Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
7. kvě 2010

kozlíkovi 🙂 oprava

martinka79
7. kvě 2010

to asi ne Míšo, ono je to siece na dvou leté děti, ale Míša ten nosí právě velikost 104.

many
7. kvě 2010

tak ať mám na víkend padla zase 🙂 tak mizím a zachvíli zase juknu 🙂

many
7. kvě 2010

no ono je jak který číslování no

martinka79
7. kvě 2010

ty jsi dneska aktivní. my máme hotovo, žehlit budu večer... a převlékat až bude zase teplo máme čerstvo polečeno celá rodinka.. 😀

many
7. kvě 2010

a toto jsou jaký velikosti těch kalhot

martinka79
7. kvě 2010

zatím čusík jak to je velikost od velikosti.
holínky pošli. písni adresu.

many
7. kvě 2010

no u nás jak dnes vylezlo slunko, tak šup do pračky 🙂 než se zase ochladí, teda hlásijou to 😖

martinka79
7. kvě 2010

spaidrmen jsou na 24měs.., jsou podšité bavlnou... 🙂 a délka je asi47cm od rozkroku 30cm, druhé 46 a 30 od sedu.... soupravana dva roky...
si myslím, že to je na drobnější děti, aby si to užili nemá kupovat něco na měsíc.. 😀 😀 😀 😀

martinka79
7. kvě 2010

no víkend hlásí pod psa,a le já musím na zahrádku nebo nenajdu ředkve a kedlibny a další pod tíhou plevelu.
atyk se chystám azahrádku květin , přišla mi kritika na moje dílo... 😢 😢 😢 😢 tak to asi předělám.... 😢 😢 😢 😢

anta
7. kvě 2010

Teda holky, já neměla čas a vy jste zase kecaly 😀 Honzík je dnes moc hodný, já teda včera nestála vůbec za nic, už mi z toho počasí bylo nějak děsně smutno, ale už je to dobrý. 😉
No, Marti, líbí se mi ta šusťákovka, ještě to projedu jednou, až malej usne, ať mám na to náležitý klid, taky ty džíny s tím laclem se mi líbí 😀 😀 😀

martinka79
7. kvě 2010

já mám dnes hend lepší náladu taky 🙂

anta
7. kvě 2010

To bylo určitě tím počasím, pořád zataženo, člověk se podívá z okna a přes lešení vidí tmu, no tak to je fakt hnus.

many
7. kvě 2010

tak peřiny oblíklí 🙂 to se bude spinkat 🙂 a zase jdu něco podělat 🙂
ještě vás dočtu 😉
jaká kritika 😖 to néé, vždyť ty jsi Marti šikulka 🙂 nech to pěkně tak, jestli se to tobě tak líbí 😉
jinak zahrádka na nás taky počká až bude líp, to bude plevelu, to jo 😉 jak popršelo
jinak já teda ty věcičky brát nebudu, já už teď koukám po těch větších velikostech, ať už dělám zásobu, teď toho má dost, jen potřebuju nějaký ty botky na léto a holínky a konec 😀

anta
7. kvě 2010

Holky, jste pilné, ale já ne, já jsem ta výjimka, co potvrzuje pravidlo, čekám, že se mi vzbudí dítě, chlapi už na baráku dělají rachot, fuj, já bych se na tom lešení bála 🙂 Docela je obdivuju, že nemají, že to může spadnout, ono mi nedělá ani dobře chodit pod tím s dítětem 😅

many
7. kvě 2010

tak Laďoušek je tuhoš, máme po obídku, jdu se dát do pečení máslových sušenek 🙂 snad budou dobrý 🙂 akorát mě štve, že mi mám jen malý vykrajovátka a v tesku jsem velký nesehnala ☹ tak příště, teď budou menší no 😉 zatím páááááá

pavlina05
7. kvě 2010

Ahoj!
Ráda sem někdy zaskočím,ale přiznám se,že už nejsem vůbec v obraze.
No a jak začne léto,tak budu věčeně v tahu 😀

Ale moc díky za pozvání 😀

Many,holínky má krásný Wolf 😉 Botek máme hafo,přiznám se,že už všeho dost. Oblečení kupy 😀

pavlina05
7. kvě 2010

U nás se spí už hodinu,Ájisek je trochu nachcípanej 😢

anta
7. kvě 2010

Ahoj Pavli, tak to ten můj divoch je vzhůru už a je i krásně naobědvanej, takže spokojenost. Dnes jdeme objednat ten nábytek do pokoje - konečně 🙂

pavlina05
7. kvě 2010

anta,jaký nábytek?

many
7. kvě 2010

jsem tu 🙂
Ladíček spal dnes hoďku a třičtvrtě 🙂 krása, tak já v klidu pekla ty máslový sušenky 😉 akorát zdobení jsem odflákla 🙂 už mě to fakt nebavilo 😀 😀 😀

many
7. kvě 2010

jo a ozdobila jsem je podle sebe - sezamovýma semínkama 🙂 a mléčnou čokoládknou 😀 😀 😀

anta
7. kvě 2010

Nábytek do dětského pokoje, je to nábytek Twist, je modro-dřevěný či jak to napsat, je to objednaný, hurááááá 🙂

anta
7. kvě 2010

Jé, Míšo, krása fakt. Vy jste vůbec holky šikovný na to pečení, já teď teprve začínám bublaninou a snad se vyšplhám na vaši úroveň do těch 50. let 😀 😀 😀

pavlina05
7. kvě 2010

Many ,to máš krásný 😉

martinka79
7. kvě 2010

krásnou noc holčiny, já nějak něměla nakonec čas...
Přijela jsem z kroužku a hurá na zahradu.. 😀 😀 😀 a večer mpotom žehlení a tak...
Míšo sušenky super... jsou to ty máslové a jaké jsou??? zajímalo by mě jak dlouho vydrží vláčné... z jedné dávky je jich milion... asi udělám z polovičky.
Pavli no to máš jak my, sice tu býváme, ale taky času už tolik není... 😀
Janouší ty jsi šikulka. tak si doufám, objednal i MIšákovi... pokojík. díkys. 😀 😝

martinka79
7. kvě 2010

krásné sny... já nějak nemohu spát... popíjím pívečkua koukám s MM na tv a DVD.. 😝

anta
8. kvě 2010

Ahojky, holčinky, tak jsem vyhnala chlapy ven. No jasně Marti, objednala jsem rovnou i pro vás, jestli neva, tak je to naprosto to samý 😀 😀 😀 Koupila jsem si batůžek a sranda značka na něm je, jmenuje ANT TEAM, tak to asi znamená nás všechny na koníčkovi 😀 😀

martinka79
8. kvě 2010

Jani.... jééééééé dobrá znäčka.
U nás šel ven jent atin a pes a už jsou doma... my lenošíme 🙂