Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
4. únor 2010

Jani jé co to čtu, nejen tvé zdraví hapruje.. ale i Honzík má úraz. Ach jo. ☹ snad to bude obojí OK.
many stejně se budete asi chtít snažit o druhé ne? tak to vysadíš.. já mám to tělísko takže nevím a s hormony jsem si nikdy moc nezahrávala... tělo je též němělo rádo. 😉 a já a léky... 😀 😝

martinka79
4. únor 2010

holky co dnes vaříte

martinka79
4. únor 2010

dnes tu máme sluníčko, umyju zase pár oken.. protože celý dům na jeden zápřah je sebevražda... 😝

martinka79
4. únor 2010

many snad je Ládíkovi lépe... a brzy bude úplně fit.

martinka79
4. únor 2010

Míša kouká na Hurvínka jdu ustlat a trochu to tu poflákat

anta
4. únor 2010

To víš, Marti, celý život jsem žádnou antikoncepci nebrala a teď si tím zasírám všechno, ale ne tak kvůli sobě. Manža tady každý měsíc lítá jak splašenej, když to pomalu nedostanu na hodinu, hrozně mě s tím už štve, protože mě akorát tím stresuje a pak to nemůžu dostat pomalu vůbec, no ale takhle to taky nepůjde. 😉 Jsem mu řekla, že si musí holt zvyknout, že do sebe už nic rvát nehodlám.

many
4. únor 2010

jééé Jani ☹ no u těch dětí je to rychlovka ☹

já si udělala nádobí ze včera, večer se mi nechtělo 🙂 a Ladíček posnídal 🙂 teď do sebe liju čajík a dočítám vás 🙂

Marti jo,jo v srpnu chci vysadit a jít do dalšího 🙂 nechci dřív, kdybych náhodou rychle otěhotněla, tak aby mi nebylo zle na dovolené 🙂 takže vynechám až na dovolenou 🙂 a tu máme už zarezervovanou na 14.8 - 21.8 🙂 no už se zase nemůžeme dočkat, pak vám sem můžu dát odkaz kam jedeme 🙂

no Marti , tatin už mi včera říkal, jestli bych neměla jít s Ladíkem raději k doktorce, ale on už fakt včera přes den míň kašlal a večer a ráno, to je jek u dospělích, to člověk víc chrchle,že ☹ nebo se pletu
tak nechci letět mezi ještě víc nemocné děti a gor když není ani teplota, co myslíš a vykašlává pořád a třeba že bych slyšela průdušky,... nee

many
4. únor 2010

Jani tak já beru antikoncepci od 19ti let a naštěstí problémy žádný a po druhým si dám taky asi nějaké to tělísko no :-/ a nebo tu injekci na těch 5 let , uvidíme, co bude lepší

paolin
4. únor 2010

dobré ránko!
Jani, teda Honzík má bebino? a moc? 😨
Adam mi včera zhučel z kočáru na hlavu. On se ve výtahu pořád natahuje a chce mačkat čudlíky. včera to nějak nevybral a bylo. dobře mu tak! už mě s tím věčným lezením někam šte! ned+lám nic jinýho, než ho odněkud sundávám, vytahuju a tak 😀
s tou antikoncepcí do mám stejně. tak neberu žádnou a šmitec. Mirek si dá sakra pozor, aby nebylo třetí mimčo 😀
Many, vy už máte plánovanou dovču? a kam jedete? to bude paráda 😀 a pak hurá na druhýho mrňouska 😉
Marti, sluníčko závidíme 😉 u nás zatím zataženo. něco sem pošli 😉

paolin
4. únor 2010

za chvíli valím do kanclu, Vítek jde dnes poo, tak tu zase moc nebudu ☹

martinka79
4. únor 2010

No tak k tomu Ládíkovi, pokud si položíš ucho na jeho hrudníček a neuslyšíš vyloženě sýpání tak bych nikam nešla je to viroza na ni nic není.. než to co máš doma...
Jinak ráno a večer se kašle více. spíš dát na noc něco na sklidnění... toho kašle, jestli doma máš.
Many kam jedete na dovolenou. my už jim máme taky rezervovanoua zálohu zaplacenou...
Jani to jsou ti chlapy pěkně někdy prudí. My naštěstí tato starosti neměli. nám to otěhotnění nějak nešlo.
Já brala antikoncepci od 14let jakýsi cilest... nic mi nedělaa spíš mi při menses pomohl... a potom jsme nebrala nic a chtěla mimi a po Nikol jsem si dala tělísko. a teď také a asi do svého přwchodu to budu aplikovat stále.

