Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
20. říj 2010

Pavli, ale že člověk musí padnout na hubu viď než to tomu chlapovi dojde, no děsný 😒

paolin
20. říj 2010

Jani, ty se držíš?

anta
20. říj 2010

Já jsem v pohodě, ale 5 dní jsem spala v noci blbě a tak to na mě tak dopadlo, že jsem musela jít dřív spát a dobrý, jsem psychicky v pohodě, no manžel se mi opět vrací výborně domů, jezdí přes uzavírku, takže místo na půl šestou jezdí na šestou, to je k prdu 😖

paolin
20. říj 2010

hm, to je u nás podobný. Mirek teď jezdí domů 3/4 hodiny, páč je taky uzavírka. staví u nás nový tunel skrz Brno, pak taky v rámci toho opravují okolní mosty. centrum je rozkopaný...logika žádná. každej rok se kope střed, dokonce to stejné znovu, co se kopalo před pár lety. asi nemají kam vrazit prašulky ti naši hlavouni..

paolin
20. říj 2010

konečně mám i hlad, tak se jdu nabaštit a pak chrnět s Adámkem. až se vyspím, určitě budu svěží, jak rybička 😉 😀

martinka79
20. říj 2010

@paolin Pavli tak jaká?? jak jsi vstála??
Já uklidila malinko dala si dortík a kávičku. dnes byl super den v práci Lidupa piduna řvala až měla sople jak opratě a to kvůli tomu, nejenže je Ma..r, ale hlavně neměla pozornost dělali jsme výtvarku a holt měla smolíka. pak jsme jí pustila radio a byl klid.... 😉 po obědě jsme lítala oholedně výchovného poradce a řešení průserů dětí a pak letem na bus aby mi neujel..
dnes máme v MŠ schůzku.. nečekám žádné novinky, ale co účast je nutná.

many
20. říj 2010

@anta - díky, díky, díky
@paolin - zrovna včera jsem se po delší době odpoledne pěkně zblila 😝 jsem se trošku víc najedla no :-/ já prostě nemůžu jíst, jak jím, tak mi je zle ☹ ale hlavní je, že je líp jak dřív, je to snad na dobré cestě a brzo bude hej
@martinka79 - ať jsi brzo fit

anta
20. říj 2010

Jé, Many, ty bliješ jak Alík, viď? Tak snad postupem času bude líp teda 😉

martinka79
20. říj 2010

Ahojky holky, u nás vše Ok až na detail Nikolka v kině ztratila peněženku i s penězi skasírovala kamarádky za lístky a šup máme hovno.... beru to jako, že jsme je pozvali do kina. 🙂

e.k.t
autor
21. říj 2010

Marti to je pech, no snad si bude příště dávat větší pozor, ale zamrzí to stejně ☹

paolin
21. říj 2010

ahoj holky!
jejda Marti, tak musela být smutná, viď? jestli jí to taky někdo tak trochu nečmajzl..
Mudr ORL řekla, že Vítek může jít na 20 minut ven. nic moc, ale i tak super 😀
táta nám odjel do Blavy, venku je sluníčko a kosa.

paolin
21. říj 2010

jo, jinak jsem objednávala něco z mašiny Thomas a měli tam zajímavé věcičky. brýle, termoprádlo.. můžete juknout 😉
http://www.nextik.cz/oblecenl-a-bryle/436/

e.k.t
autor
21. říj 2010

ahojky, tak jsme s Joli zkusily první pokusy z toho parda, tak jsem fakt zvědavá jak to bude vypadat až to dodělám 😅

anta
21. říj 2010

Ahoj holky, Honzík už mi druhý den bojkotuje obědy, před sousedkou řekl, že nebude zdravit, no trapný teda! 😝

anta
21. říj 2010

Tak Honzík obídek bojkotoval dvě hodiny, nechala jsem ho vyhladovět jako správná krkavčí matka a to byste koukaly, jak to do něj pak pěkně zajelo, neměl vůbec nic, žádné sladkosti ani ovoce a výsledek se dostavil 😀 😀 😀

anta
21. říj 2010

Jo a dneska přišel na to, že toaleťáky se dají vymotávat, tak mi vymotal půlku toho ekonomickýho, no to jsem teda zírala, naštěstí pak šel a uklidil si to sám, ale to teda bylo 😅 😅

paolin
21. říj 2010

Jani, to je lumpík teda! toaletní papíry jsou na hraní paráda 😀
kluci dneska zase divočili, až hrůza! naštěstí už půjdou brzy spát 😉 já mám za půl hoďky stříhání, tak si je chvíli užije taťka. co se vrátil, vysí na něm oba, jak opice 😀

martinka79
21. říj 2010

@anta Jani a M9ša taky občas řekně, že neumí zdravit.. a že nechce to říká taky běžně.. to je období... občas konstatuje mě bolí pusa víš...
toal. papírem si už ehraje, ale bavil ho taky a te´d si s ním vytírá sam prdelku...

@paolin budeš zase neodolatelně krásná se máš...

