Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

monkia.pv
3. únor 2010

my byli uz 2x nachlazeny!

martinka79
3. únor 2010

many to jsme my maminy. pěkně jsi nám to popsala co vše říká. byba -ryba je také naše. u nás konečně pokrok a krásně řekne bagr ale to R je to hluboké chrčivé... 🙂 jinak vypráví táta bum byba, byba auau a haji. mami ham a já ňam ňam. 🙂

monkia.pv
3. únor 2010

teda myslim za tuhle zimu jinak jsme uz meli i zapal plic kdyz mela mala 6 mesicu!A taky jsme meli zanet v ousku a to mela necele 3 mesice a to jsme byli i v nemocnici,protoze nemohli prijit na to proc porad tak place a pak z toho vylezl zacinajici zanet ouska!

monkia.pv
3. únor 2010

my rikame jiba misto ryba 😀

martinka79
3. únor 2010

Mončo fuj ouška užila jsme si to s Nikol u nás se rýmuje a tak nějak se držímě nevím o velké nemoci.. ale my já s ním někde vymetám mezi dětmi jen 2krát týdně je v kolektivu dětí a takže ta rýma akšel a atk je normální obrama na školku.
Jo holky od 22.2 máme u nás zápisy do MŠ. tak se těším jak se předvede...
🙂 😀 😝

many
3. únor 2010

Míšánek je šikulín 🙂 už se těším až bude taky říkát věty 🙂 on zase neříká ham ale mňam mňam, když chce jíst 🙂

dala jsem se do nádobí a odbíhám za váma 🙂

chtěla jsem uvařit pudink, ale je tam dost jogurtů ještě, tak na to kašlu 🙂

jééé Monči ☹ chuderka malá a to se pozná jak, to moc kašle a jsou vysoký horečky ? Ten zápal plic ☹ chudinka a zánět ouška ☹ ta si už vytrpěla ☹ au au

a chleba je aba 🙂

many
3. únor 2010

no to r zatím nejde 🙂 rohlík je ojík 🙂

many
3. únor 2010

no už je to sranda v tomto věku že 😀 😀 😀

monkia.pv
3. únor 2010

No nic ja jdu neco pomalu delat a chystat veci, za chvili by s emela vzbudit Vaneska a kolem dhuhe vyrazime!Tak zatim pa!Jo a holky diky moc!!!

martinka79
3. únor 2010

Mončo tak se měj dej vedět budem tady ...
Many no my říkáme Ňam když jí a jinak ham tomu co chce... a chrrrrrrrrr je jogurt.. 🙂
jinak chleba je u nás písmeno neučtié něco jako když tlačíte a ba. 🙂
šíh je sníh. domůůů je doma domů.. stále říká tatí domůůůůůůůůůůů týtí Niki domůůůůůůůůůů šem... já jako Míša... on stále říká a jááááá abus...autobus

martinka79
3. únor 2010

já asi něco upeču

martinka79
3. únor 2010

vyndala jsme listové těsto a udělám štrudlík s tvarohem a jablky a potom něco s babány...

anta
3. únor 2010

Moni, neusne, neboj 😀 😀 😀
Many, já kojila jen do 4. měsíců a Honza se teda i tak drží 😉

many
3. únor 2010

tak já udělala nádobí, ale pak dorazila mamka, tak jsme kecaly 🙂 včera jsem dělala ostružinový koktejl, tak jsme ho dopily a udělala jsem banánový a parááádička, Ladík vypil 300ml 🙂 bobeš jeden, to mu teď mlíko nevadilo 🙂 zvláštní 🙂 tak zase budu dělaj koktejl asi častěji, ať má to mlíko v sobě 🙂 jdu vytřít podlahy a vysát 🙂 a pokoj - pomóócccccccc, ten je po bombě :-/ vyházel půlku knihovny 😠 zatím páá

martinka79
3. únor 2010

jj to znám já dělám koktejly ráda.. u nás je mohou všichni.

anta
3. únor 2010

Holčinky, byli jsme venku, krásně nám tady svítí sluníčko, takže jsme si to s Honzíkem moc užili 😉

martinka79
3. únor 2010

no Míša jít nechce,a le je protiva tak s ním jdu akorát ho dohnat obléknout... podékám buchtu.

