Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
10. únor 2010

Jani takže dokonce i hra na honěnou.... Bubu 🙂 míša dnes spal 3hodiny teď papá.

many
10. únor 2010

téééééééééda Míšánek se pěkně prospal 🙂
Janí díky a ať ti to zítra dobře dopadne, i dnes tě to hodně bolí

martinka79
10. únor 2010

JJ spal jak dudek asi, že byl doma po dlouhé době klid.

anta
10. únor 2010

Ne, dnes mě to nebolí, protože malého nenosím, tak je to lepší 😉
Honzík spal jednu hodinu a deset minut, takže nic moc, no to se nedá nic dělat 😉

martinka79
11. únor 2010

Krásné ráno? jani Míša sice spla dlouho, ale to nabrala za těch několik dnů.. atyk měl dopoledne plné adrenalinu.
Odpoledne jsem uklidila Nikolce pokojík, tedy to jste něviděli, kolik blbostí si děti schovávají... papárečky a samé serepetky... pěkěn jsem jí tam udělala šťáru... a je to hned lepší jen hračky nechám na ni... mám k dispozici barbinovský domek, kdyby někdo o někom veděl a tak je nás... za dobrotu pro děti je Váš. 😀
Jani tak pak písni až odpoledne vše vyřídíš... jé mě bolí levá polovina zad. 🙂
Evi hele 14.3. máme tu karneval a 21.2. máme masopustní průvod kdyby jsi chtěla dojet... a vy holky samo také... zvu vás k nám. 🙂
jinak kolem 20.4. si udělejte volno a bude u nás konenčě sešlost.

anta
11. únor 2010

Dobré ranko holčinky, dnes je mi dobře již od rána božího. Teď jsem vyrobila Honzíkovi z krabice autobus, už ho mám vyfocený, tak ho musím šoupnout do albíčka. Myslím, že se mi v rámci možností moc povedl 🙂 Od rána děsně žeru, pořád mám hlad, najím se a za chvíli musím zase, nechápu, už jsem snědla čtvrtku vánočky, dva chleby a stejně mi to nestačí, začala jsem i jíst čokoládu, což jsem předtím nikdy nejedla, nechápu, jestli to tou antikoncepcí 😀 😀 😀

martinka79
11. únor 2010

Jani jé to je prima číst, že ti je fajn.. a to naladění super super... moc moc chválůím na autobus se těšíme já i Míša ten je miíluje.... asi se budem potom opičit. 🙂

martinka79
11. únor 2010

teď jsem míša na pepinu.

anta
11. únor 2010

Využila jsem krabici od notebooku, Honzík se cpe okurkou, ten má chutě po ránu, jestli není těhotnej 😀 😀 No já ráda Honzovi vyrábím věci z něčeho, mám pocit, že se mu taky líbí víc než koupený. Taky mu kreslím, až si moje ségra myslela, že to už v nějakým časopise bylo nakreslený od nějakého profesionála 🙂

monkia.pv
11. únor 2010

ahojky holky tak bohuzel vam pisi smutnou zpravu,vcera jsme se rozloucili s tatkou!V nedeli 7.2. nam umrel ☹ 😢

anta
11. únor 2010

Ahoj Moni, to je mi líto, upřímnou soustrast 😢 😢 😢 😢
Dala jsem fotky do alba 😉

anta
11. únor 2010

Teda holky já jsem jak kyselina sírová, od rána žeru a ještě jsem nepřestala, nikdy extra jsem nevyhledávala sladký a najednou sežeru dvě balení čokolády za jeden den, mně to teda moc nevadí, panč potřebuji přibrat, ale je to zajímavý, ani nevíte, jak se těším na oběd 😀 😀 😀 😀

martinka79
11. únor 2010

Mončo, upřímnou soustrast. drž se holka... 😉 myslíme všechny na tebe.

martinka79
11. únor 2010

Jani moc krásné fotečky. 🙂
my tu měli celé dopo a přes oběd kamarádku a malou to bylo žůžo. 🙂 čekáme na tátu a nespíme vůbec... ach jo.

anta
11. únor 2010

A líbí se ti ten autobus? Teď jsem dostala hubana od Honzíka, jupííí. Ale jinak teda zase perlí, to není dítě, to je Herodes!!!

martinka79
11. únor 2010

Jani jasně je prímovej busík. 🙂

e.k.t
autor
11. únor 2010

Mooni ☹

posílám moc moc moc energie aby se ta tíha líp nesla 😔

ale věř že bude líp a sluníčko zase vysvitne 😉

martinka79
12. únor 2010

krásné ráno... kávička pohoda je u nás.
Dnes frčíme směr vysočina. 🙂

martinka79
12. únor 2010

jdu dělat gulášek bramborový...

martinka79
12. únor 2010

Jani jak to sono?
Pavli mám dvě dvd,,, co se sejít na vysočině?

paolin
12. únor 2010

dobré ránko!
Mony, co to čtu!!! 😨 upřímou soustrast 😔 😔

paolin
12. únor 2010

Marti, my razíme zítra. musím zabalit, nakoupit...mám doma i Vítka, tak to bude teda švanda 😉
Jani, výtvory jsou prima 😀 můžete s Honzíkem vybarvovat 😀

martinka79
12. únor 2010

nebo je raději mám poslat.. jsem neschopn, ale jak je Míša nemocný tak nikam nejezdím a Mm na to zapoměl tak bych to dnes hodila na poštu.

martinka79
12. únor 2010

Pavli pošlu to děti to týden bez nových Dvd asi přežijí. budete na chalupě u rodičů NEBO JEDETE DO PENZIONKU.

paolin
12. únor 2010

Marti, asi raději poslat 😉

martinka79
12. únor 2010

jj pošlu

martinka79
12. únor 2010

tak gulášek se dělá jdu vysát a vytřít...Míša kouká na hurvínkův ropk. 🙂

anta
12. únor 2010

Ahoj holčiny, když to dobře dopadne, tak bych mohla na to sono už v pondělí, lepší než až v pátek, to je fakt dlouho, když člověk neví, co mu je. Ale je fakt, že co Honzíka nenosím, tak mi prakticky nic není, ale na tom břiše cítím, že tam přece jen něco je, tak uvidím 😉

martinka79
12. únor 2010

Jani tak to by bylo dobré... 🙂

anta
12. únor 2010

No to jsem zvědavá, co mi je, chjo chjo, to je fuj, člověk je v pohodě a pak najednou ☹ Dneska jsem Honzíkovi vyrobila garáž na autíčka 🙂