Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
25. lis 2010

Pavli tak to je super, taková noc by mohla být každý den, že 🙂 já taky přemýšlím, že s Ladíkem vyrazím do obchodu sama, no uvidím, možná počkám na tatina, ještě to promýslím 🙂 na ty botečky 🙂

Jani - Honzík je šikulka 🙂 my nemáme zábranu vůbec a spadl zatím jen 2x , ale teď většinou chrupká snáma rošťák 🙂 chce být s maminkou a já teď jak jsem taková citlivá, tak mi ho je líto a chci ho mít u sebe 🙂 chudák tatin 🙂

anta
25. lis 2010

@paolin A víš, že je to možné? Asi cítím, že vstane dřív, tak se snažím do té doby probrat a hodit se s náladou do cajku, dneska se mi to tedy nepovedlo 😀 😀 😀

many
25. lis 2010

tak Jani po obídku šup chrupkat sním ať to doženeš 🙂

many
25. lis 2010

já teď pouklízela a posnídali jsme a jdu udělat něco se sebou, vypadám hrozně 😖 a pak se uvidí, buďto vyrazíme ven a nebo to necháme na odpoledne s tatinem 🙂

many
25. lis 2010

tak zatím jsme doma 😉 vy už jste asi všichni venku co 😉 možná taky vyrazíme, uvidíme 🙂 Ladík má zaplí na dvd Mašinkov a je hotovej, chtěl vytáhnout i mašinky , tak jsem mu pomohla trošku postavit dráhu a hraje si 🙂 já jsem se trošku zkulturnila a dám se asi do žehlení pokud nepůjdeme kupovat ty botky, ještě se rozmyslím 🙂

anta
25. lis 2010

@many - to je vtipné, abych spala s ním, když ho vozím venku v kočárku, aby usnul. Jedině, že bych chodila se zavřenými kukáky 😀 😀

paolin
25. lis 2010

@anta Jani, to jsem provozovala u Vítka 😀 jako mimi spával 10-20 minut, v noci se kojil po 1,5 hodině, takže jsem u kočáru fakt usínala 😀 ale nesměla jsem najet na něco drncavýho, to se hned vzbudil. a když se vzbudil, tak klidně i 3 hodiny řval 😝 fujtajbl..se úplně osypávám, když si na to vzpomenu 😝

paolin
25. lis 2010

my byli hodinu venku! podařilo se mi eliminovat Adamův protest 😉 venku jsme tedy pak potkali školku s Vítkem, tak byl Vítek krapet rozhozen a Adam řval, že chce za Vítkem. ale byla to sranda, jak Adam vyrazil vpřed za dětmi a vítezoslavně jásal, že Vítka našel. a pak ho pusinkoval a objímal 😀 Vítek teda stál, jak péro z gauče a čučel 😀

many
25. lis 2010

tak jsme doma 🙂 botečky koupený a nějaký papu taky 😀 no a zatím se mu jaksi nechce jít chrnět, koupila jsem mu mobílek za 70,- tak je z něho hotovej 😀 ale zachvíli pošupe a já se dám do toho žehlení 🙂 jdu dočíst 😉

many
25. lis 2010

@anta - jo já si to neuvědomila 😉 a on by neusl, když bysi si lehla sním ? Na Ladíka to zabíralo, třeba jsem sice usla dířv jak on, ale pak i on vytuhl 😀 ale Honzíkovi se asi nechce spát a jen to drndání ho uspí ,že 😖

many
25. lis 2010

@paolin to jste měli pěknou procházku 🙂 a nechtěl pak Vítek sváma domů 😉

many
25. lis 2010

jinak s tím uspáváním, u nás to taky tak dřív bylo, že jsem ho vozila hodně v kočáře,ale teď už je přerostlej v kočárku, tak proto jsme už bez něj 🙂 ale teda já hrozně ráda vozím kočárek, tak se na to zase těším, akorát se nebudou už dělat takový tůry, to by Ladík moc ve 3 letech asi nevzládal, sice teda je borec a ujde hodně, ale 3 hodinový chůze, to by byl chudáček, no počítám stím, že Ladíček bude na průlezkách, písku,..... a já budu sedět a drndat 😀 a nebo přeslapovat a vozit a nejlepší by bylo, kdyby Lukášek usnul a spal a já nemusela jezdit - např. na zahrádce by to bodlo 😀
no ale ještě si přes 20 týdnů počkám 😀

martinka79
25. lis 2010

ahojky holky... v práci zase frmol a z mého projektu je h.... ☹

paolin
25. lis 2010

@martinka79 Marti, jakpakto? ☹ 😨

many
25. lis 2010

@martinka79 - jééééééééééééééé to je blbé ☹ jak to

martinka79
25. lis 2010

Míš jaké botečky jsi koupial taky se chysdtám prdelínkovi.