martinka79
3. únor 2010

tak už ho pakuju smradocha a nikol taky

anta
3. únor 2010

Já jsem hodila dítě do postýlky, panč je unavenej a nechci, aby tu na mě případně řval 😀 😀 😀

monkia.pv
3. únor 2010

ahoj holky tak my jsme zpet!Tatka dneska vypadal mnohem lip nez vcera!Coz jsem rada!Dokonce s nama i mluvil! 🙂 ,jeste tak aby zacal vic jist a pit,skoda ze je v nemocnici v Olomouci a ne v tady u nas!Tady by na neho mamka dohlidla!Taky je to naprd v tom ze ja ani mamka neridime a bracha musi zitra do prace,takze zitra za tatkou nejedeme ☹.
Jinak teda Vaneska je protivka protivna!Kousla me do prstu ze jsem mela sto chuti ji necim prastit!Ted premistuje pokojik do obyvaku!Musim na ni vletet!

anta
3. únor 2010

Jé Moni, akorát jsem si říkala, jak vám návštěva dopadla. Honzík je unavený, tak jsem ho hodila do postýlky, aby si odpočinul. Kousni Vanesku taky 😉

martinka79
3. únor 2010

jsme doma z venku šli jsme ven se řevem a nakonec nechtěl domů.... skákal a vylejzal kopec...
dal si doma 3šátečky a je mu fajn. tatin už takjé dojel..
Já si dávám rohlíček a kávičku
Mončo tak sand bude lépe...
Jani správně to děláš.

monkia.pv
3. únor 2010

Jani asi budu muset ji kousnout at vi jak to boli!Potvurka jedna malinka!
Marti mnam dal bych si i satecek i rohlicek!To jsi tak pekla?!Ty jsi sikulka!Kavu si taky uvarim!

martinka79
3. únor 2010

jj pekla šátečky s povidlím a tvarohem a potom závin tvaroh a jablka...
ale do zítra nebude nic...
já si dala rohlík koupený

monkia.pv
3. únor 2010

aha ja myslela z esis dala rohlicek treba vanilkovy 😀 ,ja jsem mela chut na knedlu s vajickem tak jsme si ted dali s Vaneskou a ta ted jeste dojizdi okurky 🙂

martinka79
3. únor 2010

takya dobrý. no vanilkový bych si dala, to udělám těsto a Nikolka bude šoulet... 😀 třeba v sobotu

e.k.t
autor
3. únor 2010

Tak Joli právě obdržela přesplínkovou výplatu 😝 a ani nezkřivila pusu nic, ale co třeba pochopí, nebo jí to nebolelo a já příště vezmu vařeku, protože mne to teda bolí ta ruka ještě teď 😝 dostala teda jen 3 ale už to bylo nevyhnutelné teda. ale uklidnila se a je najednou normální, to fakt nechápu, vysvětlování nic, zvýšení hlasu taky nic, křik a vyhrožování že se má přestat ohrožovat na životě taky nula, a až se málem přizabila křeslem a dostala ty 3 tak je skoro klid 😠 to nechápu. No co je pokřtěná, však až nebude plínka tak si to rozmyslí, jestli bude chtít výplatu v naturáliích 😅

Ale taky ji musím pochválit, byla jsem na wc a ona jako obvykle asistovala a paknějaké náznaky že chce taky, tak jsem jí dala redukci a posadila ji, a na rozdíl od nočníku seděla v klidu i tlačila a vyrobila mega boban, tak jsem ji dnes teda i chválila a dostala lentilky 😀 😉

martinka79
3. únor 2010

Evi taky dne u nás byla výplata Michal ten je beran jak vypečenej... a to někdy jinak než lupanec nejde a někdy stačí dostaneš na zadek a počírám... 1,2, a někdy řekne ci.tři.- 😀

monkia.pv
3. únor 2010

jee Evi Jolanka se vykakala do zachodu??Cucim jak blazen!Vaneska mi taky asistuje na zachode ale jak ji tam posadim tak nic! ☹ . Jinak teda Vaneska si taky koledovala o vyprask ale mela stesti a zklidnila se! 😉
Marti Misa je cislo!Bych se asi smichy pocurala kdybych nastvane pocitala a on mi tak rekl ci 😀

martinka79
3. únor 2010

no já se pootm směju a nebo se DRŽÍM A ŘÍKÁM mICHALE mICHALE.. A ON TYTYTY 😀 je to hajdalak a jäk říkám samosstatná jednotka... je vidět, že je mezi straší dětmi.. co dělá na cvičení.. vyleze na žebřiny a umí kotoul a to se do 5let nedoporučuje, ale samo dělat se může když to dítko zvládá..
my tedy záchodujeme moc pěkně nočnám máem na parádu