martinka79
4. únor 2010

Pvli posílám... a jé lezení a padání znám už mě nevzrušuje pokud to tedy není s bebinem tak jsme laxní. i na cvičení. melej to je kaskader a zvládá už cokoliv... 😀 😎

martinka79
4. únor 2010

Pavli nějak nemáš čas viď. 🙂

paolin
4. únor 2010

Marti, teď je fofr. hlavně Mirek je nějaký nervozní...má hodně práce a asi na něj sedla krize věku či co..jakoby se z něj stával protivnej fotr 😀
já taky už nehlídam 😉 jen si na mě ostatní maminky ukazují prstem, jak jsem nezodpovědná 😀 ale Adam je fakt šikovný a když spadne, tak pohoda. samozřejmě, že ho do extrémů nepouštím nebo jistím. ale při "běžném provozu" ho nechám 😉

many
4. únor 2010

http://www.penzion-m.cz/11-fotogalerie/

taky už je záloha zaplacená 🙂 no všude to chcou dopředu 🙂

Marti díky, si mě uklidnila

many
4. únor 2010

jo,jo taky Ladíka nějak extra nehlídám 🙂 když spadne spadne a až spadne jednou venku a rozbije si koleno, to teprve bude až poteče krev a bude to štípat ☹ au au a je taky šikovnej, jak spadne, otřepe se a je klid, ale některé děti to je fakt síla, jen žuchnou a řvou jak blázen a rodiče hned letí, jéé co se ti stalo,... a to malý ještě víc přidá a řve a řve a přitom se jen bouchl nebo spadl na zadek

anta
4. únor 2010

No má to nateklý a vypadá pomalu jak jednooký Žižka 😀 😀 😀 Když mě to rozčiluje, já jsem tady s klukem věčně sama a nic se mu nestane a sotva ho nechám manžovi, tak má hned pomlácenou hlavu a já nevím, co všechno 😒

martinka79
4. únor 2010

Pavli to já z nám jak vedu to cvičo tak tam chodí vesměs ty maminiky kecalky čumilky a atkové ty co si myslí, že mají dítko to nejlepší a když michal spadne z lavičky y vidím, že nic hrozného tak říkám zvedej se a upaluj cvičit . taky mám oblíbenou frázy, když mamjinny vybalují během cvičení dobroty a tak říkám ""Míšo kdepka to nejde mít co kdo chjce přežije jen nejsilnější a mít to co vidím je jen malichernost... život je džungle aty to ustojíš." a matyk čumí.. nebo jé do té školky pošupeš a to bude hukot tam ti dají pérka do latě.... 😀 a milion dalších. někdy jsme z nich hotvá,a le díky Nikolce jsme už z takových mamin vyléčená a spíš je lituji mít jejich starosti tak se houpu někde a na lianě... 🙂

martinka79
4. únor 2010

many jéé Vranov ten mám ráda. jezdíme tam také... a jedete do penzionu s partičkou?
Lipno, Vranoc, plumlov, a ž´dárské vrhx to jsou moje místa.... 🙂

many
4. únor 2010

Marti dobrý 🙂

martinka79
4. únor 2010

líbí se mi ty bungalovy... 🙂

many
4. únor 2010

Marti na Plumlově jsme taky byli už ale dááávno pod stanem a jednou v chatce, ale tak není furt voda na koupání no ☹ a Lipno máme v plánu s druhým mimče, takže za ty dva roky, příští rok se nikam nepojede, pokud bude mimi 🙂 a Vranov poprvé 🙂 slyšela jsem , moc si ho chválí 🙂 jedeme opět parta, 3 rodinky a každý bude mít svůj pokoj 🙂

many
4. únor 2010

Marti jo,jo jsou krásný 🙂

martinka79
4. únor 2010

Jani to mi tvoji záležitost nezlehčujeme... chápu tě taka bych se vzdmula... a byla jak krocan... 😀
Many přesně jak píšeš... některé maminy to přehánějí a se náhodou zďuchnou dna nemotorové tohoto věku tak ta opatrovnická by toho druhého rozcupovala a matku také. 😠 to nasadím úsměv a řeknu ale to nic ení toho ještě zažiješ a jdu středem...

many
4. únor 2010

ono je to fine, jet takhle v bandě 🙂 děti usnou a budeme sedět u ohýnku s kytárkama 🙂 chůvičky nastavený 🙂 no a doufám, že i počasí nám výjde, letos jsme to domlouvali pozdě, chce to fakt rok dopředu, žádný dvoulůžkový pokoje už nebyli a tak nám paní udělala slevy na třílůžkové 🙂 a termín už taky později neboť tatin má červenec , srpen každý týden zábavku, tak v tom termínu jsme to stihli, že nic není a zamluvili to

many
4. únor 2010

Marti tak tak 😉

martinka79
4. únor 2010

tak to bude prima. Lipno to je nádhera... a plumlov mám dochovaná celé dětství a potoms Michalem a Nikol. ale boda fakt k ničemu. je ještě prima je Jedovnice.... no samo brněnská přehrada tam sjem ejzdili na Hotel. 😀 teď brázním kvůli dětem moře... a čechy jen víkendově. 🙂
ještě nikdy jsem enbyla na slapech a přitom jsou od nás kousek. ☹

many
4. únor 2010

Jani a natýká mu to hodně bobíškovi nebo to bude v poho

martinka79
4. únor 2010

jj to já objednávám vždy na konci léta na další rok.

hele prima je sv. kateřina tam by se vám též líbilo.a pro děti vyžití a klid... a pohoda 🙂

many
4. únor 2010

pošli odkaz a já si to uložím 🙂