Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
27. říj 2010

@martinka79
Marti jsou to z fcb od Viva Dekor, mám od nich i tu hmotu pardo na šperky

e.k.t
autor
28. říj 2010

http://www.vivadecor.cz/catalog/index.php?cPath...

a hmota se jmenuje pardo, brala jsem mini a pak to nažehlovací

http://www.brydova.cz/techniky/7-techniky/55-fi...

tady je fimo to je ta druhá polymerová hmota

martinka79
28. říj 2010

Ahojky holčičky,
acho jo Jani zase trápení.. já včera na net už nešlaq s Mm doma takže nějak nemí čas... a taky u nás spal tatínek dojel dělat sousedům něco na domě... 😀 😀 😀
Many jak jnak je? co koncert.... jo vtřípokojáku to je ráj to se dělá samo, játedy v domě taky mám skoro vše hotové až na ty dvě koupekny to je někdy na placi jinak to jde. teď tu s námi bydlí asi 3pavouci...., ale já je tu schválně nechávám. 😅
EVI DÍKYS...

martinka79
28. říj 2010

Ahojky holčičky,
acho jo Jani zase trápení.. já včera na net už nešlaq s Mm doma takže nějak nemí čas... a taky u nás spal tatínek dojel dělat sousedům něco na domě... 😀 😀 😀
Many jak jnak je? co koncert.... jo vtřípokojáku to je ráj to se dělá samo, játedy v domě taky mám skoro vše hotové až na ty dvě koupekny to je někdy na placi jinak to jde. teď tu s námi bydlí asi 3pavouci...., ale já je tu schválně nechávám. 😅
EVI DÍKYS...

martinka79
28. říj 2010

pádím vařit obídek Míša chrmle nevím nevím nezdá se mi...

anta
28. říj 2010

Ahoj holčinky, tak krize zažehnána, včera jsme si dali s manžílkem panáčky a seděli jsme a povídali a povídali. Tak jsem koukla na hodiny a ono ejhle půl jedenáctý, jsem ráda, že jsme si poklábosili. Je hloupý, že si spolu nemůžeme jít ani sednout do hospody a pokecat a v tom si, myslím, je problém. Jsme rozumný naštěstí oba a zase svítí sluníčko 🙂 🙂 🙂 Už mám vyprané záclony, fuj, ty byly hnusně špinavý 😀 😀 😀

martinka79
28. říj 2010

@anta když čistej vzduch v rodině tak i kolem v bytě viď... super číst toto jani...
jsi šikula. Já záclony nemám, ale okna si říkají o umytí. ovšem není jak. Míša nastydlý, a tatin dělá venku tak to nejde... ☹ nic se neděleje udělám to prostě až bude čásek.

anta
28. říj 2010

Já zrovna dneska budu mýt okna, tak to vezmu i s tvými 🙂 Moc se netěším, nějak mě to mytí netankuje 🙂 Záclony teda ale prokoukly, už volaly o pomoc.
Jo, máme krááááásně čisto, no jo no. Krizovka holt vleze na každýho a já taky nemám nervy ze železa 😉

martinka79
28. říj 2010

@anta Jani kdo doma nedělá občas čistku všehokoliv od věcí, hatampádí či řečí a citů.. nálad toho co mu leží v hlavě tak to není, ale rodina... nikdo není z kamene pokud žije v rodině a záleží mu na druhýmu a ty jsi holka citlivá...
proslistuj několk set stran zpět jak já šílela z MM. 😀 😀 😀 😖 😖 😖 😠 😠 😠

martinka79
28. říj 2010

citlivá a silná... 😎

e.k.t
autor
28. říj 2010

jkani odpovědně hlásím že přebírám štafetu, včera jsem poprvé použita tytul debil... no to hovoří samo za sebe 😝

martinka79
28. říj 2010

@e.k.t Evi toto slovo ještě jde horší by bylo něco krutějšího. 😀

martinka79
28. říj 2010

Míšo já chci klasicku manikérku, gelvky jsem mívávala před lety na moji práci se nehodí a ani se mi k ní nelíbí... 😉 ale kolegyně nosí, ač mi to vábné nepřijde... na děti... 😉

e.k.t
autor
28. říj 2010

Marti je to slovo pod úrověň, ale nedá se nic dělat, mm se jeví jako totální sobeček, nebo to cío se rýmuje, ale ono to přejde

martinka79
28. říj 2010

evi sobeček blbeček.. no to často muži jsou a já se tomu často jen směji..
Mišák po obědě maluje a za chvilku bych ho ráda hodila hajat jelikžo není nijak zdráv...

