Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
23. únor 2010

Honzík je hodný, ale asi ho trápí zubáky, no jo s tím nic nenadělám, musím to vydržet. Teď tady jezdí s golfáčema, panč za chvíli jedeme ven, svítí tady sluníčko, fakt super 🙂

martinka79
23. únor 2010

tak nám ten net nějak nejde v klasice tak máme nový prohlížeč a jak frčí...

paolin
23. únor 2010

ahoj holky!
u nás pod mrakem. Mirek je v Praze, tak prý svítí 🙂
chlapečci poslední dva dny špatně spí, brzy vstávají. tedy Vítek a budí Adama. ten mi usínal v 8 v kočáře lumpík. ale nedala jsem se a povedlo se mi ho nenechat spát 😀 tak za hoďku půjdu s ním 😉

martinka79
23. únor 2010

no u nás se taky podlední dva dny špatně spí. Míša přes den nespal a v noci to bylo šílené... dnes to vidím na povinnou prochajdu mrazem ase sluncem a potom hurá do pelechu. hvězí polévka vařena.
PAvli u nás fakt nádherně.

many
23. únor 2010

Ahojky holky 🙂
tak jsme vás dočetla 🙂
Jani taky jsme nedávno kupovali nový papučky 🙂 a buďto tento měsíc nebo příští už půjdeme koupit nějaké uzavřené botečky ke kalhotům 🙂 taky už z loňska neobujeme 🙂 a sandálky má naštěstí dvoje 🙂 takže s těma máme klid no a ještě gumáčky, že 🙂 🙂 🙂

many
23. únor 2010

u nás je taky krásně a snad se to bude už jen lepšit a lepšit 🙂 oteplovat a oteplovat 🙂

anta
23. únor 2010

Budu muset koupit Honzíkovi aspoň jedny kalhoty, panč až bude teplo, tak bude mít jen jedny a ty už jsou taky pro ostudu 😀 😀 😀

anta
23. únor 2010

Takže, dítě mi usnulo a někdo začal opět něco vrtat na chodbě, to je fakt k pos****! Je tohle normální??? 😒

many
23. únor 2010

tak s oblečením mám naštěstí klid, já nakupovala hodně, jak se narodil na aukru 🙂 a tak kalhot,... má požehnaně 🙂 tak je to potřeba, furt se něco špiní .... takže jen ty boty, kšiltovky, gumáky a je to 🙂

já ho ještě spát nedala, furt si pěkně hraje, tak ho nechám ještě se unavit a počkáme pak na tatina a půjdeme na procházku všichni 🙂je tam fakt suprově a snad to tak do těch 4 aspoň vydrží

anta
23. únor 2010

Many, ale ten milion by se hodil, viď? 😀 😀 😀 My potřebujeme taky akorát to to a to a to 😀 😀

anta
23. únor 2010

Včera se mi povedlo super papů, dala jsem na cibulku kuřecí masíčko a přidala jsem k tomu pomeranče, hmmm, je to šmrncovní, máme to s bramborami a je to fakt ham ham 😉

many
23. únor 2010

Jani jo jo 🙂 už spinkáme, tak půjdu žehlit 🙂 hmm , někdy můžu zkusit 😉 Ladík má rizoto s tuňákem 🙂zatím páá

anta
23. únor 2010

No vidíš, to je dobrý nápad rizoto, akorát je trochu problém, Honzík mi nechce jíst rýži 😅 😅

anta
23. únor 2010

Tak máme doma úraz, dítě mi přineslo z dobré vůle hrnek s vodou a zakoplo mi o bednu s časopisy a odnesl to malíček na pravé ruce, hned jsem volala dr., panč mu prstík zfialověl a má krvavý nehet. Na 15. hodinu jdu k dr., ať se mu na to podívá ☹ ☹ ☹ Zatím mu to chladím, vypadá to, že bude mít slezlej nehet ☹

martinka79
23. únor 2010

jANI JÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ DRŽÍM PĚSTIČKY.
jinak miy zase prdelín neusn ula to se přes hodinu venčilll. nevím co s ním je s potovorou... 😝

