Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
15. pro 2010

Adámek má 93cm 🙂
Evi, jak jsi počítala tu výšku ve 3 letech? Porodní x 2?

paolin
15. pro 2010

to je asi blbost x2 😉 to musí být nějaký koeficient

many
15. pro 2010

@e.k.t na 49 🙂

many
15. pro 2010

@paolin jéé tak chudák synove ☹ fakt někteří mají problémy ☹

paolin
15. pro 2010

no, tohle jsou spíše takové nepříjemnosti...problémy jsou mnohem horší věci..

many
15. pro 2010

@paolin no je to síla a gor v takovým věku ☹

many
15. pro 2010

jdu se natáhnout k bedně, nechte si dařit, páááááááá, jsem nějaká znavená 😀

paolin
15. pro 2010

@many no, u něj to může mít více důvodů.. jako malý propadl schodištěm a měl prasklou lebku. taky mám pocit, že na něj byl moc tlak od rodičů co se sportu týče..kdo ví. zatím mu nic nenašli.
tak si hezky dáchni! a pusu na pupík 😉

anta
15. pro 2010

Holky, vy jste toho nakecaly 🙂 Já neprovokuju se sněhem, sníh provokuje už mě 😀 😀
@paolin - chudák Vítek, jak mu je klukovi jednomu ušatýmu? 😉

anta
15. pro 2010

@many - pěkně koukejte s Lukáškem a ať ti dá taky pár za vyučenou, když se ti to tak líbí 🙂 🙂
Evi, teda Joli je paní domácí 😀 😀 😀

e.k.t
autor
15. pro 2010

@anta

přiměřeně - po mamince 😀 😀 😀

paolin
16. pro 2010

dobré ránko! my jsme od 6 vzhůru. dokonce jsme potkali odcházejícího tátu do práce.
noc bez zvracení, tak snad to už bude OK 🙂

anta
16. pro 2010

Ahoj holčiny, tak Honzík dnes vstával v 6,45 hodin. Včera byl na mě dost hnusnej, no přiznám se, že mi to tedy nebylo moc příjemný. Pořád jsem přemýšlela, proč se tak ke mně chová, asi to bylo kvůli těm slipům, protože ho odplenkovávám sama a on mi to jaksi nemůže zapomenout, achjo, je to trápení s ním občas 😒 Dnes mám akci, tak se těším 🙂

paolin
16. pro 2010

jéje, Jani, co vyváděl?
chtěla bych jít ven. ale je tam asi -150... tak asi nic.

anta
16. pro 2010

@paolin - byl takovej celej na mě nepříjemnej, jako bych mu něco provedla. Nevím, byl takový odtažitý, pořád měl nějaký kecy na mě 😀 😀 😀 No taky chci jít ven, ale je tam fakt klendra, tak nevím 😕

e.k.t
autor
16. pro 2010

Pavli to je super že se Víteček nepogrcál,

Jani ti chlapi jsou cíťové od malinka koukám, to víš, to neznám, já jsem tu poslední trvalka s malou holčulí 😉

na druhou stranu těch nápadníků pro Joli co tu je 😉

e.k.t
autor
16. pro 2010

já bych taky už šla ven, ale včera 2x 10 minut a ráno mne pálil krk, tak to raději do zítra vydržím, zítra na kontrolu

e.k.t
autor
16. pro 2010

Jani to bude ta mléčná puberta

paolin
16. pro 2010

Vítek rozrazil Adamovi ret..já se po.. má to chudák, jak černoušek 😉 potřebuju nakoupit, sakrýš 🙄

anta
16. pro 2010

@e.k.t - no já mu dám mléčnou pubertu, potrápil mě teda zle, ti povím 😒

@paolin - ježiš, co dělali klucí? Achjo 😕

paolin
16. pro 2010

@anta Jani, kraviny 😉
tak nakoupit půjdu, až Adam usne. Vítek dostane vysílačku.

e.k.t
autor
16. pro 2010

Pavli tak to je radost, ale ono to splaskne, ale stejně je to na houby, když ty děti ještě neumí přemýšlet a domýšlet

anta
16. pro 2010

@e.k.t - bohužel svatá pravda 😉

many
16. pro 2010

ahojky holky 🙂
tak pořád se držíme, tak to vypadá, že to snad zůstane u té trošky rýmy i Ladík je furt fit 😉 musím zaťukat 🙂 jdu vás dočíst 😉

many
16. pro 2010

@paolin jéé tak to měl synovec hrozný úraz ☹ a ty tlaky rodičů na děti taky nejsou dobrý 😖 Laďa by byl šťastnej, kdyby kluci hráli na kytaru po něm, ale nutit je taky nebude, buď to je to chytne nebo ne 🙂 ale doufáme , že jo 😀 jééé a Vítek už snad bude fit 🙂 chudáček 🙂 jééé a Adámkovi udělal bebí ☹ tak ať ho to nebolí a Vítkovi ty ty ty 🙂
@anta tak si dnešní akcičku užij 😉
@e.k.t tak ať už jste fit 🙂

many
16. pro 2010

jéééééééééééé vykukuje sluníčko 😀 tak bych šla ven, ale nechci riskovat 😖

anta
16. pro 2010

@many - my tvrdneme doma, dítěti se nechce jít ven, to je radost. Ale dneska tatíček přijede cca ve 13 hodin, což je úža, já už mám uvařeno na zítra. Dítě se dnes neustále povaluje, kouká na pohádky, tak nevím 😀 😀 😀

e.k.t
autor
16. pro 2010

Joli kouká na Rudolfa a povaluje se po kanapi

anta
16. pro 2010

Dobrá zpráva, Honzík seká dobrotu, tak jsem ráda 🙂

e.k.t
autor
16. pro 2010

jj ví kdo ho má pod palcem

paolin
16. pro 2010

tak Adam spinká, koukáme s Vítkem na Krásku a zvíře. pospa jdeme ven a basta 😉
dnes přišel Vítkovi pohled od Ježíška z Božího daru. jéé, ten koukal 🙂 prý, že mu tedy Ježíšek určitě přinese dárky, o které si napsal. kromě jiného že káču. no nazdar...ježíšek káču nemá! tu měla totiž pořídit moje mamka, která s Vítkem dopis pro Ježíška psala a nějak se na to..holkýýý, musím sehnat káčůůů 😀