Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
15. lis 2010

to znám taky mám doma jedno takový jablko co nepadlo daleko od stromu

martinka79
15. lis 2010

ahojky holky nebudu se moc vyjdřovat k tomu co tu píšete nějak nemám chut jsem KO, hodím sprchu a hurá do hajan jelikož to bylo náročné as Nikolčiným zubem taky uvidíme co se s ním stane..sledují nerv...bojí se že zub odumře. ☹ jinak to jde... snad bude čas a napíši vám.
opatrujte se všechny mějte se moc moc krásně a dávejte na sebe drobky pozor. 😉 mysím na vás.
Jani a ty šupej k Dr. i sama se bou... Honzíkovi prima bobky každodenní. 😉

e.k.t
autor
15. lis 2010

Marti myslíme na vás moc moc moc, no snad to bude dobrý, no je to síla se zubem, ale snad to nebude bolet a klapne to

many
16. lis 2010

Dobré ránko 🙂
budíííííííííííííííček 😀
tak po delší době budíček o půl 6 🙂 ale vůbec se nedivím, protože včera po obídku jsme spát nešli a v 7 byl u telky tuhoš 😀 to byl veget 🙂 jsem pobalila v klídku ještě nějaký dárečky a tatin v klidu cvičil na kytárku 🙂
tak jdu vás dočíst, Ladík si pěkně hraje a pak mu v 6 začnou pohádky 🙂

many
16. lis 2010

tak moc jste toho nanaplkaly , tak dobrý 😀
Marti držte se...............
jinak pěkný den všem 🙂

many
16. lis 2010

kuky kuky 😉
spinkáte 🙂

paolin
16. lis 2010

dobré ránko!
Marti, tak držíme pěstičky!
Adam v noci zase kňučel a nespal, tak jsme už s Mirkem naserínkovaní, páč nespíme 😀 Vítek už je ve školce, jeli dnes do divadla na pohádku. sraz měli 7:15. jezdí jich docela málo, hodně dětí chrní do 8. moje neteř třeba do 8:30, tak nějak nechápu, jak může chodit do školky 😀 to tam chodí asi na hodinku, pak dá oběd a jde domů 😀

many
16. lis 2010

jo, některé dětičky jsou spáčí, taky čučím 🙂
téééda to je blbý, že se vám Adámek tak budí ☹ to skoro vůbec neznáme naštěstí, od těch 3 měsíců nám spává celou noc, budíčky, jen když rostly zuby a nebo při úplňku, no vůbec nezávidím a doufám, že si to neužijeme u Lukáška teda ☹ a v kolik chodí chrupkat, není třeba přespanej, že se mu nechce? To ale asi ne,že

many
16. lis 2010

Vítek jel do divadla 🙂 jééé ten se má 🙂 to bude mít pěkný zážitek určo 🙂 bude pak doma vykládat pohádku 🙂

paolin
16. lis 2010

Míši, no chodí spát kolem 9. Odpolední spaní má max do 2. nejraději by chodil večer spát i později, ale na to jaksi nemám, když Vítek vstává po 6 😉 chlapečci nejsou spáči ani jeden. takže už přes 5 let jaksi nepsíme 😅
já si tu mateřskou fáááákt užívám 😀 🙄 a to že prý od 2 let začíná ta pravá dovolená 😉

paolin
16. lis 2010

Vítek divadlo rád. jen doufám, že se po cestě v buse zase nepoblije 😉
zítra možná půjde poprvé do kina - na Shreka - s babi. ještě jsem mu to neřekla 😉 já bych šla s Mirkem chystat kanclík pro toho nového kolegu. prý ma 4 měsíční holčičku 😉

paolin
16. lis 2010

Adovi včera dorazily vyaukrované lyžáky. to je prča, takový malinkatý 😀 teď ještě ho do nich narvat 😀 taky sehnat páteřák pro Vítka. lidičky na sjezdovkách jsou hovada 😠

many
16. lis 2010

no tak já mám tu pravou asi už skoro od začátku 🙂 neber to jako provokaci, já za to nemůžu 😉 ale třeba Lukášek se u nás vyřádí a poznáme co to je furt vstávat,...... ale teda kéž by ne
jééé na Shreka 🙂 ten se má 🙂 no Ladík nám v létě taky už 2x zvracel v autě, tak taky mám hrůzu, aby nezvracíval ☹ jak jsme jeli z dovči z Vranova, tam ne a pak jednou, když jsme jeli z Prostějova, to se pak zblil teda až v tesku při nákupu ☹ síííla, chudáčci malí, je to hnus ☹
jééé tak třeba si pochováš brzo mimušenko 🙂

many
16. lis 2010

jéééé Pavli taky chceme letos pro Laďouška už lyže 🙂 musíme taky juknout 🙂 zakolik si sehnala 😉 vloni na nich stál od kámošky, ale ještě jaksi nechápal 😀

many
16. lis 2010

budete Adámka dávat do té školičky nebo ho budete učit sami 😉

many
16. lis 2010

tatin ho asi bude chtít učit sám, jak ho znám 🙂

paolin
16. lis 2010

Míši, neprovokuješ. to má hodně holek. musí to být supr, si to fakt užívat 🙂 upřímě závidím 😉 😔 Lukášek bude hodný. velmi výjimečně jsou druhé děti horší 😉 tak nějak neovlivníme, jaké děti budou 😉 u nás to kluci bohužel pobrali od mýho taťky. ten je histerka obecná 😉 Adámek blil jen párkrát. Vítek pořád - spestřuje nám to, kde se dá 😀