@e.k.t peněženka naštvem,ale to je holt život...

anta
21. říj 2010

No Honzík se děsně rád vymlouvá, že "nemůžeeeee", Honzíku pojď se obléct a odpověď zní "nemůšůůůůůůůů", má odpověď zní "já ti dám, že nemůžeš" 😀 😀 😀 Nakonec se vždy domluvíme, ani na prdelku nedostává - to spíš mm bych měla dát jednu 😎 . Před spaním ukázal mm, jak se vzdoruje a vynucuje. Holky, už padám na hubinu, protože mm jezdí z práce od půl šesté do šesté hodiny večerní, se brzy fakt poseru, ale aspoň mu Honzík ukázal co umí a dobře mu tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀

paolin
21. říj 2010

Marti, Míša je ale šikula! to Vítek doteď není schopen. když s ním chci opakovat logoped cvičení, tak mi řekně, že mu nevadí, že šišle. a že se to učit nebude. nejsou u něj žádné pokroky, Adam ho úplně zasekl.
Marti, to mi poraď - máme každodenní radovánky s odchodem z domu. začne to tím, že Adámek samé legrácky utíká před oblíkáním, pokračujete to mým podobrým, lehce pozlým až po násilné oblečení, načež Adam zalehne se řevem na zem a je po odchodu z domu. to celé trvá třeba i hodinu a nakonec dostane nařezáno, je natvrdo naložen do kočáru a za řevu odvezen. je to strašný nápor na nervy. tedy ty moje 😀 vůbec, ale vůbec nevím, co s ním! Vítek tohle dělal opačně - při příchodu domů byla scéna. ale to mi tak nevadilo. jsem si vzala knížku a čekala.. tohle je blbý v tom, že třeba někam spěcháme nebo čekáme s Vítkem oblečení 🙄

paolin
21. říj 2010

Jani a co manža na to? 😉

anta
21. říj 2010

Pavli a na co? Na ty scény? No je samozřejmě rád 😀 😀 Já ty Honzíkovy scény kupodivu zvládám levou zadní až mě to překvapuje, jak s ledovým klidem k tomu přistupuji, netvrdím, že ho nesprdnu občas, ale spíš si k němu kleknu, chytnu ho za ručičky a řeknu mu "že je mi to líto, že je nešťastnej" a uklidním ho a pak ho obejmu, že se zas tak nic strašného neděje 😉 Nebo nabídnu kompromis a tak, snažím se to řešit v klidu, protože kdybych na něho ječela, tak ničemu nepomůžu a ta scéna by trvala o to dýl 😉

martinka79
21. říj 2010

@paolin Pavli rada je to těžká.. já bych ho motivovala tím co má rád, auta, návštěvu parku či nákupem a docela to funguje u nás se někdy taky zaseká něchce jít do školky protože si musí doma hrát..., ale většinou ho zvládnu ukecat tím, že musíme do školky aby tam byl první a závodí s Fandou....c o závidt Vítek a ON... to by nešlo??
mně někdy prdnou nervy a to je taky mazec, ale Míša dostane Minimálně spíše jen řvu... a on umí krásně maminko už se nezlob na míšu... maminko nezlobíš se prosím... 😀 a to samo nezlobím...
JInak v pondělí jedem na logo jsem na to zvědavá jak nás tan rozválcuje... jeho edělám a když řeknu cože???? a hned říká udělám... 😝 ale je to dřina jdu po něm jak pes...

martinka79
21. říj 2010

@anta Janoušku je to na prd pracovat 12denně a rodina prd šmrd,a le jinak to asinejde. Já se po 14dech těším až otec bude doma bude tu zase polovina klidu domácnosti... jinak jsem total KO.... jdu žehlit
jo a por pobavení zítra supluji fyyziku... jak vzniká eletrická energie- dynamo atd.... alternátor.. 😀 😀 😀

e.k.t
autor
21. říj 2010

kočky koukám všude veselo, tak Joli dnes ušla budíček v 5 je dost nezvyklý, ale jinak to šlo, dokonce pomáhala modelovat, ale fotečky jsou zatím jen na facebooku, páč jsou z mobilu, když sednu k pc tak se ozývá maminko nepracuj, nesmíš, je tu jáááá 😀 😀

martinka79
22. říj 2010

@e.k.t to je krásné... Já na net taky nejdu přes den pokud nemají děti nějakoujinou zábavu a maminu odkládají, ale po pravdě je to málo. Jsou šťastné, že mě vidí.
Jo a včera odpoledne jsem zase tajfunovala to byl mazec...úklid pokojíku a td, stále stejná píseň. ale nakonec to vyšlo ovšem koho baví zpívat, aby to tu vyšlapovalo?? mě ne.
dnes nemohu spát tak jsem vylezla hodila sprchu a čumákuji potichu dole... chápete mě??? a to jsem šla spát asi kolem 23hodiny. 😠

anta
22. říj 2010

Ahojky holčinky, tady je pohoda, za chvíli jdeme na nákup, je tam teda vítr hroznej a studenej brrrr, nechce se mi tam 😉

e.k.t
autor
22. říj 2010

ahojky, jsem zpět ze salonu krásy as je to prý vidět 😀

anta
22. říj 2010

Evi, tak to já nikde nebyla a taky je to prý vidět 😀 😀 😀 To je super, že jsi se nechala zkrášlit 😉

e.k.t
autor
24. říj 2010

ahoooj vyspinkaná po dvou srazech a pro změnu skoro na odjezdu do hospodýýýýý juuuuu to je pěkné 😀 😀 😀