Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
17. pro 2008

hmm, Marti! ta vypada velmi promakane!
Jani, treba jeste zabere.
ja si nadavam do..vcera jsme byli dve a pul hodiny venku a ja frajerka nemela cepku. machruju, machruju a mam ofouknute ousko a ocicko. hernajs..ja se nepoucim! az se Ada vychrni, hned ji jdu najit! ted nahrivam kokos nahrivacim polstarkem. a varim koleno pro tatu 😉

kamca.mazda
17. pro 2008

Ahojj holky my jsme už od šesti vzhůru ale nemám nějak čas jít na PC. Amy dnes půl noci pro změnu nespala vůbec nestačí jí jenom buzení ☹
Jinak my máme besítku dneska ve školce tak se celkem těším. Musím zabalit dárky pro dětičky něco jsem jim tam koupila a taky cukroví
Jani to je dobře že Honzík je v poho za to Joli je dnes přešla určitě to Evi přejde. Amy dnes aní dopoledne nespí tak to zase bude den je pěkně protivná.

kamca.mazda
17. pro 2008

Taky jsem dnes strkala manžovi Amy ale ne do práce ale do letadla letí do Holandska na fotbal ten má život.
Jinak Paol gratulace k celkem snesitelné noci a pěkný zážitek ze školky, u nás zatím takové boro nebylo a taky nečekám že snad bude DOmi chodit domů vychovaný spíš naopak tam se naučí věcí 😀 ale neřeším to nijak tragicky

anta
17. pro 2008

Malej už zabral, holky, ten je tak milej a roztomilej, miluju ho úplně děsně moc 🙂 . Než vždy usne v náručí, tak hučí jak piliňák a najednou je ticho a to je super. Pořád ho musím pusinkovat, nemůžu si pomoct, ten je ze mě tak uslintanej 😀 😀 😀
Evi, Honýs už teplotku nemá, tak snad jsem to nepřivolala na Jolinku, to bych nerada 🤐 😉

martinka79
17. pro 2008

Jani super taky miluji MIšáka, ale když zlobí tak bych ho hodila do koňtasu utekla nebo nechla ječet před domem a´t si poradí sám. my co jsme od rázné výchovy nemáme k tomu daleko. 😀 😀
Kamčo ach jo ta amálka je potvůrka jedna. No manžel dal přednost fotbalu před besídkou? no jo chlap. tak ať si to užije. 🙂

martinka79
17. pro 2008

PAvli já má několik čepic, ale nosím je jen když je nouze někde na horách mně tak ukrutně nesluší. 😅 spíš nosím čelenku. mě vidět s čepicí je zážitek k popukání.

martinka79
17. pro 2008

školka a vychovat to nevím, ale naučí dost. to vím z vlastní zkušenosti u Nikolky. 🙂

e.k.t
autor
17. pro 2008

kami tak hysterku ulovil MM nacpali jsme ji do kočáru a jsou se vyvenčit, tak jsem honem dala prát a asi i převlíknu ať využiji čas že nekoukám co zlobidlo vyvádí a po obídku pfrčíme do Pardubic pro bundu jestli budou mít velikost na mamuta 😅 abych měla v čem pracovat od ledna, teď nosím bundu MM a to není vhodné oblečení 😅

no ono ji to přejde, vypadá to že se začínají ozývat zuby, už kdysi jsem řekla že asi na vánoce 😖

martinka79
17. pro 2008

Evi krásný dáreček tak hurá na úklid. já povlíkat budu o víkendu a vyperu i záclonky. ať tu máme voňavo v t= naší chýši bobul.

anta
17. pro 2008

Přesně tak, když Honýs zlobí, tak bych ho čapla, dala do kočárku a odvezla k někomu na návštěvu, to je jedno ke komu 😀 😀 😀 Já mám jednu pepici čepici, ale nevím, kde, nějak jí nemůžu najít, asi si narazím na hlavu Honýse 😀 😀 😀

martinka79
17. pro 2008

Tak to budeš krásná. to já kdych s ním jela na návštěvu a vztekla se tak bych se zvedla a šla na nákupy a nechla ho ať si poradí zasloužilé matky. 😀 😀 😀 😝

anta
17. pro 2008

To jo, to mě povídej, kolikrát mám chuť ho dát komukoli, abych měla klid 😀 Jdu papat, tak vám přeji dobrou chuťku 😉

martinka79
17. pro 2008

my tobě také. představ si jak někde na městě vrzneš kočár s uřvaným Honýsem nějaké babče či mamině. a hurá pryč. 😀 😕 to by bylo.

