Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
1. dub 2010

tak už spí 🙂 tichoooooooo

anta
1. dub 2010

Haranti, tak já si myslela, že ho budu reklamovat sama a když to tak čtu, Many, tak to asi bude pěkná fronta 😀 😀 Já taky nechápu, co se to s ním najednou děje, není žádná legrace, jako by ho nic nebavilo, čumí jak starej pes na bez, no fakt děs 😉 Že by tím počasím? A ještě k tomu ta změna času, 😝 😝 😝

anta
1. dub 2010

Zakládám tedy klub "bezradných matek vvztekajících se zmeťourů" 😀 😀 , občas je fakt na céres prdel, přiznám se, že jsem asi měkota, ale dopoledne už mě malej tak sral, že mě dohnal k slzičkám 😀 😀 😀 To už se mi dlouho nestalo, abych si z něj zaplakala do šátečku 😀 😀 Prostě mě dostal, ale to vám říkám, to bylo naposled! 😀 😀 😀

many
1. dub 2010

měla jsem tu mamku 🙂

no Jani a to mi každý říká, že to teprve příjde 😉 ale snad to horší nebude, to stačí tak, a je to síla 😀 taky už dostane někdy po zadku nebo po ruce a spíš po něm někdy řvu, si říkám raději řvát jak mlátit 😀 ale fakt mě štve, že když začne zlobit, tak zařvu a on třeba neposlechne a ještě se chláme, tak to je síla 😖

many
1. dub 2010

no Ladík už se asi brzo probudí áááááááááá už letí 🙂 mizím, páá

anta
1. dub 2010

No Honzík se mi taky začíná smát vyloženě do ksichtu, no to se raději vždycky otočím a jdu pryč, jinak bych zatloukla do země 😠 Ale zatím jsem se ho křivě nedotkla, to spíš vyhrožuju a snažím se tedy raději být od něj co , abych na něj nedosáhla😀 😀 😀

anta
1. dub 2010

Tak to vypadá, že už se zklidnil, tak zaplaťpánbůh, je to hnojůvka na nervy, to vám povím. Byli jsme u dr., protože se Honzíkovi zpoloviny ztrhl ten nehet ze zlomeného malíčku. Tak jsme tam hned našupajdili a ona mu to tzv. dotrhla, ani nekník, je to šikula 😉

e.k.t
autor
1. dub 2010

Tak to Joli má dnes taky z prd..ele kliku že nechytla a vařekou, odpolko bylo fakt neúnosné 😝

anta
1. dub 2010

Evi, chápu to, mně Honza dva dny znásilňoval nervy, opravdu mě teda hoooodně štval, tak jsem mu slíbila, že dostane na prdel, jestli to ještě zopakuje. Jinak už po mně opakuje abecedu, no já zírala jak blázen! 😀 😀

martinka79
1. dub 2010

ahojky vezli jsme Nikolku 150 km nečekaně na to soustředění... no vrátli se až teď Míša sutál cesty super... já mírně rozladěná z přístupu tam,a le to je asi normálka....
Nikolka to zvládne to vím na tuty... má ode mě školu... není tam ani signál na mobil 😀 V pondělí jedeme pro ni a taky na zkoušky co bude zkládat jsem na zvědavá a snad budu i pyšná a ukápne mi slza štěstí. 😀 😢

Já se dobrovolně přiznávám Míša už párkrát dostal a už tedy ví co to je tyty nebo dostaneš. sám se hned zkrotí... Na Nikolku to už nezabírá a je pravda, že častěji křičím.. ale někdy fakt škoda RÁNY KTERÁ PADNE VELDE..

hOLKY FAKT BUDE HŮŮŘ tomi věřte jako zkušené matce předpuběrťáka... 😀 😝
zvldála jsme s Mišákame konečně to očkování do ramene uvidíme jaká bude reakce...do 10dnů.-... 😒 snad nic.
tak se mějte jdeme s Mišákem do vany... on se vyspinkal v autě... a tatin si šel do garáže na pivo... 😅
Pa

e.k.t
autor
1. dub 2010

Marti to je mazec, ale Nikča to zvládne neboj, a že tam není signál je na jednu stranu blbý, ale na druhou stranu je to nebude rozptylovat. to má TWD?

e.k.t
autor
2. dub 2010

teda nevím jak jinde, ale tady v Moravanech chumelí a už to i zůstává na chodníku ležet 😝

paolin
2. dub 2010

Evi, sněží? to si počasí už fakt dělá prd..., nééé?
Marti, máš to doma hezky vycepované! upřímě závidím 😉
Jani, co Honzík lepší?
a co Monča a výsledky???!!!!!!

kluci byli včera na zabití. strááášně zlobili. dostali na zadek a bylo. Vítek mě tedy už úplně přestává poslouchat - ne, že by někdy moc poslouchal, že..a Adam je kapitola sama pro sebe. zjistila jsem, že strašně těžce nese, když se na něj zlobím. pak přijde a dělá malá, malá a snaží si mě udobřit 😀 no, ale stejně zlobí dál 😀 holky, já to tak nezvládám tu výchovu. jsem měkká, do toho s klukama není řeč...to je paráda u nás doma 😀

anta
2. dub 2010

Ahojky, holčinky. Já byla u dr. si pro prášky, byla jsem tam už na sedmou. To víte, ranní ptáče dál doskáče, ale dřív chcípne 😀 😀
Pavli, Honzík se zklidnil, ale říkám ti, že měl teda už namále, kdyby se ti tři dali dohromady, tak už nám nezbyde než se ožrat 😀 😀 😀 Svítí tady sluníčko, už se těším s klukem na motorku. Večerní uspávání neuspávání, vlastně hození do postýlky 😀 vychází, Honzíkovi to vyhovuje a nám? Jéje!! Už jsem to psala tý ségře, co má Valinu, panč ti jí uspávají tím způsobem, že jim hodinu večer skáče po hlavě a oni leží vedle ní na posteli a drží jí za ruku! A to holce teď budou tři roky! To bych se s prominutím pos....... 😀 😀 😀 Ta bude závidět, taky má co 😀 😀

