Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
30. bře 2010

něco od nás

many
30. bře 2010

no nic , juknu ještě na FB a asi vyrazíme ven 😉 díky za pokec........
nechte si všichni pěkně dařit 🙂

martinka79
30. bře 2010

hodím fotečky do alba tak se koukni jaké to prozatím máme sice dole nepořádek povalují se tu věci, ale já piju kávu a většinou se na to vrhnu až vařím...

many
30. bře 2010

krásná fotečka 🙂 Míšánek je fešák 😀

many
30. bře 2010

Ladík říká, že je to Kiko 😀 Kvído 🙂
jo,jo juknu na fotečky , v poho, u nás to taky pěkně vypadá, když mám uklízení a Ladík do toho dělá ještě větší bugr 😀 to je všude 😀 😀

many
30. bře 2010

teda Marti máte to krásný fakt, to se mi líbí 🙂

many
30. bře 2010

toho prostoru všude, no bomba 🙂 fakt to máte pěkný 🙂

many
30. bře 2010

jéééé u vás by se mi teda bydlelo 😀 😀 😀 😀 😀 toho prostoru všude, nááářez, to u nás není 😀 😀 😀

martinka79
30. bře 2010

Míšo díky fotečky v albu... 🙂 já totiž zatím nábytek moc neřeším jelikož chceme LED Tv na stěnu a k tomju rovnou celou tv stěnu a jídlenu v jendom tonu a to vše koupíme až Míša pochopí, že toto je domov ne kůlnička na dříví 😀 vše montuje a šroubuje.. je to technik a taky rád maluje... to u Nikolky nezmám.. no co dítě to originál. 😀

martinka79
30. bře 2010

taky jsme neměli.... 😀 hele za ty prachy to musí být.... no a to je tu ještě kuchyň a pracovna a dvě chodby a dvě koupeny, WC a k tomu tatin má garáž a dílnu.

martinka79
30. bře 2010

a jedna uklizečka 🙂 jdu to tu poflákat hodit rybu na plotnu a asi vyšoupnu prdelína na zahradu 😉

many
30. bře 2010

tak zatím pááááá

martinka79
30. bře 2010

vám prima nákup... a prochajdu.pa 🙂

anta
30. bře 2010

Marti, tedaaaa, máte to tam pěkný a prostorý, fakt krásný, ještě to voní novotou 🙂 Závidím a chválím 😉

martinka79
30. bře 2010

Jani za pochvalu díky, ale k závidění to není.............. 😀 je za tím tolik dřiny a nervů, že se až divím, že jsme to zvládli...je to nakonec k nezaplacení. 😀

anta
30. bře 2010

Marti, já si to pamatuju, jak už ti to lezlo ušima. Bylo to děěěěsně dlouhý. S MM vsázíme na to, že čím míň nábytku, tím líp, takový ty zaplácaný prostory vším možným ani nemůžu. Dneska jsem si uvědomila, že vlastně ten brácha s tou Maruškou a Vašíkem nemá v tom bytě žádný dětský pokoj, sice je to velký byt, ale mají tam kuchyň, obývák s pracovnou a hernou dohromady a ložnici, takový divně mi to přijde nevyužitý a špatně zařízený. Myslela jsem si, že když už je brácha interiérový architekt, že to bude mít vymakanější, no nemá 😉

martinka79
30. bře 2010

Jani já taky miluji prostor taky nid´kde nic nemám krom ložnice kde je skříň... 😀 jinak bychom chodili nahý...
pádím se šlechtit ať se líbím... 😀 😲 odpoledne páček nebo navečer??? to se uvidí jak dojedu. Míša bude poprvé u sousedky...

anta
30. bře 2010

Pěkně si to užij, podrbej a nepij 😀 😀 😀

paolin
30. bře 2010

ahoj holky!
Marti, to je paráda, ten váš domeček! Jste mooc šikovní!
Many se venčí..je tam krásně 🙂
Jani a co u vás nového?
Adam chrní. mám tu práce, jak na kostele..nic nějak nestíhám 😉

anta
30. bře 2010

U nás novýho nic, starýho mám starýho, takže nic novýho 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. bře 2010

Tak já dnes zmákla fú a budou nám vracet až se budou divit 😀

many
30. bře 2010

ahojky holky 🙂 gruntovala jsem Ladíkovi pokojík 😀 a teď mu vařím rizoto s tuňákem 😀 to zase bude práskat ušima 😀 😀 😀

e.k.t
autor
30. bře 2010

no my dnes měli řízky a na zítra jsem upekla plecko a mm udělá bram kaši a dají si do sosky, já budu v práci tak mám nachystaný říze a špenátovou poívečku

paolin
30. bře 2010

tak u nás už to chrní, Mireček je na volišu. zítra jede Mireček se švagrem omrknout chatu (tedy zbořeninu) na Vrancl.
tak budu válčit s chlapečkama sama 😉
nic uklidím, najím se a půjdu makat na novým webu. práce, jak na kostele.. 😒 prima večer!
jo, objednala jsem chlapečkům na kolo, motorku a tak..botičky tenisky. kdo by chtěl inspiraci, tak zde 🙂
http://www.mimibazar.cz/bazar.php?user=28194

e.k.t
autor
30. bře 2010

Tak Joli už taky spí, ráno bude mít budíček nejpozději v 5, Martin má noční a já jedu na denní, tak se budeme střídat na ose 😀

anta
31. bře 2010

Ahoj holčinky, zdravíme. Honzík spal na houňo, je podle toho i příjemný, tak holt to budu muset nějak přečkat. Snad ho to přejde. Už dostal sprdunk 😀 😀 😀

many
31. bře 2010

ahojky holky 🙂

Jani nepůsobí na něj taky úplněk 😉 už bude brzo klid, taky se Ladík tím budí, naštěstí jen přeleze z postýlky k nám a je klid, ale pěkně sebou šije a já mám malý prostor na spaní 😠 😀

many
31. bře 2010

a dotázek, vy máte celou noc zaplou chůvičku, nebo otevřený dveře do pokojíka a tak ho slyšíte jo 😉

many
31. bře 2010

ale chůvičku už asi ne že 🙂 my jí zapínáme jen , když jde spát a než jdeme my, protože přes dvoje dveře bysme ho neslyšeli v žádným případě 😀 a do pokoje i kvůli tomu ho nehceme zatím dávat, ať má klid na spinkání a neslyší telku 🙂

martinka79
31. bře 2010

čusík holky jdu vás dočíst snad tu ještě budete... 😝