Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
19. kvě 2010

já jo na den děti jsem jela v 98 a bylo tam usper příjemně na koupání avýlety...
včera mi psala Jitka z Hvaru až se tam i koupou tak to bude pohoda.

Pavli jakej jsi dělala chlebík??? se někdy stane nezoufej...
Jani a je to tu spaní...

anta
19. kvě 2010

Teda, Pavli, jsou moc pěkné, chválím. Já mám taky v oumyslu poříditi Honzíkovi na větší vedra sandálky, teď zatím ne, ale až to začne. Mám radost, že nevěstinka přišla, super. 😉 Tady je dneska zataženo a měla bych si jít odpoledne pro peníze za kočárek, tak jsem zvědavá, kolik to trhne, já blbec se nezeptala, tak se holt nechám překvapit a pak dám vědět. 😉

martinka79
19. kvě 2010

do sandálek bych šla jsou super... 🙂

martinka79
19. kvě 2010

Jani budu držet palce snad to bude příjemné...
Bo sandálky taky koupít až počasí ukáže co umí já te´d koupila Mišákovi nové polobotky na sucháče a plátěnky na ven...

anta
19. kvě 2010

Holky, Honzík usnul, huráááááá a třikrát sláva 🙂 Včera jsem z něj měla trochu nervy a dneska to na mě nějak dolehlo, si vždycky myslím, že jsem splachovací, nejsem ☹ Táta mi na to řekl, že by to neřešil, no on ne 😠 , jeho se to týká velmi velmi málo, ale mě se to týká dost, trávím s klukem o hodně víc času než on, a tak to prostě řeším, trochu mi to naprdlo, protože já se tady lopotím, aby to pěkně všechno šlo a milý manžílek se akorát veze. Přála bych mu, aby mu Honza předvedl taky, co umí, aby mm měl taky představu o tom, co musím vydržet. Je vysmátej, ale já moc ne, protože všechny starosti jsou vesměs na mých bedrech 😒

paolin
19. kvě 2010

jéé, Marti díky 🙂 chleba jsem dělala slunečnicový
Vítkovi bych nechala ty botky spravit, ale už je má těšně. na tom je prima, že nové použijeme na léto a pak do školky 🙂
tak já to ještš proberu s Mirečkem a kdyžtak zakoupím. podobné už má, jen vzít správnou stélku.

anta
19. kvě 2010

Žádnou horentní sumu si za ten kočárek nepředstavuji, předpokládám, že to trhne tak do 1500 Kč, víc z nich nejspíš nevytřískám, ale co, hlavní je, že si ho někdo koupil a slouží dál a že neskončil na smetišti 😉 .

martinka79
19. kvě 2010

chleba CO JSEM TEĎ PEKLA. 330ML VODY, TROCHA MLÉKA POKUD JE SUŠENÉ TAK DVĚ LŽiCE, 2lžice oleje, 1,5lžičky soli, 1,5lžičky cukru, 605g mouky já dala chlebovou a dosypala hladkou, 1,5lžičky droždí.. kmín.

martinka79
19. kvě 2010

Jani super gratuluji ke spánku...
Jak by řekl jeden kamarád. Jaké si to uděláš takové to máš... 😀 😀 😀 s TM. ale já tě samo chápu. vesměs to máme všechny stejné. Jsme s dětmi samo doma... 😝 o to vícx nás to štve když to nejde jak chceme.
Pavli určitě je kup asi je taky pořídím...
jetšě okouknu další stránky pokud budu mít náladu,a le znáte mě já a nakupovat... 😒

anta
19. kvě 2010

Marti, naštěstí to s MM klape, ale občas mu ulítne takovej kec, který mě dokáže posadit na prdel, on si to tolik nepřipouští, protože vůbec neví, o čem se tady hovoří, že? Já nejsem zvyklá Honzu nutit, ale prostě dodržuji režim, na který jsme zvyklý a bum a chlapečkovi se to najednou nezdá 🙂

martinka79
19. kvě 2010

Jani bude hůř 😀

paolin
19. kvě 2010

Jani, tak pak nám hoď to numero za kočárek 😉 jsem taky zvědavá 😉
No, tak jedna stélka je 17,8cm a větší 18,6cm . Vítek má tak 16,6cm..A teď babo raď 😀 Musím mu nožku znovu přeměřiti 😀

many
19. kvě 2010

ahojky 🙂 jdu za váma a mezi tím budu uklízet a sem tam juknu, teda jen Ladíkův nepořádek 😀 je tu něco nového 😉 dočítat nebudu, to by bylo asi na dlouho 😉
Marti co korunky, už došli 😉 jsem se zapomněla zeptat 🙂

martinka79
19. kvě 2010

Pavli, ještěže nejsem baba protože bych ti stejně neporadila sama v tom vždy dumám... 😀 😀 ale ty to zvládneš jsi jednička.