paolin
17. pro 2008

tak jsem zjistila, ze ten nas kluk je temer nevyfotitelny. jakmile zaostrim, vyrazi a v tu ranu je u me, leze mi po nohach a jam ma spoustu detailu hlav, vlasku, paticek, zadecku.. 😀
broucek ulovil fotak a jak se ho okusovat. treba nam tata koupi jiny, lepsi, ktery foti sam 😉

martinka79
17. pro 2008

no tak Pavli dens jsem toto stejné chtěla psát já vám. nemáš šanci ho vyfotit, jelikžo jen uvidí cokoliv takového v ruce je konec akce a hraní. Řekni tomu vašemu tatinovi asť koupí dva i pro nás. 😀

anta
17. pro 2008

Tak už zase nespíme, smějeme se a kecáme či co to Honýs provádí 😀 😉

paolin
17. pro 2008

Marti, tak jo. reknu mu, at u Olympusaku domluvi peknou slevicku. dneska dodavaji k systemu mikrak, tak se uvidi 😉
Adam jeci a vymotava toaletak. ja bych zase spala..jsem jak sipkova ruzenka. skoda, ze Ada neni sipkovy ruzak 😀

e.k.t
autor
17. pro 2008

Tak co se focení týká je Joli zatím zlatá, fotí se děsně ráda 😉

anta
17. pro 2008

Já bych teda taky spala, jsem nějaká ochrápaná už od rána 😒 Honýs docela vyfotitelný je, občas se mi povede místo Honýse nějaká šmouha, ale taky dobrý 😀 😀 😉

paolin
17. pro 2008

holky, ja to spani jdu zkusit. Vita dnes nacvicuje na zitrejsi besidku, tak jde az pospa. toho musim vyuzit 😉
tak zatiim!

martinka79
17. pro 2008

Tak se mějte vy ospalky. mě se nějak nechce a Mišákovi taky. asi ho dám ven do kočárku a vyvenčíme pesana a potom dom auklidím to co on natropil. 🙂

many
17. pro 2008

ahoj,ahoj,ahoj 🙂 tak jsem se vrátili z prochajdy 😉 máme po obědě a Ladík si hraje na dece,tak zkusím chvíli šmejdit po netu 😀 😀 😀

many
17. pro 2008

jinak dneska Ladík začal ráno říkat tatatatata 🙂 jinak delší dobu říká bababababa 😀

many
17. pro 2008

a včera jsem mu poprvé udělala čajík,že se bude učit pít z toho pitka a nechce ☹ on nechce ani flašku,tak teda nevím,no budu to zkoušet každý den,jesti je na to,třeba ještě malý 😒 četla jsem kdesi,že by se měl učit mezi 7 a 10 měsícem - u kojených dětí 😒 tak má asi čas,ale mohlo by to být rychleji

gaba3
17. pro 2008

AHOJ HOLKY,
posíláme s vojtíkem kravinku a přejeme kouzelné vánoce 🙂

http://elfyourself.jibjab.com/view/88MpZVmBzcJ2...

many
17. pro 2008

tak čtu,že jste šly chrupkat a někdo na prochajdu,no dnes je tam fine 🙂 odpoledne vyrážíme zase 😀

many
17. pro 2008

ahoj Gabčo 🙂 🙂 🙂 mrknem 😉 😉

many
17. pro 2008

Gabčo no to je super,akorát kdyby se mi to nesekalo 😠 nám se nějak s... počál 😠

many
17. pro 2008

teda já mám smůlu,zrovna,když bych mohla sváma pokecat,tak tu není ani noha 😀 😒

many
17. pro 2008

no asi přestaneme chodit ven a budeme tu ráno sváma 😀 😀 😀