paolin
2. dub 2010

Jani, my to za tu ruku s Vítkem taky dělali dlouho 😀
S Adamem jen ležím. On by jinak vstal a šel spát až by padl 😀
Vítek ku příkladu včera usnul kolem půl 10 a vstával o 6ti. Adam taky spává max 9 hodin. Je mi záhada, kdy ti dva hodlají jako spát 😀
Malovali jsme papírová velikonoční vajíčka a Adam je maloval i vlasama, stolem, botama...čuně malý 😀 Půjdeme za chvíli ven. Žádný teplo tam teda není, mokro, ale co už. Jinak u nás budou stavět novou školku pro 54 dětí. Tak snad bychom příští rok toho Ádu do školky mohli dostat..

anta
2. dub 2010

Já tak nějak v těhu sháněla různé informace a dívala jsem si na strázně uspávání dětiček a tak kolem jsem slyšela, jak to kdo dělá a přiznám se, že tento způsob uspávání mě děsil od začátku, vzali jsme to s MM pořádně za pačesy a teď jsme rádi všichni 😉

many
2. dub 2010

ahojky holky 🙂

teda u nás prší a prší a vypadáto, že vytáhnu kabát, když je tam taková kosa 😖

many
2. dub 2010

Martě prý nejde koník 😒
já pouklízela, vyžehlila a valíme na nákupy, zatím pááá

anta
2. dub 2010

Martinka mi to psala, že jí nejde psát do koníka, ale číst že nás může, tak jsem jí poradila, ať si připojí klávesnici k PC a že jí to půjde i psát 😀 😀 😀

martinka79
2. dub 2010

Jani, ale to máš zrovna povahově dobře naloženého syna... to není tím jak to vezmeš za pačesy.... 😀 já Nikolku neuspávala a byla to jiná nátura. Míša je holt jiný, taky jsem jednu dobu uspávala.... 🙂 ☹ a teď ho dám do postele.. ale zase leze k nám... to nejde jen tak,,... 😝
chytré ženy a matky na MD toho nakecaj, ale praxe je zcela jiná. Jako má třeba Pavča s Vítkem... nikdo nevíme jak by chom reagovali...
Ovšem tobě tiše závidím... 😒

martinka79
2. dub 2010

Jani díky za radu už mi to jde... 😀 a to je díky tobě, ale najít dírku kam se strká klávesnice to mi dalo práce. 😀 😀 😀 😀 😀 😕

martinka79
2. dub 2010

jste mě+li radost co???
Uložila jsem prdelína a nic... asi ho utluču

anta
2. dub 2010

Ahoj Marti, to jsem ráda, že jsem ti pomohla, já jsem si říkala, jestli jsem tě neurazila, byl to samozřejmě vtip 😀 😀 . Dneska jsem zrovna Honzíka nosila 😀 😀 Nešlo mu usnout a po hodině válení se v postýlce jsem si řekla, že mu musím pomoci 😉 Psala jsem Monice SMS, jak to s ní vypadá, že si děláme starosti, panč se tu neukázala 😉

anta
2. dub 2010

No přiznám se, že teda jako Pavlínka bych to teda nechtěla ani náhodou, to musí být nápor na nervy jak prase, nevím, jak bych to zvládala a tak taky Pavlínku tiše obdivuji, že je statečná a že toho dost vydrží, i když občas na kluky houkne, ono to občas ani jinak nejde 😉

martinka79
2. dub 2010

A???
JANI JÁ SE PŘECI NEURÁZÍM NIKDY... STEJNĚ JAKO TY. 🙂

martinka79
2. dub 2010

no co dítko to máme origoš a to je dobře., Taky mi je někdy ouzko jak Pavlínce pomoci, ale vím, že ona to zvládne...
kdyby byl recept jak vychovávat ty naše dětičky tak ho dámo všechny máme... 😀

martinka79
2. dub 2010

jo holky pošlu vám recept na buchtu s prima názvem orgazmus.... 😀 😀 😀 😀

anta
2. dub 2010

Marti, zatím se neozvala, tak snad se ozve holka jedna ztrápená ☹
To je dobře, že nejsi urážlivá, to by s tebou nebyla žádná řeč 😉 Taky to nemám lehký, nejdřív prudí malej a teď dva dny prudí i starej, no nekopli byste je oba do prdky? Chjochjo, já je srovnám! 😀 😀 Mateřství je super záležitost, nedá se to ničím nahradit a toho svýho dobře naloženýho haranta bych teda nikomu nedala 😉

martinka79
2. dub 2010

(Orgasmus)= orgazmus raději

2vejce,1hrnek cukr,1hrnek pol.mouka,1hrnek hl.mouka,1hrnek drcenych orechu,1pr do pec.,1 ananasovy kompot i se stavou=suroviny smichat dohromady a pect

krem: 1-2 pomazankove masla,1 vanilkovy pudink uvareny,cukr dle chuti

natrit na buchtu a posypat strouhanou cokoladou

Je opravdu vynikajici,urcite se povede a preji dobrou chut a prijemne proziti velikonocnich svátků

anta
2. dub 2010

Buliboš je vzhůru, jdeme na chutnou krmi 🙂 Díky za recept ty mámo jedna správná 😉