Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
16. pro 2010

@paolin - stačí vyjít na ulici a čapnout nějakou káču 😀 😀
Tak já jedu pryč, huráááá, ahooooj 🙂

martinka79
16. pro 2010

ahojky holčičky a dětičky, nestíhám jsem hrozná, ale to víte děti mají kroužky, já práci a do toho akce školy... a samo peču... a nakupuji až se účet otřásá. 😀 😀 😀 už mám 10druhů cukroví. pádím mišákovi na besídku, sjetěn neřekne básničku, ale co.. vyfotím a dodám.

opatrujte se tu a písněte mi jak se máte do IP všechny novinky nebo klidně na mail. vaše milující udřená, ale veselá akční superžena Martinka 😝
myslím na vás kudy chodím škoda, že nemám ve třídě net,. hedn bych vám během dne psala humorné scénky a vtípky ze školy.... 😉

martinka79
16. pro 2010

ahojky holčičky a dětičky, nestíhám jsem hrozná, ale to víte děti mají kroužky, já práci a do toho akce školy... a samo peču... a nakupuji až se účet otřásá. 😀 😀 😀 už mám 10druhů cukroví. pádím mišákovi na besídku, sjetěn neřekne básničku, ale co.. vyfotím a dodám.

opatrujte se tu a písněte mi jak se máte do IP všechny novinky nebo klidně na mail. vaše milující udřená, ale veselá akční superžena Martinka 😝
myslím na vás kudy chodím škoda, že nemám ve třídě net,. hedn bych vám během dne psala humorné scénky a vtípky ze školy.... 😉

e.k.t
autor
16. pro 2010

@martinka79

Marti bojuj a místo koštěte si pod stromeček nech nadělit tgorpédo 😉

myslíme na tě a posíláme moc moc moc energie 😉

many
16. pro 2010

@paolin tak ať nějakou seženeš 😉 my měli dvě 🙂 umělohmotnou z hračkárny za 80,- a už je po ní a ještě má malou dřevěnou 🙂

many
16. pro 2010

@anta nech si dařit 🙂

paolin
16. pro 2010

naštěstí ta káča není taková pálka 😉 zkusím sehnat kovovou

@martinka79 Marti, za torpédo pro tebe se přimlouvám i já 😉

holky, jsem nějak grogy..dochází mi brutálně síly 😒 asi na mě dolehla ta probdělá noc 😉

many
16. pro 2010

@martinka79 šikulka 🙂 nech si dařit ať vše zvládáš levou zadní 😀

many
16. pro 2010

@paolin tak se natáhni k telce a odpočívej 🙂

paolin
16. pro 2010

@many natáhnout se s chlapečky? to nehrozí 😅

paolin
16. pro 2010

@anta Jani, užij si to i za nás! 😉

many
16. pro 2010

@paolin aha 😖 tak vydrž do 8 a pak můžeš sněma 🙂

many
16. pro 2010

Ladík nespal, nechtělo se mu a teď už to jde na něm pomalu vidět 😖 no už ho musíme udržet a snad v 8 bude tuhoš 😖 teď se s tatinem okoupali 🙂 a já se jaksi nemůžu odlepit od netu 🙂 furt jsme se ještě nerozhodli pro tu letní dovču, tak hledáme dál a dál 😖 a snad už brzo vybereme 🙂 našla jsem super, akorát asi budeme vařit, ale třeba tam budou menýčka někde, jsem mejlovala, tak počkáme co napíšou 🙂 jsem 4 rodinky, tak je to horší, většinou je nejvíc pro 3 a míň 😖 a ještě když to nechceme moc daleko 😖 dám odkaz 😉

many
16. pro 2010

no byla bych pro, kdyby všichni byli pro a jelo se tam 😀

paolin
16. pro 2010

@many tak desátá to jistí, to už bude Adam tuhoš 😀
dovča vypadá dobře 🙂

paolin
16. pro 2010

jdu zkusit oblíct Adámka, Vítek má keramiku. tak zatííííím! zítra ráno a odpo valím do práce, tak tu moc nebudu.

