Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
8. únor 2010

ahoj holky!
Marti, copak se stalo 😨 snad to bude brzy OK!

paolin
8. únor 2010

holky, už jsem vám psala, že ségra je těhule? konečně to prozradila 😉 prý by měli mít druhou holčičku. ale u holčiček to nikdy není jistý, že 😀

e.k.t
autor
8. únor 2010

teda pěkně to vychází, ty 2 kluky a sestra holky 😉

Marti tak to je nemilé, a to budete čekat jestli se projeví, nebo máte atb 😝

paolin
8. únor 2010

mě pěkně naštala Mudr. tedy spíš sestřička..schválně jsem se ji minulý týden ptala, jestli má Viky všechna očkování. prý mu chybí klíšťovka. Mudr napsala recept, koupila jsem vakcínu a dnes se dozvěděla, že už má naočkované vše! ach jo 🙄 tak teď, jestli už to dám Ádovi nebo co..si to mám pořádně hlídat, no..

martinka79
8. únor 2010

máme ATB a na hory jsem nejela zavolala jsme majitelce aty mi vrátí many... chtěla jsme náhradní termín, ale ten nemá...no zdá se mi to na tu rýmu v oušku ač nepláče netěžuje si. dOKONCE MI DR. ŘÍLAKA, ŽE MÁM TOTIŽ DOST ODOLNÉ BOLESTI A PROTO NEJSOUO TAK PLATIVÉ JAKO JINÉ..
Nikolka si stěžoivala,až jí skoro řezali ucho...
Holky beru to sportovně aspoň si umyju okna.... 😀jdusi hrát s NIkolkou....dostihy máme prázdniny.

Pavli jako dlouhho může být ta vakcína v lednici nikol potřebuje třetí,a le nevím dky musíms e zeptat dr.. příští středu na kontrole....
stačí to?

anta
8. únor 2010

Teda Marti, to je teda síla, tfuj tfuj tfujm, ať jste teda brzy v pořádku. Kde jste to jako čapli nebo z čeho to má? Takže jste nikdo nejel na ty hory, ju?

many
8. únor 2010

jééé ☹ tak ať je Mišánek brzo zdravý

jéé Pavli bude další neteřinka 😉

my už taky čekáme každým dnem kdy Kamča porodí 😀 😀 😀 akorát mě štve, že jsem dost nachlazená, tak za ní nebudu moct do porodnice ☹

martinka79
8. únor 2010

No já nevím, kde jsme k čemu přišli jelikož na poslech čistý v krku nic... a tak nevím... dutiny u tak malých dětí se teprve utvářejí...
No nechal jsme si to CRP udělat jelikož jsem aspoň rozčísla ty hory. Míša ale doma najednou po vyspání bez teplot... a má chu´t k jídlu a lítal jak ďas.... 😀 asi měl trauma z hor..., třeba se bál, že by musel na lyže...
Jani jeli další 3rodiny. Bohužel u nikoho nebylo místo v autě na Nikolku.. ☹ ale to nevadí.
Ona to rozdejchala. uvidím jaké bude crp a v úterý. 😉 ale vidím to pozitivně.

anta
9. únor 2010

Ahoj holčinky, tak Honzík se válí a myslím, že se můžeme přidat do klubu zubáků, včera už byl takovej odpoledne docela nepříjemnej a když jsem se ho ptala, co mu je, tak si chudáček mnul pusinku, že ho bolí a v noci to taky nebylo nic moc, tak uvidíme 😉

martinka79
9. únor 2010

Ahojky hoky,
Jani no a my jsme fit.. Míša je jak divoch...
nevím co to bylo za nemoc, ale už je mu dobře řádi tu s Nikolkou. Samo mu to ATB raději dávám, jelikož děti jsou nevyzpytatelné.

martinka79
9. únor 2010

Jani tak snad to nebude mít žádný drastický průběh a budete brzy OK.