martinka79
25. lis 2010

sem to nějak nedomyslela... 😀 😀 😀 a dnes jsem neměla čas mluvit s pířed.
přijeli ráno náboráři na učiliště a pak volání na soc.včera na ulici sebrali adovezli dvě děti naše... a tak a šup bylo půj jedné a tradá domů... 😀

martinka79
25. lis 2010

a do toho děti ve třídě jiné blbůstky, no uvidím veče rmám schůzku s kamarádkou co dělá projekty tak mi třeba poradí nebo si dáme jen spole kávu.

martinka79
25. lis 2010

😀 😀 😀 😀 Jani jak vezeš kočárek a chrápeš se z toho .... 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
25. lis 2010

kde jstéééééééééééééééééééé já sama doma dítě až do 16hod v MŠ... dělá si lampion. 😀 😀 😀 druhé vyhodím za ním za pár minut.

martinka79
25. lis 2010

jdu pryč vy tu nejste bléééééééééééé 😢 😢 😢 😢

anta
25. lis 2010

Jé, Marti, neplakej 😉 Vozila jsem třičtvrtě hodiny než usnul, to víš, jsem celá čerstvá, jak jsem chrápala 😀 😀 Což o to, já bych byla schopná usnout, kdyby mi Honzík do toho pořád něco nekecal, tak jsem mu řekla, "koukej chrápat!" a bylo po kecech, no jo, ale to už se mi spát nechtělo 😀 😀 😀

martinka79
25. lis 2010

@anta 😀 😀 😀 no je ukecanej po mamině.... a tak si dej šlofíka teď já hledáms tále dárky.. pro prdelínka.. našla jsme prima webovky... tak šmejdím tam... 😀

martinka79
25. lis 2010

půjdu pomalu do té školky. zatím páček.

anta
25. lis 2010

Já žádné speciální dárky ani nehledám, tak něco mám vyhlídnutého po obchodech a uvidím, co vyhraje. Ale mašinky jsou jisté. V sobotu mám s Ježíškem sraz a ten mi je předá, tohle jsem aspoň nakecala Honzíkovi 😀 😀 😀

paolin
25. lis 2010

@martinka79 Marti, co třeba...http://www.rumburak.cz/megabloks-29414-magnetix...[id-MBK29414].htm
tak u nás dnes bez větší scény. stálo mě to tedy hodně úsilí a taktizovaní a tak 😀 ale asi měl Adam den na to, aby se byl ochoten podřídit 😀
jinak mě dost serínkujou s Mikulášem. mají vždy ve školce většinou je to den před nebo po opravdickém Mikuláši a já si můžu každý rok hlavu ukroutit, abych vymyslela prima výmluvu, proč dětem domů chodí jiný den.. snad mi na to ještě nějaký ten rok Vítek skočí 😀

anta
25. lis 2010

@paolin - hele, tak mu řekni, že mu to holt trvá než k vám dojde, protože je z daleka a chodí k mnoha mnoha dětem a že nejdřív bere ty nejhodnější a pak ty méně hodné 😀 😀 😀

e.k.t
autor
25. lis 2010

ahojky berušky, jsem doma z práce a i z nákupu a z pošty, přrašule na autí už jsou na účtě, ale auto nevyhlídnuté 😝 zase nechceme koupit to první co uvidíme 😉

martinka79
25. lis 2010

@e.k.t jasná věc pěkně vybírejte... držím pěsti.

@paolin díky za tip..kouknu.
já tedy Nikolce roky říkala,že Mikuláš a čert chodí do školky jiné dny protže paní učitelky mu dají vždy vědět a či to i čertík občas vidí až tam josu ty hodné děti jako Nikolka další její kamarádi a tak přicházejí jindy než k nám domů... je jinak domů mužou až ten pravý den.

@anta tak ježíškovi řekni o něco pro nás jelikož se nám podělala vysavač za hrůza tisíc..(desítky) a já jsem bez něj jak bez ruky ach jo... asi nebudou Vánoce 😀 😀 😀 😝 nebo tátu pošlu na brigádu.

e.k.t
autor
25. lis 2010

@martinka79

Marti díky a ty koukám máš taky veselo, jak byla ta potfora stará? tipuju tak 2,5 roku aby to bylo po záruce 😀 😝