Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
23. pro 2010

@anta tak to jo, tak to je tvůj manžílek to samý co ten můj 😀 my máme dědu rybáře, takže kapříka máme od něj, ale já si určo nedám, raději pangase s Ladíkem a kapra si dá tatin 😀 čím jsem starší, tím větší strach mám z kostí 😀 takže Ladík taky obdivoval kapříky každý den venku v kádích, jak plavou 🙂 doma nevím nevím, jestli nám někdy časem bude plavat ve vaně 😀 to by musel někdo přijít a pak ho zabít 😀

anta
23. pro 2010

@many - no právě, Honzíkovi se kapřík taky moc líbil, pořád ho plácal po zadní ploutvi a smál se tomu 😀 😀 😀

many
23. pro 2010

@anta 🙂 🙂 a jaký tam plavou macani, že 🙂 to je nááářez 😀

anta
23. pro 2010

No já chtěla původně kapra tři kila, ale vylovil kapra o váze 3,70 a to jsem tedy uvážila, že bych to sama nesnědla 😀 😀 😀

e.k.t
autor
23. pro 2010

tak kapříka jsem koupila 1,9 kilo a půlku už máme slupnutou, dokonce si večer dala i Joli, jak jí to dosud nechutnalo, tak tentokrát si dala, salát teda néééé aale masičko jooo

jinak pár momentek

paolin
23. pro 2010

jéé Evi už máte taky stromek 🙂 teda a koukám, že Joli je ale parádní pomocnice 🙂 už je vánočně natěšená?

paolin
23. pro 2010

jéé, holky! viděla jsem z okna tatina, jak jede domů! tak to čučím, jako puk 😲 😀

e.k.t
autor
23. pro 2010

@paolin

v pondělí jsme ho ozdobili, o víkendu pomáhala u babi tak v pondělí i doma, vysávání zatím miluje, všechny háčky nyndala sama a i jinak pomáhala

e.k.t
autor
23. pro 2010

@paolin

tak to si třeba odpočineš, nebo v klidu doděláš potřebné.

e.k.t
autor
23. pro 2010

Tady jsou vánoční nehtíky

paolin
23. pro 2010

tak vaříme, jak vzteklí.
Evi, to ale jsou!!

many
23. pro 2010

tak nám odjela návštěva a tatin taky , mají zase zkoušku a pak hospůdku, takže budeme samotinkaní už 🙂 takže se dám pomalu do vaření zelňačky 🙂 a sem tam juknu 😉

many
23. pro 2010

tak polévka se vaří 🙂 a já se dám do úklidu pokojíku 🙂 děti udělali pěkný binec 🙂

many
23. pro 2010

@paolin vy už navařený že 😉 😉 😉

e.k.t
autor
23. pro 2010

ach jo to naše zvíře tasdy blblo na křesílku a hodilo takovou šipku na tlamičku, že jsem se musela jít převlíct, páč triko bylo fest od krve, jek si prokouslas horní ret zevnitř pusy. a to jí to člověk řekl1000x že na křesílku se sedí a nedělají se s ním lotroviny 😝 😝 😠

many
23. pro 2010

@e.k.t jojky ☹ tak si to snad pro příště zapamatuje, že

many
23. pro 2010

tak já už mám zelňačku hotovou a snad bude všem chutnat 😀

e.k.t
autor
23. pro 2010

no já zítra zkusím Joli nabídnout tu brybí, kdyxž nebude chtít tak udělám čočkovou, zelí mi nejí, ale kapra smaženýho teda s bramborem si dneska dala. zítra bude vinná klobása s bramborovou kaší

many
23. pro 2010

my na obídek maso nejíme , takže bude jen zelňačka a pokud mu nepojede, tak dostane krupici 😀

many
23. pro 2010

jéééé já už se tak nemůžu dočkat 😀

martinka79
23. pro 2010

Ahojky hoky, přejeme vám krásné svátky vánoční, ježíšek ať dělá radost, ať nemáte žádnou starost. Buďte šťastní co to jde, smutek ten vás nedojde. 😉
my máme hotový salátek a kapr se právě chystá na popravu. Nikolka tatinovi asistuje. já upekla mega vánočku ale vypadá luxusně.
jinak u nás kapra jím jen já,a le Mm si dá kousek když ho naložím, 😉 stomky krásné holčičky. zítra vám dodám fotečky všeho.
užijte si ten prímovní den se svými dětmi a ten okamžik ať se vám zaryje do paměti. 🙂

martinka79
23. pro 2010

@many vyneděláte klasika kyselici???
my tedy ano, ale jelikož ji Mišák nejí tak zítra bude čočkovka a houbovka. 😀

many
23. pro 2010

Marti taky si to moc moc užijte a do paměti se vryje určo 🙂 ten z minula mám v hlavě, jakoby to bylo včera 😀 takže zítra to bude určo opět super 🙂
Marti - já si myslím, že je to klasika akorát tomu asi každý říká jinak 🙂
no my si teď s Ladíčkem a Lukáškem napouštíme plnou vanu 😀 tak jdeme do ní 🙂 snad se tu ještě ukážeme 🙂 zatím pá

martinka79
23. pro 2010

@many užijte si to.Míšček už usl jeložko se těší na stromeček zda nám ho ježíšek donese.
jj je to asi stejné, ale že se u vás říká kyselice když spíše až na ostravsku. zelňačka ve střed. čechách je spíše červená než bílá. 😀 tak proto zrovna jsem to probírali s kámoškou. 😀

e.k.t
autor
23. pro 2010

Míšo my do čočkovky párek ani klobásu nedáváme, to je vegetariánská polívka. Uvidíme co Joli na tu polívku řekne, rybí už je zlikvidovaná, zapoměla jsem ji na sporáku a ona mrcha skysla, takže k večeři už nebyla, ale to nevadí

martinka79
23. pro 2010

@e.k.t jj žásné maso... 😀

many
23. pro 2010

tak to byla rychlá koupel 😖 synek načůral do vany , takže jsem byla umytá raz dva 😀

many
23. pro 2010

@martinka79 no u nás se říká taky zelňačka 🙂 je ze zelí je 🙂 a z kysaného s kysanou smetanou 🙂 no furt chodím a ochutnávám, si asi naberu na talíř 🙂 nebo kdybych si už dřív nabrala, tak mám už určo jeden v sobě 😀

many
23. pro 2010

@e.k.t no rybí mi Ladík nejedl ale čočková mu chutná 🙂

many
23. pro 2010

@martinka79 my maso taky neee 🙂 já jen že Evka psala, že bude klobása s bramborovou kaší, tak jsem pochopila, že na oběd 🙂 tak jsem proto psala, že my maso nee, někdo dává do zelňačky taky klobásku i moje máti by jí tam cpala 🙂 ale jáá jsem proti 😀