Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
2. pro 2008

Ahojky Pavli
Jinak krásné ráno všem.

dite1
2. pro 2008

Dobre ranko holciny!! 😀

anta
2. pro 2008

Tak se tady pomalu slejzáme jak švábi na pivko 😀 😀 😀

many
2. pro 2008

Dobré ráno mamky 🙂 a jo pivko černý bych si dala,ale až večer o víkendě 😀 já teď popíjím kakajo 😀 😀 😀

many
2. pro 2008

tak u nás se ty noci pomalu lepší,musím zaklepat,dokáže zase spát aspoň těch 6,někdy 5 a někdy 4 hoďky vkuse a pak už se budí častěji

many
2. pro 2008

jak ho v noci kojím tak třeba cucnul trošku a spal,tak se ho při tom kojení snažím víc budit ať se víc napije a pak spí dýl,něco na tom je 🙂 jinak ten minulý týden nebo i dřív to byla hrůz ☹ no už to není ono jak spával 8-9 hodin v kuse 😉

many
2. pro 2008

snad to zase ale někdy příjde 😉 musím doufat 😀 ale my se vyspali celýho půl roku tak teď už nám konečně musí dát zabrat ať víme,že ho máme 😀 😀 😀

anta
2. pro 2008

Ahoj Many, ty myslíš přes noc? Nám spí tak těch 9 hodin, prosím nebít 😀 😀 😀

anta
2. pro 2008

Mám i vyžehleno a všechno uděláno, čekám jen na toho ďáblíka až se vzbudí 🙂
V tom máš, Many, pravdu, my si na spánek Honýse též nemůžeme stěžovat 🙂

many
2. pro 2008

anta nám tak taky spával ale kolem toho 6 měsíce to začalo,tak to pořádně zaklepej,ať to i u vás nevypukne 😉

many
2. pro 2008

mě taky čeká žehlení,zachvíli se na něj asi vrhnu pokud to nenechám na odpoledne,kolem 10.00 půjdeme zase ven,doufám,že tam bude svítit sluníčko jako včera 🙂

anta
2. pro 2008

Jééééééééé, Many, nestraš, on se nám už začíná budit okolo 4 hodiny, tak ho chodí táta nudit ééééé dudlíkovat do spánku 😀 😉

martinka79
2. pro 2008

No nám tedy tak dlouho nikdy nespla, ale 6-7hodin ano. kojila jsme klidně jendou za noc.ono samotné kojené je jiné než UJani neboj nikdo tě nebude bít, co bychom z tho měli,a le takový malýmučící rituál ten by byl jako relax. technika dobrý. 😀 😀 😀

Many nedávno jsme si říkala, dza stále pokračuješ v pití kakaa. 🙂

Mišák šel spát až teď takže mě žehlení teprve čeká.

many
2. pro 2008

nechci strašit 🙂 ale ty děti rostou a už jsou hladovější,ale u tebe je to vllastně jiný,ty nekojíš ne 😉 tak ho máš víc nakrmenýho na večer,tak spinká 😉 ne 😉

many
2. pro 2008

dáváš kašičky 😉
Marti - jo,jo,kakajo miluju 🙂 🙂 🙂

many
2. pro 2008

jééé holky to je chláma,sleduju Ladíka a on se hrozně začal plazit 😀 😀 😀 a otáčí se dokola při plazení a sem tam se plazí pozadu a někdy už i dopředu,to už by mohl začít brzo lízt ne 😉 co zkušený mamči

martinka79
2. pro 2008

Many, no za chvilku se postaví na kolínka to pojed,.bude to takové plazolezení. Nikolka třeba vůbec nelezla po čtyrech a stále se plazila apotom hned chodila. 😀

many
2. pro 2008

jo 🙂

e.k.t
autor
2. pro 2008

dobré ranko, tak u nás noc taky v pohodě spánek 19-22, 23-6.
ve 22 prsa ve 23 80ml UM a ráno prsa a 100 UM

martinka79
2. pro 2008

pokoky teď budou každým dnem vidět. Náš Michal třeba během týdne začal suprově postávata atk držet se a pouštět zcela všeho, kde má dovoleno se držet. jinak vyleze sám na trampolínu. 🙂

martinka79
2. pro 2008

Evi, čauky tak to je fajn.

many
2. pro 2008

ahoj Evi 🙂
moje spolužačka má 9 měsíční holčičku a už jí chodí,jsem čučela jak puk 😀

many
2. pro 2008

jdu si hrát s malým,nechte si dařit,pa pa možná se tu ukážu po obědě až půjde spinkat,to spí v postýlce a nebo v posteli no 😒

martinka79
2. pro 2008

No to je klidně možné. Nikolka chodila sama po venku v holínkách v 10měs. a od té doby do kočáru ani nesedla, pouze když věděla, že ji budeme krmit. Ani mi to nebude vadit, když Mišák nebude tak čilý.

anta
2. pro 2008

Děkuji Ti Martinko, to by bylo sakra probuzení s mučením zvaným budík 😀 😀 Ale máš šikovnýho klučíka, opravdu. 😉
Jinak ten náš Honýs se na koníkovi jakoby točí celým tělem ve směru hodinových ručiček 😀 😀
Ahoj Evi 😉

anta
2. pro 2008

Ano Many, nekojím už 2 měsíce. Malej na noc vypije tak 130-140 UM a je spokojený 😉 Kašičky nedávám, nevyžaduje víc krmení a já mám aspoň dobrý pocit, že ho nepřekrmuji 🙂

martinka79
2. pro 2008

včera jsme koupila MIšákovi vánoční dárek. 🙂 Nákladní auto se zvířátky fisher-price

anta
2. pro 2008

To si vyhrajete, viď Marti 😀 😀

martinka79
2. pro 2008

Jani jsi šikovná mamina. No tak to se za chvilku z točícího kruhu vydá jedním směrem, buď ve střehu. 😕

martinka79
2. pro 2008

To bude jízda, on už jezdí s autama co má, ale toto he pořádné a docela přijemné zvuky a hudba. Nějak mě irirtují ty šílené melodie anglánů a ty zvuky zvířat co jsou jak z scifi filmu. 🙂 ještě přemýšlím o legu pro nejmenší to je moc moc fajn, ale asi mu to nechám až bude mít rok. vždyť mu je jedno klik mu ten Ježich nadělí.