

e.k.t
autor
15. kvě 2009

No mejdánek bude mít teď o víkendu 😀 😀 tak peču obláčky 😀 😀

e.k.t
autor
15. kvě 2009

jsou v albíku 😉

e.k.t
autor
16. kvě 2009

dobéééé rááánooooo 😀

anta
16. kvě 2009

Dobré ranko, i já tu jsem. Prohlížela jsi ty tvé obláčky, vypadají moc lákavě 😉

paolin
16. kvě 2009

ahoj holky!
Evi, tak vy za chvíli zahájíte oslavy? to je paráda 😀 těším se na fotečky!
jee, Many tu byla! no ahoooj! 🙂
Jani a co u vás? trochu klid?
my dnes jdeme k našim. mamka má narozky. včera jsem měla docela depku - fujtajbl. snad už je pryč 😉

anta
16. kvě 2009

Ahoj Paol - jo, je klídek, jak jsem psala, občas malého čapne rapl, začne se vztekat, tak tady pročítám různé diskuze, jak ten vztek zvládnout a co případně nedělat a tak 😀 😀
Copak, depka? Jé to znám, ta mě občas taky dává zabrat 🙂

anta
16. kvě 2009

Taky si myslím, že Honýš byl včera asi dost unavený, tak byl štěkavej a kousavej 😀 😀 😀

paolin
16. kvě 2009

Jani, kolem roku se děti začínají projevovat a vydupávat si svoje místečko. psycholožka radila - laskavý, ale důsledný přístup. tedy nepovolit a nepovolit. a vztekání ignorovat. taky jsem někde četla, že když rodič ustupuje, ztratí dítě pocit jistoty. jéé..jak Adam dokáže zuřit! bude to ukázkové dítě, co leží v obchoďáku na zemi a histerčí 😀

anta
16. kvě 2009

Tak toho se právě bojím 😀 😀 Projíždím ty diskuze a docela dobrý se mi zdá nápad, čapnout dítě beze slova a beze všeho a dát ho do jiné místnosti a nedělat mu publikum, nene neustupujeme! 😉 jen je trochu hloupý, že já mu něco nedovolím a MM jde a dovolí mu to, v tom vidím veliký problém, protože když jsem s klukem doma sama, tak se mnou třeba nemůže hodně věcí dělat a jak je doma táta, tak ten mu to dovolí, no co z něj vyroste? 😀 😀 😀

anta
16. kvě 2009

Abych to upřesnila, Honzík chce jít do komory, ale vzhledem k tomu, že je tam opřené žehlící prkno, i když tam jsem, může na něj třeba spadnout, tak ho tam jednoduše nepouštím, no MM ho tam o víkendech pouští! 😠

e.k.t
autor
16. kvě 2009

ahojky oslavička pohodička, jen jsdem se od rána nezastavila 😀

e.k.t
autor
16. kvě 2009

teda jako u Joli je prý poledne 😉

paolin
17. kvě 2009

Jani, tak to je na...Zkuste si promluvit a dohodnout se na pravidlech. jinak z toho bude mít Honzík v hlavě maglajs 😉
Evi, super, že oslava super 😀 Fotky budou? nebo už jsou? mrknu 😉
U nás taky oslava docela fajn. Sice o nás najednou nebyl zájem, když dorazila ségra s malou, ale co už 😉
Noc tedy opět šílená! Adam od 3-5 řval a řval! kašle, má rýmu..díky tatínkovi, který tu pobíhá nemocný a k Mudr šel až v pátek 🙄 jinak u nás je náááádherně! tak si užijte neděli!

anta
17. kvě 2009

Ahojky, holčinky, neboj, Pavli, už jsme se včera trošku rafli s MM 😀 😀 Jé, chudáček Adámek, je mi ho moc líto, posílám mu uslintanou pusinku od Honzíka 😉 Měla jsem tady na návštěvě bývalou kolegyni z práce, tak mě to dost potěšilo, beru to jako příjemné zpestření jinak docela obyčejného víkendu, Honzík teď papá a vypadá to, že asi zaleze do bezu, je "příjemný" asi proto, že je unavený 🙂

many
17. kvě 2009

ahojky 🙂
Pavli teda ať jste brzo zdraví,na Ladíka taky zase něco leze,kašle se ještě nezbavil a začíná víc a dostal i rýmečku,zatím málo,ale spouští se mu z nosánku sama 😒 no uvidíme zítra,k doktorce se mi teda nechce zase letět zbytečně,tak uvidím,jinak dnešní noc v poho,to spal až do 4 to sem ho pak kojila,zato předevčírem nám řval od 23.00 do 1.00 ☹no určo ten zoubek,leze mu druhá dvojka nahoře,už se dere,potvůrka
Evi - my děláme oslavu příští sobotu,budeme grilovat s rodinkou a kámošema 😀 a dorty budou až přesně v den narozeninek,to jdeme i ráno do poradny a po obídku jsem domluvila focení 😀
holky mizím,jdeme na zahrádku opíkat,tak pa pa a snad bude čas na vás zase juknout 😉

anta
17. kvě 2009

Honzík taky v noci plakal, taky mu lezou zuby, už mi to přijde, jako by se nám ty dětičky na zoubečkách úplně domluvily, nejdřív pořád nic nic nic a teď vyvádějí všechny najednou 😉

e.k.t
autor
17. kvě 2009

tak z oslavy budou něšjaká videa, ale nejsem chobotnice tak fotek je málo ☹ teda vlastně žádné 😔

e.k.t
autor
17. kvě 2009

tak vše co je nafocené z oslavičky je v albíčku 😉