Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
8. pro 2010

a jinak nikdo nikde 😀

many
8. pro 2010

já jdu malýmu zatopit do koupelky a v 8 oba padneme 😀
tak si nechte dařit 🙂 já už bych šla spát teď 😀 ale musím vydržať ať v noci nečumím do tmy 😀

martinka79
8. pro 2010

čusík Míšo jdu podávat večeři a zahnat holky ke stolu aúklidu pokojí. dvě babi v domě to je šílené... hračičky.

e.k.t
autor
8. pro 2010

Ahojky, zhruba před půl hodinou jsme dorazili domů, obě jsme na atb, nejaká lárin fárin gitida, fuj blééé, v pondělí na kontrolu, Joli ten krk má prý ještě horší než já a mě řekla že je strašnej. Jinak Joli ji okouzlila, držela spolupracovala nefňukala i výtěr si nechala líbit a ještě jim řekla básničku 😉

stromek jsme nesehnali, ale nevadí, koupili jsme stojánek a koupíme řezaný a bude to taky fajn 😉

martinka79
8. pro 2010

@e.k.t Evi si myslím, že řezaný i více voní....l
malá jedlička...
Jé nemoc bléééé a krk posílám pohlazení oběma a držte se holky. Joli samo jednička...

anta
8. pro 2010

Ahoj holčinky, neměla jsem nějak čas se tady ukázat, Martinko, chválím výzdobu, je to moc pěkné a vkusné.
Evičko, vy si to taky teda vyžíráte, achjo, ty nemoci bych zakázala 😉

e.k.t
autor
8. pro 2010

no jo nemoc se chytla poměrně v začátku, tak by to ten týden možná stačilo, potřebuju být na svátky a po svátcích potřebujeme být fit

anta
8. pro 2010

@e.k.t - tak to je pochopitelné 😉 Já chytla nemoc včera a Honza doma chodí ve slipech a plenky ne ne 😀 😀 😀

martinka79
8. pro 2010

@anta Jani slipáček....

@e.k.t tak ať jste do týdne fit a pka samo se doléčit v prac. procesu.

martinka79
8. pro 2010

@anta dík za pochvalu...

e.k.t
autor
8. pro 2010

uf uf teď jsme se obě pěkně rozkašlaly 😝

anta
8. pro 2010

To jsem se zapomněla pochlubit, že Honzík mi pomáhal v kuchyni dělat těsto, pěkně ho míchal 🙂
@martinka79 - však je taky oprávněná 😉

e.k.t
autor
8. pro 2010

Jani to je šikulka, Joli teda polehává, kouká na pohádky, chce číst pohádky a chce se mazlit. právě jsme slupli hodně česnekované topinky, jako doplňující atb, půjdu sae vyvanit, na 6 budíček na léky a hurá do pelíšku, už mne bolí očička

martinka79
9. pro 2010

čusík holky kde běháte vy lenochodky, a co děláte s tím MK zase nešel když jsem se v práci napíchla na net... 😀

paolin
9. pro 2010

ahoj holky, tak už to frčí 🙂
Evi, u vás nemoc? sakra holky, vy si to ale vybíráte..je vám dnes líp?
Marti, výzdoba je krásná 😵 šupni cukroví, ať se mám zase čím pokochat 😉

paolin
9. pro 2010

Marti, my jsme dnes běhali akorát pro Vítka do školky. dopo Adam nechtěl ven a já se s ní nedohadovala. asi byl unavený. o půl 12 si "řekl", že chce spát. 😉
jinak ve školce byla nová maminka ss dítětem a prý je od února přijali. hm, super! mně řekli, že během roku ani prd. jestli mi Adama na příští rok nevezmou, tak si asi hodím mašli..

martinka79
9. pro 2010

@paolin vemou.. neboj, 😉 a kdyby ne tak je společněš zbijeme. cukroví nahodím až dozdobím někdy příští týden dwělám vše naráz...

paolin
9. pro 2010

no u nás má být změna v přijímání. eliminují tak přijetí ne3letých dětí a zvýhodní starší ať je mamina doma nebo v práci. což se nám samozřejmě nehodí, páč asi bude dost starších dětí než Adam 😉 no, uvidíme. stejně nemluví a je to tele nevycválaný, co by tam s ním dělali, že 😀

martinka79
9. pro 2010

pádím na kávu...

paolin
9. pro 2010

holky, co myslíte. uvažuju pořídit si nějaké prima teplé botky, páč mě venku na sněhu ukrutně zebou nožičky. byly byste spíše pro klasické sněhulky nebo nějaké zimní s membránou? Sněhulky mám v merku viz foto. Membránový mají teď nějaký ve slevě v Hervisu...

martinka79
9. pro 2010

já jsem pro membránu...

paolin
9. pro 2010

Marti, máš osvědčené? jestli fakt hřejí..

martinka79
9. pro 2010

http://www.mimibazar.org/foto.php?id=38634134&t...
co něco takového pro dospělé...

paolin
9. pro 2010

ty vypadají hezky 🙂 v Hervisu mají tyto http://www.akcniceny.cz/detail/zimni-obuv-pro-d...

martinka79
9. pro 2010

http://shop.sportisimo.cz/damske-zimni-boty/mer...

mám něco takového asi 6let a až teď pocituji, že budou chtít vyměnit... nebo nasadit fusakle... 😀

martinka79
9. pro 2010

já koukala, ale víš co sjou šněrovací ajak bude břečka stojí to potom za H::::: 😝 jinak cena fajn tak bych je vzlaa pokud v nich bideš chodit převážně. já mám takové boty jen na sněhánky s dětmi či na vysočni když jsme na kopci jinak mám šněrovací teplé.... baťovky něco jak farmy.

paolin
9. pro 2010

Merrell jsou supr. tyjo...do -40, to by bylo něco pro mě 😀 já más na hyper super sníh kožený teplý. ale na boby nebo lyže nebo tak by to chtělo něco sportovnějšího.

paolin
9. pro 2010

ty klasický sněhule stojí něco kolem 300,-. ale jestli nejsou na..

martinka79
9. pro 2010

@paolin no já si koupila tenkrát takové mpodobné huculky jsou fajne a příští rok si koupím nové a Nikolce je nechám na lítačku když už tak nehřejí,., 😠

paolin
9. pro 2010

ještě to ukážu Mirečkovi. a jestli by se mohly uvolnit nějaké ty finance 😉