Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
30. bře 2010

Marti takovou nějakou postel koupila sestra Kvídovi a přepadl jí 😉 nevědí jak to udělal, ale spadl jim a to je nízká, takže já ani tu zábranu chtít nebudu, něco mu tam dám a nebo pořádnou deku na zem 😀 😀 😀 😀

many
30. bře 2010

Jani a komu si byla na svatbě, do dnes to nevím 😀

many
30. bře 2010

jinak pokojík máme taky větší, ale byt je průchozí skrz všechny pokoje, takže všude dvoje dveře a tak míň prostoru na postele...budeme to řešit, tak že se pak koupí ta palanda 🙂 už mám vybranou z aska a žádnou jinou nechci 😀 😀 😀 jsou tam místo žebříku schody 🙂 hodně prostoru na hračky a každý má svoje poličky, no bomba 😀 tak na tu se těším 😀 ale až časem, doufám,že jí nepřestanou vyrábět 😀 😀 😀 a domeček se pak krásně vleze do ložnice, pokud si budou ještě v něm chtít hrát 🙂 a pak půjdu pryč 😀 😀 😀

many
30. bře 2010

no mám to pěkně naplánovaný co 😀 😀 u nás v tom bytě je teda ještě dost práce, musíme dělat jednou topení.... 😖 a kupovat si ho prý budeme až za 10 let i později 😖 dřív se prodávat nebude 😖

many
30. bře 2010

kde jste, jsem se rozkecala a vy nikde 😉 😉 😉 😉

martinka79
30. bře 2010

Míšo no já nevím Míša tedy z ničeho nespadl, ale co není může být...
Nikolka šla do svého pokojíku kolem roku a půl měla klasika postel s rozkládacím prostorem vedle... a dobrý pootm jsme koupili toto dvoj lůžko a pro ni a dole aje prostě prostor na hraní či pc stůl, ale my máme pokojíky velké.. 😀
No míša má postel rád a spí s námi v ložnici a taky v posteli... 😀 někdy zuříma jindy si prdelínka přitulíma jsem šťastná, že je tak mazlivej Nikolka byla jiná.. víc akční a taková samostatná 😉
Míšo určitě to dobře namýšlíte, asi bych si potom domeček nedala do ložnice, ale to už bude záležet na dětech. 😉

martinka79
30. bře 2010

no my máme taky práce na domě.... 😀 😀 😀 Mm neví kam dřív skočit akde brát peníze???
ani vám nebudu psát kolik platáme úvěr to by jste se lekly.... 😀 😀 😀 😕

martinka79
30. bře 2010

já pro malého nevím jakou postel časem,ale asi si ji vybere sám...jako Nikolka... 😀 vyvýšenou nebo dole... co bude chtít ten má pokojík ještě větší než Nikolka. 🙂

martinka79
30. bře 2010

Míšo to budou děti velké tak teřba něco našetříte nebo si holt půjčíte. 😉 nebo vám pomohou rodiče. 🙂 Moc bych ti přála se nazdlužovat... 😝

martinka79
30. bře 2010

a kde jste teď vy???

many
30. bře 2010

Marti taky se ráda k němu večer přitulím 🙂 když jdu spát, tak ho pořádně opusinkuju 😀 taky říkám, že až budou větší už s náma pak nebudou spávat,... už se to pak nevrátí nikdy 🙂 tak si to teď musíme užit, ale někdy spí krásně v té postýlce až do rána, ale dnes se zase budil, bude úplněk, že :-/ a přelezl k nám , tak sebou ale mlel, no síla, proto jsem řekla že se vytáhne postel a dá zvlášť, přinejhorším , tam uteču jáááá 😀 😀 😀

martinka79
30. bře 2010

nebo TM to je klasika... 😀 jasně já si toho druhého užívám ještě jinak... ono najednou v tom mozku začne pracovat a je to jiné...
Vím o čem mluvím a to jsem byla u Nikolky jako Janča a najednou jsem měkčí, ale Honzík je šikula aspí krásně ve svém a taky mu to vyhovuje tak proč ho brát do ložnice... to je krok zpátky. 😀