e.k.t
autor
28. říj 2010

jj Marti, přesně tak jsem to myslela, no nebudu se nervit, nemá to smysl, ale občas je to mooooc těžký, jako všude

paolin
28. říj 2010

Jani, to jsem moooc ráda, že je u vás lépe! hele, tak okna ven i u nás! záclony jsem zvládla, ale ta okna...většinou je umývá Mireček 😀
Evi, holt se někdy zadaří 😀 debílek jsem u nás většinou já 😀 je tedy fakt, že někdy kroutím hlavou a říkám si - tohle že je inženýr? 😀 😀 u nás to taky hapruje. jen krapet v jiném směru. asi nemít takový děti a neustálé průšvihy, tak snad ani nebudeme spolu 😀

anta
28. říj 2010

@e.k.t no vidíš, já užila slovo blbeček, kam se na tebe hrabu 😀 😀 😀

anta
28. říj 2010

@paolin Tak záclonky visí, okna umytá za 30 minut (všechna), myji to tak, že si vezmu Clean, plenu a rovnou to myji tím Cleanem, žádnou vodu nepoužívám, s tím je děsnýho sraní 😀 😀 😀
Mám někdy pocit, že ti chlapi menstruují za nás, to jejich chování opravdu nechápu, Evi, přeji ti, aby se bouře přehnala a byl zase klid 😉

anta
28. říj 2010

@martinka79 chudák Mišáek, trpí prdelka, tak mu posílám pusinu broučkovi roztomilýmu 🙂

martinka79
28. říj 2010

já mám umytá okna co se týče kuchyně a jídelny a obýváku, ale že jich je. 😀 😀 jako Janči v bytě. 😀 😀 😀 podobný styl mám i já, ale vodu občas použiji... na venkovní parapety... Holky je to holt s chlapa kříž a já to říkám tomu svém aněkdy tedy mám ti jednu vrazit a ona tak to jo a druhou třeba do huby... 😀 😀 😀

martinka79
28. říj 2010

nejen okna, ale vygruntovám celý spodek včetně dveří a židlí a tak blééééééééééé práce... a potom i na zahradě i Babi posbíraná jablka a teď zaženu prdelína do vany a sebe taky...

martinka79
28. říj 2010

@anta prdelka pusus opětuje... 😲 😲 😲

many
28. říj 2010

ahojky 🙂 gruntujete 🙂 tak okna a záclony už mám tak měsíc za sebou 😉 no mě dnes čeká ještě koupelka a zamést a nádobí a pak jít spát 🙂
Jani, je fine, že je u vás líp 🙂 a kéž by se tatin pořádně ponaučil a polepšil teda 🙂
Marti koncert byl prý super 🙂 jinak kámoška mi poradila nějaký homeopatika na tu nevolnost a zabírá to, sice třeba na hoďku a pak si vezmu další, ale pomáhá to, to je hlavní 🙂

many
28. říj 2010

začala jsem je brát teda včera, ale dost mě večer začala bolet hlava, tak jsem to musela jít zaspat, byl to hnus :-/

many
28. říj 2010

Jani vy nemáte vůbec žádný hlídání, že byste s tatinem vyrazili ? Ani babičky nepohlídají ?

e.k.t
autor
28. říj 2010

Tak mm maká a já jsem doma, no my se včera chytli opět kvůli blbosti mýho pesimisty. řešíme koupi staršího domečku k postupnému zvelebení a on najednou čumí do blba nereaguje a nakonec řekne že jsem si ho dobře pojistila a že nejlíp by mi pomohl kdyby zdechl, no tak se nemůže nikdo divit že jsem vybuchla, na toto opravdu nemám sílu ani nervy...

martinka79
28. říj 2010

@e.k.t Evi domeček??? to je super...

@many homepatika jsou fajn...
já okna myla snad před měsíce a pak si pamatuji že v červenci myju je dost často jak nejsou záclony tak chytám nerva... 😀 😀 😠
jinak věřím, že koncert byl fajn...
podává se večeře MM pracuje stále na terase...

e.k.t
autor
28. říj 2010

no taková dost stařešina a hodně oprav, a zdá se že bez zahrádky, teprve si dávám kolkovanou žádost abychom se šli podívat

many
28. říj 2010

jééé Marti , tak to je teda musíš mýt často, jste u cesty 😉 to mně vydrží naštěstí čistý dýl, nejsme ani u cesty , ale jak kde, někde se práší hodně, sestra taky nebydlí u cesty,ale od dvora se jí taky práší a myje častěji...........
tak já vygruntovala koupelku, tak zase něco za sebou 🙂
jinak se musím pochlubit, že jsme dnes s tatínek vyrazili na tu slibovanou procházku do parku na listí 😀 a do tesca pro barvičky 🙂 takže zítra se dáme do barvení a lepení 🙂 dnes nám utekl v 5 na zkoušku, takže počkáme do zítra na něj a bude veselo 😀

many
28. říj 2010

jééé Evi domeček 🙂 parádička 🙂 týý jo, my do toho asi nepůjdeme, jsme si to promýšleli a zůstaneme v třípokojáči 🙂 nic nám nechybí, zahrádku máme, takže kam vypadnout je a taky domeček, to stojí peněz a peněz ☹ zvládneme to jako jiní a děti se nám jednou rozutečou 😀