Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
16. črc 2009

je vedro tak nejí. Evi si užívej.

e.k.t
autor
16. črc 2009

no u našich teda není, te to starý dům rv 1925, a je tam příjemné chladno, a nepříjemné vlhko 😉 ale tam zjistila, že jsou mekouši a ustoupí, ale doma holt zase přitáhnu přezky 😀 😀

martinka79
16. črc 2009

aha, ale venku vedro je a to taky působí na děti.

martinka79
16. črc 2009

u babiček je dovoleno vše.

e.k.t
autor
16. črc 2009

jj já jí to postupně vysvětlím 😀 😀

martinka79
16. črc 2009

jasně. 😀

e.k.t
autor
16. črc 2009

hi hi už přišla sms že dojezd 15:30 - 16:00

martinka79
16. črc 2009

jé tak to nebylo dlouhé hlídání, ale i tak potěší viď.

anta
16. črc 2009

Tak Honýš usnul, chodím s ním ven s tím účelem, že vždy usne a já si pak můžu doma pěkně sednout na prdel, dnes tomu tak nebylo, přišla jsem s ním domů a on vysmátý jak měsíček na hnoji 😀 😀 , to bude fakt tím počasím, nemohl chudák usnout. Na víkend tady čekám tchána s manželovým bráchou, docela mi to nesedí, bo jsou oba docela dost slušný bordeláři a rádi se nechají obskakovat, z čehož mám teda radost až na kost 😠 Když tu byl manželův brácha naposledy, tak po sobě nechal takovou spoušť, že jsem jen zírala, ukopl nám práh u koupelny, na stolech po něm zbývá všechno nádobí a co mu upadne od ruky, to nechá prostě ležet. No co Honýs se jim pomstí, panč tady se každý den vstává pěkně v pět ráno a oni rádi vyspávají, jo kulový 😀 😀 😀 😀

martinka79
16. črc 2009

Jani to bude návštěva já tedy nikoho moc neobskakuji... ale TM ti může pomoci ne?
Chalpy jedni prevítský viď, ale zase bude doma vzrůšo. my se chystáme na kola jeden na koupák pokud tam děti dojednou. hahah

anta
16. črc 2009

Samozřejmě, že mi MM pomůže, to on rád, má z toho pak dobrý pocit, že k něčemu je 🙂 Tak jsem ho poprosila, aby si vzal v pondělí dovču bo tento týden je fakt nějakej ujetej, tak ať si taky kurňa odpočinu 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. črc 2009

Jani odpočineš? v pledne budeš skučet proč raději nešel do práce 😀 😀 😀

anta
16. črc 2009

Evi 😀 😀 😀 Tak Honýš se umí postavit ze všech čtyř a sááááám, to je horká novinka 😉

e.k.t
autor
16. črc 2009

supééérrrr, to si oddáchnou záda aspoň

martinka79
16. črc 2009

koupání super.... děti cestu zvládly dobře. Michálek se trochu vyrochňal ve vodě. asistoval spolu s dalšími při chytání ryb a radoval se ze 3úllovků. byba jééééééééééééé byba. 😉
já jsme hotovson unavená a to mám žehlení a dětem dát veču ukecaly mě a šli ven.... takže ješt+ě potom sklidit kuchyňa ž přijsou domů. ☹ 😝
Jani prima nápad volné pondělíčko.

many
17. črc 2009

dobré ráno 🙂 pokusím se vás trošku dočíst 😉 jinak u nás nic novýho 🙂
Jani tobě se Ladík teď snažil dovolat 😀 😀 😀 sebral mi telefon a furt slyším nějaké mluvení a on volá tobě a volaný účastník není dostupný 😀 asi chtěl pokecat s tebou a nebo Honzíkem 😀 😀 😀 😀

anta
17. črc 2009

Dobré ranko, holčiny, teď jsem udolala Honýše, normálně mi proběhl sám chodbou, držel si v ruce plyšovou kravičku, já mu dělala jen ochranu a on sám tu chodbu proběhl! Teda to fakt dlouho trvat nebude 😀 😀 😀
Many, já jsem koukala, jsem si řekla, že Ládík si na nás určitě vzpomněl 😀 😀 😀 Tak mu vlep jednu nebo dvě pusky za mě a za Honýše, je to krásný, že na nás někdo myslí 🙂

anta
17. črc 2009

Dala jsem si fotku do albíčka z dnešního rána 😉

martinka79
17. črc 2009

krásné ráno, jé kluci si chtěpi pokecat to je pěkné. Jani tak hozík se už vydal do světa chůze tak to mu gratuluji moc moc. dnes je pařík pojedeme odpoledene na koupání.

anta
17. črc 2009

Marti, Tobě přeji krásně prožitý dnešní sváteček a ať jsou dětičky výjimečně na Tebe hodné 😉 Od manžílka ať dostaneš pořádné koště éééééé kytičku a pořádnýho hubana 🙂

martinka79
17. črc 2009

jééééééééééééé díky ti, víš, že jsem skoro na svůj svátek zapoměla. ☹ no uvidíme moc nadějí si nedávám.... zatím se nekonalo ani SMS

e.k.t
autor
17. črc 2009

Dobré ranko, já sice funguju od 7mi ale Joli vstala po 8 😀 😀

anta
17. črc 2009

Na to Marti prď, že jsi zabudla, o nic nejde, tak snad ale manža si vzpomene, jak se jmenuješ, jestliže ne, tak ho natáhnit tím koštětem (ale opravdovým) ty 😀 😀 😀

martinka79
17. črc 2009

Jani to ho vemu koštětem.

e.k.t
autor
17. črc 2009

jé to bude pometlový bál? hi hi hi 😉

martinka79
17. črc 2009

no uvidíme s čím dojede..... Mišák spí, děti odnesly oběd na stavbu obkladači. stále je nemocen, ale nakonec tam něco udělá. 😉

e.k.t
autor
17. črc 2009

no to jsou radosti, a pak se to děsně vleče. no my budeme za chvíli likvidovat meruňkové knedlíky

martinka79
17. črc 2009

my měli kuřátko. chystám se na švestové knedlíky zítra. 😉

e.k.t
autor
17. črc 2009

tak naše sluníčko vstalo před 16tou to bude šlichta, mm šel na noc tak si to mrsknu, ještě mám zpracovat ty meruňky 😅

e.k.t
autor
18. črc 2009

a byla, uspáno kolem 21 před 24 řev - uspáno kolešm 1 v 8 vstávála a prudila až do 16 kdy teda proti plánu usla při krmení v židličce 😝 momentka v albu 😀