many
30. bře 2010

to je super, že má každý pokojík sám 😉 my máme 3+1 , jinak ty byty se prodávají hodně levně, tak snad i za těch pár let, to moc nenaskáče, máme na to spoření, to penízky našetřený budou, úvěr bysme fakt nechtěli 😖 jsou to starší byty a 3+1 se prodává kolem 150 000,- takže pohoda, ale aby to za těch 10 let o moc nenavýšili ☹ ale snad ne, jsou udělaný nad náma nástavby a proto se to nesmí 20 let prodávat, že to má nějak město , no teď už je to 10 let, tak to snad uteče a penízky se našetří, akorát práce je na tom bytě pořádná 😒

many
30. bře 2010

teď chci aby tatin aspoň přes léto vyboural futra z kuchyně do obyváku, tam byly dřív fakt vrata 😀 jen co se tchýně odstěhovala šly do sklepa 🙂 a tak ty futra dáme pryč a udělá se oblouk ať to líp vypadá 😀 😀 😀 zkusím vám to vyfotit 🙂

martinka79
30. bře 2010

jj, to chápu no uvidíte co stát či město vymyslí... 🙂 to my bychom a na dům a pozemek nikdy legálně nenašetřili a kdyby Ano ta bychom nezažili za těch 13let to co doposud a zážitek ti nikdo neveme... prachy jo. 😀 😀 proto jsme dlužníci.

many
30. bře 2010

tak aspoň tak , líp to nešlo 🙂

martinka79
30. bře 2010

vím co myslíš, hodně lidí si to dělá.
my nechali klasiku rovný otvor, nejsem na ty lomené křivky a oblouky, mám ráda klasiku.... akorát jsme měli dobouran kousek zdi a tím vznikl větší otevřený prostor... 🙂

many
30. bře 2010

svítí sluníčko a mně to jaksi ztmavlo 🙂 ale futra jdou aspoň trošku vidět

martinka79
30. bře 2010

tak my dobourali kousek toho vrchu co máte na fotce nalevo... a vznikl průzor z jídelny... 😉

martinka79
30. bře 2010

jj fotka dobrá.

many
30. bře 2010

Marti ty si jako já, já taky nejsem pro oblouk, ale tatin chce 😒 uvidíme, třeba ho ještě přesvědčím, on si myslí, že oblouk bude lepší no

many
30. bře 2010

no baráček je baráček a je fakt, že na ten je potřeba peněz a peněz ☹ taky bysme jednou nějaký brali 🙂 jestli se něco našetří 🙂

martinka79
30. bře 2010

hůř se dělá aby vypadal krásně. vyděla jsem u sousedů a fakt se jim nepovedl.. 😒

many
30. bře 2010

a nebo zůstaneme v tom našem bytečku 🙂 zahrádku máme 🙂 takže nám nic neschází, akorát v domečku máš svoje, žádný sousedy pod sebou nebo nad sebou 🙂 svůj klid 🙂 vylezeš hned na dvorek......

martinka79
30. bře 2010

baráček a pozemek je peněz a peněz. kdybychom to uměli přesně spočítat tak do toho asi ani nejdem, ale zase já jsem tu šťastná a kdyby jsme měli holé stěny... 🙂

many
30. bře 2010

no známá už říkala Laďovi, že to dělá její známej, že by Laďovi pomohl 🙂 no uvidíme, musíme to promyslet 🙂 ale do létá to snad bude hotový 🙂 teď začnou zase tatinovi zábavky, tak bude míň času , ale tak nějaký pátek,.. bude volný

martinka79
30. bře 2010

no tak nějak když pereš v noci tak pereš když vysáváš v pět tak vysáváš v pět a tak já miluji to vylézt v noční košili a pít kávu venku. Nikolku mám odchovanou na zahradě u bytovnky, ale to víš všechny okna na tebe vidí... a toto je tvé vlastní... 😀 v necelých padesíti to budu mít splacený...

martinka79
30. bře 2010

jasně nějak to dořešíte než poprvé bouchnete... 🙂

many
30. bře 2010

to ti věřím, že jsi šťastná 🙂

many
30. bře 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