many
16. lis 2010

ta školička si myslím, že je ale ze začátku super, rodiče si zatím zalyžují a pak se můžou věnovat drobkovi 🙂a nebo na střídačku, že 🙂 no u mě to lyžování nehrozí 🙂 já sice byla na základce i na střední, ale ty kopce a rychlost mi dělají zle ☹ mám strach, já tak pomalu pluhem , to bych brala 🙂 ale až bude i Lukášek větší, tak se do toho mudu muset vrhnout, ať nedělám klukům ostudu 😀 je to krásný, když se sportuje,..... 🙂 a já jsem taková sportovkyně na nic 😀 i plavat se bojím ☹ v 9ti letech jsem se topila, chytla jsem křeč do nohy a od té doby jsem prostě už nesebrala odvahu znovu plavat ☹ do vody jdu, ale kam do sáhnu, namočit nebo s Ladíkem a rychle ven 😀

paolin
16. lis 2010

Míši, měli jsme štěstí. téměř nové lyžáky Alpina za 300,- s poštou. prodávající asi čekal, že bude větší zájem, jinak to nechápu. na mimibazaru jsou totiž dost jeté za 400 minimálně. do školičky nee. je na to ještě malinký, spíš to bude jen pro srandu, jen takové vození a jestli ho to vůbec bude bavit. jenže úplně první lyžičky na boty jsou na prd. tak jsme pořídili ty lyžáky. lyžičky má po Vítkovi. s Vítkem jsme začali ve 3,5 letech. Adámek je mladší, ale je velký a silný a taky šikovný. jinak bych to zakázala 😉

paolin
16. lis 2010

mě se "pokusila" utopit jako malou ségra. od té doby nesnážím potápění 😉 taky do vody moc nelezu - záleží jaká 😉
jednak se bojím případného zánětu a taky ty sinice dnes..jsem ekzematik, takže se osypávám 🙂 tak divočí tatin 😉 ale do moře, to bych lezla pořád 😀

many
16. lis 2010

super cena 😉
tak tomu já nerozumím Pavli - lyžáky, to je něco jinýho jo, jak malý lyže 😉

many
16. lis 2010

no vím, že jsem jednou četla, že dítě na lyže až tak od 3 let, až je pevnější,...... jinak to nemá cenu, my je chceme prostě, že to ozkoušíme zase a uvidíme co bude dělat 🙂

paolin
16. lis 2010

no, školička určitě pomůže. jen je to dost drahý.. my jsme učili Vítka sami - tedy Mirek a do školičky jsme ho dali až letos v zimě, aby nám poradili, jak ještě dál. tak to pan instruktor omrknul a spíš to bylo o tom, že já se s Vítkem hodně bála ho pouštět z velkého kopce. kdežto pak instruktor to má v malíčku, takže frčeli až dolů 🙂 on měl dobrý způsob - jezdil před ním pozadu a směroval si ho vždy mezi nohy. takže když se to Vítkovi hodně rozjelo z velkého kopce, tak ho případně mezi nohama chytil, aby mu neujel. pak už Vítek jezdil sám. a to byl dost kopec 😉 jinak Mirek dostal velkou pochvalu a pak instruktor neměl vlastně žádnou práci 😀

many
16. lis 2010

no snad nějaký ten sníh tady bude 🙂 a taky kéž by klapla nějaká ta dovča v únoru 🙂 aspoň na ten víkend, na týden nechci, když jsem těhotná a taky podle penízků no a tatin musí šetřít dovču na mimčo 🙂

many
16. lis 2010

týýýýýýýýýýýýýýýýýý jo, šikulka 🙂

paolin
16. lis 2010

Míši, myslela jsem ty první plastový lyžičky, co mají pásky a připnou se na botu. ty jsou na ... jsme zjistili. lyžák drží dítěti nohu. ty pásky nee, takže ho nejde ani vozit. na lyže myslím od 3 let, kvůli kolenům a kyčlím. ale prý záleží, jaké dítě je. jestli má nějaký ten svalový základ. ono je spousta doktorů pro a spousta proti. myslím, že když jsou rodiče rozumní a zkusí to a vidí, že dítě trpí a nejde do, tak to prostě nebudou hrotit. Mirek říkal - Adámka na lyže? s jeho temperamentem a šíleností? to mu budu muset rovnou koupit prkno a nechat se s ním vyvést vrtulníkem na nějaký pořádný kopeček, aby ho to bavilo 😀 😀

many
16. lis 2010

😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

many
16. lis 2010

Pavli tak z toho jsem jojin, takže na ty pásky je to na houby a lyžáky dobrý jo 😉 a to už je tam i ta bota, nebo tam dá taky svoji botečku 😉 ať vím

paolin
16. lis 2010

taky to trvalo dvě sezony a Mirek měl z toho kolena v.. 😀 spousta dětí se lyžovat naučí třeba i za ten týden. Vítek ještě neumí sám plavat. jemu vše trvá dýl. musí se mu to usadit v palici a pak to jde. většinou tak půl roku až rok později, než stejně staré děti. už je takový 🙂

many
16. lis 2010

ta kámoška má na pásky, co jsme v loni zkoušeli