Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
19. črc 2010

Monča nic, tak nevím. 😒 Holky, já jsem zjistila, že když je dítě unavený a dám ho do postýlky, tak stejně vyleze a opruzuje a dělá bordel, normálně on vám neusne, aniž by nedostal sprdunk, je to možný? Fakt musí dostat vynadáno a pak je spokojenej a usne 😀 😀 😀 😀 Jo a ta anténa stále jako nefunguje, už fakt nevím, co s tím. To jsem nezažila! 😝
U nás je pěkně, není vedro, je větřík až vítr, ale je to super 🙂

paolin
19. črc 2010

Jani, tohle teď probíhá už nějakou dobu u nás. I u Vítka to tak bylo. Asi nějaké období vývoje či co 😉

anta
19. črc 2010

Pavli, proč chodíte na kožní? 😉

anta
19. črc 2010

No Pavli, ale fakt, ono to bez toho sprdunku fakt nejde, samotnou mě to překvapuje, že když ho dám spinkat v dobrým, tak si ze mě prostě střílí, no a pak si vyřvu hlasivky a je to dobrý, dítě najednou usne, tak doufám, že ho to jednou přejde, panč mám hlasivky jen jedny 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. črc 2010

ahojky tak jsem po noční, dítě spí a je tu klid 😉

paolin
19. črc 2010

Jani, jsem ekzematik. a sluníčko a vedra dělají své. Vítek se letos poprvé taky osypal ze sluníčka. a Adam bude ekzematik po mně.
Evi, užij si relax!
kluci jsou dnes extra šílení. lítají, jak blázni. naštěstí mají dnes nějak všichni pochopení 😉

anta
19. črc 2010

Aha, tak to jsem netušila 😉 To já jsem zase cholerik, ale to mi asi kožní nepomůže, možná tak masáží přední části hlavy 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. črc 2010

tak jsme byli ve městečku a Joli zvládala krásně na záchod v restauraci, no šikulka to je, jde nějak rychle dopředu 😉

anta
19. črc 2010

Evi, Jolinku moc chválím, já se nemůžu u Honzy dočkat až bude chtít na záchod či na nočník, pořád se ho ptám a on nechce, no už nevím, jak na něj 😅

e.k.t
autor
19. črc 2010

Joli taky bylo nechcu nechcu, ale prostě jsem ji posazovala a jí se líbí jak hraje 😉

anta
19. črc 2010

Takže, Evi, radíš posadit a bez keců? 😅

e.k.t
autor
19. črc 2010

jj sice si něco vyslechneš, ale i na bobeček mi fungovalo, jsi veliká šikulka a ty to zvládneš a na pátý pokus vytlačila a zase pochvala a čokoládka 😉

anta
20. črc 2010

Ahoj holčinky, tak zuby tzv. vyrazily ve své nejkrásnější podobě, řveme a jsme příjemní, ale mě to neva, já si ho sprdnu a je klid 😀 😀 😀

many
20. črc 2010

ahojjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj holky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

many
20. črc 2010

jak se daří, co nového,................ 😉 dlouho jsem tu nebyla a opožděně všem drobečkům co slavili narozeninky vše nej nej nej.... a hlavně to zdravíčko 🙂
jinak nám se daří dobře, pomalu to konečně vypadá, že už budeme bez plín, musím zaťukat 😀 doma chodí furt nahatý a čůrá a kaká do nočníku a nebo na záchod, jak kdy a ven byl už bez plín a zrovna se dost ochladilo tak se 3x počůral, takže jsme počkali a ven plínu dali a podle dneška,... jak bude teplo, tak razíme i ven bez plíny, jinak na spaní dáváme ale už přestaneme asi taky, tak týden je po probuzení plína vždy suchá 😉 tak poraďtě zkušené mamky, mám jí ještě dávat nebo teda přestat 🙂 jinak zuby, furt těch 16 😀 pětky dosud nevylezly a to kolikrát vypadalo, že jedou 😉 jinak je furt hodnej a sem tam umí zazlobit 🙂 a už fakt začíná čím dál víc pěkně mluvit, vše mu rozumím co po mně chce 🙂 no tak jako u vás, určo 🙂 jsou to už velcí rarášci 🙂 no furt si to mateřství zkrátka užívám a snad to tak bude i nadále 😀 😀 jinak prášky už neberu a až to příjde, tak to příjde 😀 tak jsem se trošku vykecala, jsem ráda, že jsem si udělala čásek a jukla za váma 🙂 ten fb mě zahltil 😀DD

many
20. črc 2010

Monča je v nemocnici ? ☹

many
20. črc 2010

teda dočítat vás nemá cenu, je toho moc 😀 😀 😀 tak počkám až na některou z vás narazím a pokecáme 😉

many
20. črc 2010

Jani , Honzíčkovi jedou pětečky 😉 bobánek , to je trápení co ☹

martinka79
20. črc 2010

čus bus mám tu návštěvu... ale nakouknu během dne jinak pomalu balím a osd čtvrtka tu nebudu pádíme k moři.... jupííííííííííííííííííííííííííííííí to bude veget...