e.k.t
autor
16. pro 2010

Pavli tak ať se daří co nejlépe

many
16. pro 2010

@paolin tak si nech dařit 🙂

many
16. pro 2010

@e.k.t jak je 😉 lepší se to 😉

e.k.t
autor
16. pro 2010

No Joli v pohodě a já jsem pořád děsně unavená, jenže se kvůli Joli vůbec nevyspím, tak se to víc vleče

martinka79
16. pro 2010

jj zvládá se to za hodinu pádíme směr město a Michálek na besídce super mistr vydržel a vše zahrál a od tančil je hubana moc neotvíral na písně zato kybicoval všechny.

martinka79
16. pro 2010

vůbec nevyrušoval pouze kamarádovi radil kdy co bude. jinak stál a vše vydržel a to mi ředitelka tvrdila, že asi nevydrží... bla bla...
dost mě, ale naštvali dopředu si nasedali VIP maminky a tatínkové a potom nic nevylo vidět a nakonec Třem rodinám děti ani bystupovat nechtěli. 😒 a jedna chitá babi mi rozbila od Michalka dárek tak jsme jí to řekla azítra jim to řeknu ve školce, nemám co ztratit, ale fakt děs běs. 😉
asi jsem ostřílená ze šklky ajko besídak super, ale že bych z toho ronila slzy či učůrávala to ne.
jo a těch řečových vad u dětí no fůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůj co to sakra za dobu to dříve tolik nebylo. ☹ sem si postěžovala ajdu za prdelkou máme spolu domluvenou večeři... v restauraci jak budeme čekat na Nikolku snad bude hodny. 🙂

e.k.t
autor
16. pro 2010

Marti buď pyšná matka, máš na to plné právo

martinka79
16. pro 2010

@e.k.t to sem sem si říkala nemá ani 3roky krásně stojí dělá co d+ti nevykřikuje na maminku a tak a hlavně kdyby vykřikoval tak se tím nebudu chlubit a smát se tomu. 😒 asi jsem deformovaná.
jak ti jinak je??? ještě marodíš co pracuješ???

e.k.t
autor
16. pro 2010

Marti to fakt zamrzí, že ti rodiče sami nekoukají napravo nalevo a ani se většinou neomluví, a kdo to má děti naučit? chjooo
véču si užijte. mm má noční tak se budu bavit s Joli a jestli to bude to samé co dnes tak potěš vidle

e.k.t
autor
16. pro 2010

no jsem dost unavená a kašlu děsně, jsem na pn, zítra kontrola a stejně to v neděli ukončím, od pondělí mám dovolenou až do konce roku a potom hned 1.1. denní na poznání další stanice

martinka79
16. pro 2010

@e.k.t tak si Evi odpočiň co to půjde.... 🙂

e.k.t
autor
16. pro 2010

No to s příšerkou moc nejde, ale hlavní je že mám konečně vyklizené místo pro stromeček a bude živej nějakej míň prodstornej, musí se vejít do naší úzké ložnice, ale to nevaedí, nějak se s tím snad popasuju, ale nějde odpočívat, a v noci dítě nespí taky, usla kolem 20 a o půlnoci mne přesvědčovala že jdeme do obýváku snídat 😝 vydržela do 2 fůůůůj, v 8 už čiláááá 😀

anta
17. pro 2010

Dobré ranko, holčiny. Včera jsem si to moc užila, bylo to fajn. Pila jsem džus a spokojená jsem byla. Jen mě včera večer začala bolet hlava a bolí mě doteď. Pořád smrkám, tak nevím, jestli jsem cestou něco nečapla, tak uvidím 😉

paolin
17. pro 2010

ahoj holky!
Evi, ať je ti brzy lépe!
Jani, príma, že sis to užila!
u nás změna. zvrací Adámek, mně je taky pěkně blbě. tak uvidíme..