paolin
19. kvě 2010

Jani, u nás to samé. Někdy se ten náš inženýr chová, jak malej Jarda. Jestli von to nebude Jaromír 😀
U nás taky jinak v poho 🙂 Neměnila bych. A když někdy vidím, co ti chlapi dokážou... Jasný, že i ženský 😉

anta
19. kvě 2010

Marti, dík, zvedla jsi mi náladu 😀 😀 😀 Naštěstí Honzík je jinak pohodář, to já vím, a proto ty jeho špatné nálady špatně snáším neb si hned myslím, že mu něco je, jsem pitomá, on taky občas má náladu, že neví, co chce, taky to mívají vaše děťátka hodňoučká a roztomiloučká? 😉
Pavli a jak to ten Adámek umí, viď? A pak že neumí vařit, připraví ti cukr na posypání chleba a ty mu za to dáš na prdel, to ti asi pomáhat nebude chtít v kuchyni už 😀 😀 😀

martinka79
19. kvě 2010

Míšo čítám, že sno já se nekoukla a účtu ještě nebyla.... 😀 jsem děsná.
novinky Honzík včera házel bobana na Maminu Janinu a nechtěl spát.. dnes ,a le už je tuhoš, jinak JAnča prodala kočárek na peníze čekáme všichni co to bude za sumu 😀
Pavča se chystá za chvilku na dovolenou a kupuje botky a jinak řádí s Adámkem. Evička měla břicha bol.... a jinak nic... 😝

martinka79
19. kvě 2010

Jančo no to víš občas si tu svojí mal,ou hlavinku postaví a to je pak mazec.... já umím zvednout náladu vždy... 😀 😀 😀
Pavli holt chtěl adámek vařit a ty jsi mu nedovolila nic... je to chudák viˇfd... ale bacanec mu neuškodil. jako u nás.

martinka79
19. kvě 2010

šoulím knedlíky... pak vás dočtu

many
19. kvě 2010

Marti díky za rychlé zprávy 🙂

anta
19. kvě 2010

Včera ode mě Honzík taky dostal na prdel, ale nijak to nepomohlo, chápete to? 😀 Pořídím si polštářky na zeď a to bude tóčo, bum bum bum, ale ne Honzík anóbrž moje hlava, aspoň si vytluču blbou náladu z hlavy 😀 😀 😀

paolin
19. kvě 2010

houby vařit! vlezl do skříňky s kávou, čajem apod za jasným účelem - škodit a škodit a vymýšlet skopičiny 😀 😀

paolin
19. kvě 2010

Míšo a co nového u vás? Už uvažujete o nějakém přírůstku 😉

many
19. kvě 2010

Pavli kam valíte a kdy 😉

nám pojede první pětka dole v levo, má tam kopeček a je pěkně sem tam protivnej ☹ mě odvezou brzo 😔 už se těším až ho zachvíi půjdu uspat 😉

many
19. kvě 2010

už jsem přestala brát prášky, ale budeme se chvíli ještě hlídat 😀 chtěla bych zase mimčo na to léto, ten duben, květen ideální 😀 ať ho nemusím navlíkat,..... ikdyž teď je květen a kosa jako ďas 😖

many
19. kvě 2010

a kdybych otěhotněla náhodou hned, tak by to bylo brzo, takže zatím se ještě hlídat 😀 😀 😀

paolin
19. kvě 2010

aje..u vás zuby ☹
na jaro je mimčo supr. hlavně se nemusí až tak pořizovat nové oblečení 😉 já mám Vítka červen a Adámka květen a supr 😉
jen jsem teď zjistila, že je to blbý pro nástup do školky 😒 no a dál jsem zjistila, že po zkončení MD a pokud mě vyhodí z práce, tak na pracáku první 2 měsíce 3500,-, druhé 2700,- a poslední 2500,- nebo tak nějak. takže je lepší mít 3-letý rodičák a pak jít na pracák, než mít 4-letý a brát od dvou let dítěte těch 3500,-. aspoň mně se to tak zdá lepší.

anta
19. kvě 2010

Míšo, až tě povezou, stavte se pro mě, ju? Budu na vás čekat 😀 😀 😀

anta
19. kvě 2010

Jo ale máme pokrok, když Honzík něco chce, tak už si umí zavolat Mama a já přiletím, samozřejmě hned 😀 😀 Honzík mi donesl talíř s pomeranči na záchod a tam mu to pěkně všechno z toho talíře spadlo na zem 😅 😅

anta
19. kvě 2010

Pavli, nějak jsem nepostřehla, kdy se vlastně Vítek narodil? Teď jsem se dočetla, že v červnu a kdy přesně? 😉