martinka79
20. črc 2010

no Míšo já bych plínku přestala dávat pokud je v noci suchá..... jelikož děti cítí nečůrat když ji nemají tím radím všem nedávejte ani ven... a ber jen náhradní oblečky... fakt je to účinné.... mám vl. zkušenosti. Míšo co ty sušenky....??? máš stránkyx... prosím chci napéct na dovču.

many
20. črc 2010

Marti kam pádíte 😉 moc moc si to užijte, jééé ty sušenky musím napsat 😉 a plínky nedávat 😉 ok 😉

many
20. črc 2010

tady jsou ty slíbený Horolezecký sušenky 😀 z kuchařky kačera Donalda 😀
250 g hladké mouky, 1 lžička prášku do pečiva, 125 g másla nebo pokrmového tuku, 2 lžičky vanilkového cukru ( já dávám víc) 😀 5 lžic cukru, špetka soli, 5 lžic rozinek ( přidávám až na konec a podle odhadu ) 1 vejce - z těsta se mají dělat malé kopečky, já si... to raději rozválím a vykrajuju tvary 🙂 dobrou chuť 🙂)

anta
20. črc 2010

My byli venku, ahoj Míšo. No jo, začalo to v neděli a dosud to neskončilo, to se nedá svítit, musí se to jen přežít, ale nic příjemnýho to teda není 😉
Jo a Monča už je doma, teď mi psala, že se omlouvá, že neodepsala, ale že ten pobyt v nemocnici prakticky prospala 😉

anta
20. črc 2010

Tak dítě mi zcela vytuhlo, chudák, co si užije, je mi ho líto prdelky mojí, ale co, vyroste to a snad už bude klídek. 😉

e.k.t
autor
20. črc 2010

Jani jen ať se nám Moni vyléčí dospinká a nabere síly. mjá teď byla věšet prádlo a Joli byla v postřýlce skoro spící na když jsem se vracla mtak divné fňukání a ona vyslečená a po celé postýlce se povalovaly bobečky, a byla fakt smutná, prý maINKA n e na jáchod a on bobeček , ale přešla jsem to s tím že někdy se nehoda stane a že když jsem ji neslyšela ta je to i moje chyba a aby se uklidnila. pak jsem ji dala do vany tak nejdřív nééé a potom za chvilku mainko nna jáchod, a zase bobeček a čurů, mezi tím jsem kompletně převlíkla postýlku a dala ji opět spinkat, tak snadf už to bude lepší 😀

paolin
20. črc 2010

ahoj holky!
Martííí, já se tim k moři přibalím do batůžku, chcéééš? 😀 budu jako myšička 😉 😉 ja chci takýýýýý 😀
Míšo, jak píše Martinka. frčíme bez plíny, ale s sebou zásobu věcí na převleční. a pár plínek s sebou taky. někdy se chce na velkou i Vítkovi a kam s ním na hřišti..tak už asi 2x taky kakal do plíny, když jsme nestihli domů 😉
Jani, už zase zuby v plné parádě?
já se ráno s klukama hrnula do kanclíku a slečna si nedošla. prý je na dovolené! nechápu...pak jsme šli na hřiště Mraveniště a potkali tam spoustu známých maminek. Adam teď spí, tak odpo půjdeme asi znovu, pokud nebude pařák.
zítra zase kanclík na dopolko, ve čtvrtek bych chtěla na koupák. v pátek balit a v sobotu hurá na Vysočinu. má být 20st, tak to potěší 🙄 nám ta dovolená letos prostě nevychází. a co vy? kam vyrážíte na dovču?

e.k.t
autor
20. črc 2010

Pavli mám dovollenou v září a uvidím co bude, ale asi jen pár výletů a k tchýni na zahrádku zalívat a msbíraqt a zpracovávat a krmit králíky slepice a kačeny 😝 jedou do chorvatska, tak to holt zůstane na nás 😔

anta
20. črc 2010

My byli venku a potkali jsme dva policisty, kteří obcházeli rajón a též hlídají dětské hřiště, tak jsme pokecali a Honzík s tím jedním hrál maso, jestli to znáte, to je to plácání do dlaně a pan policista teda měl dlaně jak lopaty, ale Honzík se mu moc líbil 😀 😀 😀 Pak Honzík lovil ryby na chodníku, našel si klacíček, který byl trošku ulomený a to ulomený mu viselo a tak lovil z lavičky ryby, dobrý ne? 😀 😀 Pak jsem potkala nějakou paní a ta mě postrašila, že si antikoncepcí přivedu rakovinu a že si prý mám dát pozor, aby mi z dítěte nevyrostl prý sobeček, tak jsem jí řekla, ať nemá péči a že jí děkuju za rady 😝 😒

martinka79
20. črc 2010

Jani se tu zase válím tvůje popisky nemají chybu................ 😀 😀 😀 😀 😀
Míšo frčíme směr Hvar... ve čtvrtek... jupííííííííííí díky díky díky... za sušenky.... 🙂
pavli beru tě tak ve čt. ráno u nás.... nebo v 19hod ve znojmě...
Evi taky dobrá dovlená já ji znám roky... hlídávám našim dům... 😀

martinka79
20. črc 2010

Míšo a nemáš celé webovky těch sušenek???????????????,