martinka79
23. únor 2010

já tedy nakupuji tak nějak různě... a to dvojmo a nehledě na dceru patádnici, ale holínky a jarní botky ty koupím až příští měsíc a nebo až se oteplí... zatím to neriskusakuji máme super vyteplené a hucule a tak mu stačí bačkory nenosíme.. jne tenisky do tělocvčny a ty se chystám akoupít zase nějaké značkové.... 😀

anta
23. únor 2010

No tak to máme zlomený, byli jsme na rentgenu a pak na úrazové ambulanci, má to pořádně ovázaný a já jsem z toho taková celá špatná ☹ ☹ ☹

paolin
23. únor 2010

jéééé, Jani! a jak se na to Honzík tváří? asi ho to pohmoždění bolí, co?
neboj, chvíli to bude Honzíka prudit, ale brzy se to zhojí.

já dám za chvíli chlapečky spinkat a padla. Mirek je na cestě z Plzně, tak snad dojedou v poho.
holky, už jsem vám to říkala? kadeřnice mi našla 2 šedivé vlasy. tak už jsem stará rašple 😀 😀

anta
23. únor 2010

Nazdar stará rašple 😀 😀 😀 Honzíček chodí jako válečný invalida, ale dává si velkýho pozora,aby si na to nějak špatně nesáh a tak 😅 😅 achjo ☹ Mám z toho depku či co 😖

paolin
23. únor 2010

jako, že za to můžeš? to nee. nemůžeš uhlídat všechno. blbá náhoda. takovejch ještě bude..dej si panáka a zapomeň na to 😉

anta
23. únor 2010

Má to mít dva týdny, chudák jak plakal, ale pak byl u dr. moc statečnej 😉 Jsem na něj fakt moc pyšná, že to ustál prdelín, když už se to stalo 😉 Doktoři se ptali, jak se mu to stalo a já si připadala jako že ho týrám 😀 😀 Prostě zakopl o krabici, dobrý ne? 😀 😀

many
24. únor 2010

Dobré ránko všem 🙂

jéé Honzíček už má první zlomeninku 😔 tak ať ho to hlavně moc nebolí a rychle se to zahojí, bobíšek 😔 no u těch dětí je to rychlovka

many
24. únor 2010

holky teda včera bylo suprově ,že 🙂 a dnes má být zase 🙂 tak se moc těším na prochajdu 🙂 šli jsme bez kočárku, tak se pěkně proběhl, počkali jsme na taťku a šli jsme pěkně celá rodinka 😀

many
24. únor 2010

a dneska to taky asi zopákneme 🙂 akorát jednou půjdeme i s kočárkem, čeká nás nákup ve více obchodech 🙂 přemýšlím jestli nejít i ráno, uvidíme

many
24. únor 2010

teda Jani stejně mě zaráží to, že zavoláš doktorce, že máte nějaký úraz a ona ti řekne, že máš příjít za hodinu a půl 😖 chudáček, že neřekla, ať dorazíte hned 😠 to jsou taky doktoři 😒 proto já už ani nevolám a pokud něco potřebuju, tak si to zařídím sama, i jak se trošku osypal na rukách, u doktorky je stejně furt hafol nemocných, tak jsme šla raději rovnou na kožní a byl klid

anta
24. únor 2010

Teď jsem ho dala do postýlky, problém je v tom, že pořád lítá, ačkoliv se tomu snažím zabránit, vůbec nevím, co s tím. MM šel do práce a já to tady vyžírám naprosto sama a je to fakt dost vyčerpávající, neb musím na kluka neustále dávat bacha ☹

many
24. únor 2010

chudáček, to ho asi i večer muselo bolet, že 😔

many
24. únor 2010

no to jsou děti, to je jak když měl Ladík 39, taky by to člověk nepoznal, jak byl čilej 😀 😀

many
24. únor 2010

no nic, budeš sním muset furt sedět na zemi nebo u stolečku,... stavět kostičky,.... něco, aby ho to zaujalo a nelítal a nebouchl se do ručenky

many
24. únor 2010

a nebo do golfáčku a vozit a vozit po bytě 😀 😀 😀 a nebo rovnou ven