Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
3. lis 2010

tak zatím spát nejdeme 😀 třídím hračky Ladíkovi a něco prostě musí jít pryč, je toho požehnaně a jen dělá binec stím 😖

anta
3. lis 2010

Many, právě že nespíme, to je jiná lítačka, no Honzík má výdrž až moc, myslím, že je přetažený, dnes hudlal už od půl šesté, ale ony ho trápí taky zoubky, takže to není žádná legrace 😒

many
3. lis 2010

jééé ☹ tak to jo, my už je máme naštěstí venku díky Bohu, tak ať má brzo klid bobánek 🙂
jinak ten pokojík se už skoro leskne 😀

many
3. lis 2010

tak pokoj bude zachvíli hotov, tak se pak dám asi do obyváku,..... 😀 ať je pak na pár dní klid 😀 spát taky už nepůjdeme, pěkně si hraje a snad v 7 vytuhne 😀

many
3. lis 2010

holčiny jinak zítra nás čeká screening, tak prosím moc moc držte pěstičky ať je vše ok, jsem z toho nervózní trochu 😖

many
3. lis 2010

nikdo nikde 😉

many
3. lis 2010

tééda jste všichni asi v práce a nebo venku co 😉 já už mám půlku bytečku vygruntovanýho 🙂 teď jen zamést, vytřít, vydrhnout koupelku a mám padla 😀 tatin maká opět dýl, ale už by měl být asi každou chvíli doma a vezme asi synka ven a budu vegetit 🙂 a snad tu narazím i na vás 😀

many
3. lis 2010

si tady píšu denníček co 😀 😀 😀

paolin
3. lis 2010

Míšo, zítra budeme moc myslet! vše bude OK, uvidíš 🙂
já přebírám štafetu a asi mám chřipku či co. je mi fakt blbě.
jinak jsem si pořídila knížku "Máte neklidné dítě?" a jen první kapitola mi nazvedla náladu a sebevědomí 🙂 pevně doufám, že se dočtu i nějaké rady a krapet to pomůže. ikdyž hned je tam také napsáno, že rodiče takových dětí se stejně dřině a stresu a zoufalství nevyhnou 😀 to teda pěkně děkuju 😀 😀

paolin
3. lis 2010

jéé, Janča už frčí na netíku 🙂

anta
3. lis 2010

@many - to je jasná věc, že držíme palečky. 😉
Holky, dítě mi neusnulo ani venku, pomoc, už jsem z něj na prášky. Ráno od půl šestý vzhůru a přes den ho*no spaní, no já už fakt nemůžu ☹ ☹

paolin
3. lis 2010

Jani, to je teda masakr 🙄 co s tím sakrýýýš 😠

many
3. lis 2010

Jani se mu nechce no ☹ Ladík je taky od 6 vzhůru, kolem oběda to překlenul a už se mu nechce, ale venku se dorazí a pak ho budeme do 7 držet, aby nevytuhl dřív :-/ no ale se divím , když ho trápí zoubky, že se neunaví bobeš, tak vydržať Jani a jinak moc díky 🙂
Pavli taky díky a pěkný čtení, pak nám budeš postupně vykládat 🙂 ať kdyžtak víme, až nám děti začnou taky divočit 🙂

many
3. lis 2010

Jani, ať si tatin vezme aspoň den dovču a ty někam vyraz s ženskýma 🙂

anta
3. lis 2010

Holčinky, já to vydržím, je to tím posunem času, no, tak trochu jsem s tím počítala, ale myslela jsem, že to bude tzv. den ode dne lepší a ono ni 😒 c. Achjooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀 😀 😀

anta
3. lis 2010

Teď ten divoch kope do nafukovacího balónu na chodbě a prý že chce sám, no kde bere tu sílu, to nechápu 😀 😀 😀
Aspoň si můžu sednout, to je taky dobrý 🙂

many
3. lis 2010

😀
Ladík se už rochní ve vaně, tatin jaksi nejde, nechtějí ho pustit z práce 😀 zítra má ale dovču celý den, když pojedeme pryč 🙂
a v 5 dorazí sestřenka z plaváku s dětma, takže si Ladík sněma vyhraje a aspoň nebude moct vytuhnout 🙂

many
3. lis 2010

tak holky mizím, nechte si dařit a zítra pak dám vědět jak jsme dopadli, páááááááááá
a marodi ať jsou brzo fit 😉

anta
3. lis 2010

Jo a jestli se chcete zasmát, tak mě na cestě posral pták, normálně se mi trefil přesně na hlavu, to je fakt výborný 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. lis 2010

jani tak si ji aspoň umyješ 😀 😀 😀

e.k.t
autor
3. lis 2010

chci říct dřív, ne že jsi šmudlinka 😉

anta
3. lis 2010

@e.k.t - no je trapný, že jsem si ji předtím umyla, abych byla krásná, to je dobrý, to se oloupe 😀 😀

e.k.t
autor
3. lis 2010

no vgidíš, asi ses mu nelíbila 😀

anta
3. lis 2010

@e.k.t - nebo naopak až moc 😀 😀

e.k.t
autor
3. lis 2010

jo a nebo, dítě nějak polehává po kanapi a vůbec nechce baštit, chjoooo 😝

anta
3. lis 2010

@e.k.t - jéje, že by Joli měla nějakej problémek?

e.k.t
autor
3. lis 2010

no asi ještě nemá doléřenou tu herpetickou angínu, výsledek výtěru bude zítra

paolin
3. lis 2010

Evi, tak to zítra budu myslet i na vás!
Jani, ptáček měl ale trefu 😉

paolin
3. lis 2010

Nebaštění znám. Adam nejí normálně. V poslední době nechce ani obědvat a vymyslet jídlo, který by milostivě snědl, je nadlidský úkol.

paolin
3. lis 2010

jééé, tak tohle snad někdo psal o mě 😀
" Máme pocit, že nás všichni lidé musí považovat za neschopné rodiče nesnestilného dítěte. V parku se nám vyhýbají, zato v supermarketech a restauracích nás pozorují a zastavují se na ulici, když se marně pokoušíme ukončit teatrální scény našeho potomka. Na sklonku dne jsme uondaní a vyčerpaně toužíme jen po tom, aby TO už konečně skončilo. V zajetí logiky -na hrubou látku hrubá záplata-, kterou sami považujeme za nesprávnou, jdeme spát dopálení a s pocitem viny."
Dnes tu knížku přečtu a opravdu velmi doufám, že najdu pár dobrých rad. Zatím spousta věcí na chlapečky sedí, jak prcka na hrnec 😀