anta
9. únor 2010

Achjo, Honzík je protivný, asi ho zazdím zaživa, zmeťour, nedá se s ním naprosto nic dělat, vzteká se a tak je odsouzen k pobytu v postýlce, nedá se nic dělat 😉

martinka79
9. únor 2010

Jani vydrž..
😉

martinka79
9. únor 2010

děti malují já nic moc nedělám, dala jsem si také prázdniny... vždyť vše je hotové až na trochu nádobí po snídani.. spolkne to myčka a vytírám denně.. takže dopo mám volňáska. 😉

anta
9. únor 2010

Já si dala notebook pěkně do obýváku na stůl, mám tady silnější signál, můžu si sednout v klidu na sedačku, takže pohoda, fachá to dobře. Honzík se opět válí neb jsem chtěla, aby mi pomohl uklidit 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2010

no jo chlap.. jsi to jako říkala, že se jde uklízet... 😀 to musíš nenápoadně zapojení do činnost pak chlap makáa a ni nepostřehne, že pracuje.

anta
9. únor 2010

😀 😀 No jo, to člověk na ně nesmí hned všechno vybalit, že? 😀 😀 😀 Jo a změna, manžel konečně změnil názor na to svoje hospodování, tak dlouho jsem do něj hučela, až změknul a uznal to 😀 😀 A co se týče výdrže, já to vydržím, já jo, tady jde o to, aby to se mnou vydržel ten náš malej Buliboš 🙂

many
9. únor 2010

ahojky 🙂 jdu za váma 🙂
Ladíček papká a čučí na školku 🙂
čekám jak dopere pračka , pověsím prádlo a dám se do nádobí a rychle vytřu 🙂 pak už budu mít taky padla, vše je uklizený no a akorát to žehlení si nechám, jak půjde Ladíček spinkat 🙂
protože jak bývá v pokoji na netu,... tak ho často nechtěně dřív probudím, tak budu zalezlá až v obyváku ať se pořádně vyhajá 🙂

Marti je fine, že je Mišánkovi dobře a on už má úplně všechny zoubky nebo ne, teď si nejsem jistá 🙂

many
9. únor 2010

tak jukám a nikdo nikde 😉 prádlo pověšený 🙂 tak jdu na to nádobí 🙂

martinka79
9. únor 2010

jj má všchny klafky...
U nás se už trochu těla rozhejbala a uklidil se burus hraček a vysálo se.
PAvli, díky za poštu.. 😉

anta
9. únor 2010

Teď jsem zahodila dítě do postýlky a nechám se překvapit, jestli usne, zatím hučí, je to s ním dneska takový na pytel, no co, vydržela jsem horší, tak z toho taky neupadnu 😉

martinka79
9. únor 2010

třeba se vyslí a bude toOK. Jani, kdy má tu svatbu má sestra?

anta
9. únor 2010

Marti, tvá sestra nevím, ale moje 26.3. 😀 😀 😀

martinka79
9. únor 2010

jj díky, moje sestra asi nikdy. 😀

anta
9. únor 2010

Tak jsem byla nucena dítě vytáhnout ze Záhořova lože, chvilku jsem ho ponosila a opět odložila, smál se na mě a nespí 😅

martinka79
9. únor 2010

jéé ten tě dneska testuje viď tak třeba teď budeš úspěšná

anta
9. únor 2010

No tak jsem ho dala podruhý do postýlky a myslím, že to vypadá líp. Unavenej je, ale nějak mu to nejít, no od toho tu jsem, abych mu pomohla, mám teď dobré období, mám dobrou náladu a tak mě hned tak nic neskolí, ani dítě 😀 😀 😀

anta
9. únor 2010

Achjo, tak dítě mi spí a nějakej kripl opět začal flákat kladivem, já už bych je fakt kopla do řiti! ☹ 😠 😠

martinka79
9. únor 2010

To jsou debilové...

anta
9. únor 2010

Tady je to každý den, už mě z toho fakt jebne. Bych je vystěhovala fakt někam na Sibiř, šmejdy jedny. To fakt není normální, buď tady někdo vrtá anebo fláká kladivem, ale opravdu jak naschvál vždycky zrovna v době, kdy malej spí 😠