Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. led 2011

Ahojky, večer před spaním mě čapnul zubák, tak jsem nemohla vůbec usnout bolestí, špatný bylo to, že jsem neměla ani žádné prášky na bolest, takže jsem naspala celých 4,5 hodiny. Mám štěstí, že je neděle, jinak tedy nevím, jak bych to zvládala, ale bolest je pryč a já mám kupodivu i dobrou náladu a zvládám své povinnosti jako vždy 😉

e.k.t
autor
2. led 2011

Jani zuby jsou brrrrr bllléééé

anta
2. led 2011

@e.k.t - to mně povidej, zuby jsou vážně pohroma huby, brrrrrrrr 😝 😝 😝

anta
2. led 2011

Zjištění roku. Honzík zná 54 druhů automobilových značek, ouplně mi tím vyrazil dech! 😕 😅 😅

paolin
2. led 2011

@anta Jani, to teda čučím, jak puk! a co zoubek, už se zklidnil?

@e.k.t Evi co u vás neštovice?

paolin
2. led 2011

kluci jsou dnes strašně nároční. jsem z nich už ucaprtaná.. Vítek dokouká animáčka a půjde chnět. Adam snad brzy taky 😉

anta
2. led 2011

@paolin - no já čuměla taky jak puk, to mi věř. 😵 Jojo, huba nebolí, tak je se mnou pohoda. Zvládla jsem toho dost na to, že jsem spala nejvíce 4,5 hodiny a vstávala v půl sedmý. Vzbudilo mě dítě, shánělo se po mně, prý maminka je pryč a odešla a já nevím, co to povídal tátovi. No povídal mu to tak, že mě vážně probral 😀 😀 😀 Uvařila jsem, umyla barák (měla jsem službu), pak jsem vyprala, vyžehlila, až sama čumím, co toho umím 😀 😀 😀

anta
3. led 2011

Dobré ranko, holčiny. Hudlifous (Honzík) hudlal už od půl šestý, to je fakt Kostěj nesmrtelnej 😀 😀 😀

paolin
3. led 2011

tak u nás se v poslední době vstává kolem 7. ale zase chodí chrnět kolem 22 večer. si člověk nevybere 😀
venku svítí sluníčko a do toho se vznášejí vločky. z čeho, netuším 😀 ale že u nás vůbec něco padá, je k podivu 😀 divná zima letošní.
jinak holky, začíná nám poslední rok na mateřské. tak ať si konečně pořádně zadovolenkujeme na tý dovolený 😀

anta
3. led 2011

@paolin - fuj Pavli, vůbec mi to nepřipomínej, že je konečná s dovolenou, já si jí tedy docela už dost užívám, se přiznám 😀 😀

paolin
3. led 2011

Jani, tak to je supr 🙂
tyjo, tady se vyrojilo maminek, co čekají 3. dítě..

anta
3. led 2011

Honzík si už umí sám dát pastu na zubní kartáček 😉
@paolin - možná se jim nechce chodit do práce 😀 😀 😀

many
3. led 2011

ahojky holky 🙂 zdravím a mizím, nechte si dařit, jak bude víc čásku, tak se tu ukážu 🙂 mějte se a buďte všichni zdraví ,...

e.k.t
autor
3. led 2011

Ahojky, tak já po noční, relativně v pohodě, stíhala jserm tasm jako bych tasm dělala léta, takže fakt pohoda

paolin
3. led 2011

Evi, dívala jsem se na toho vašeho pavoučka. ten ale je! 😀 můj šéf má taky "úchylku" na pavouky a v kanclíku už jich má asi 6.. jednou jeden utekl. malej, ale strašně rychlej. tak jsme ho tam s kolegou museli nahánět a nadávali, jak špačci. my se oba totiž pavouků bojíme 😀

paolin
3. led 2011

Adam si dal obídek a nechce jít ven 😒 Mirek říkal, že ho mám zkusit přihlásit do miniškolky. no já nevím...nemluví, je divokej, plácá do dětí místo pozdravu..jestli z toho nebudu mít akorát další problémy na víc ☹

e.k.t
autor
3. led 2011

Pavli zkus tu miniškolku a zkraje budeš víc sledovat, třeba mu to naopak moc pomůže

anta
3. led 2011

Tak holky, před chvílí mi přišlo parte, zemřel táta mýho bývalýho přítele, který už taky umřel, fakt bezva, mám tak trochu po náladě a je mi z toho smutno ☹

e.k.t
autor
3. led 2011

Jé jANI to je fakt smutné, dej si frťana a zapal svíčku. Myslím na tebe

anta
3. led 2011

Je to děs, bylo mu jen 67 a měl nějakou dobu nemocné srdíčko, šel se 28.12. natáhnout, že je unavený a bum, už se neprobudil, vcelku krásná smrt 😢 Trochu se mi vybavil ten můj zemřelý přítel, mám pořád schované jeho parte, nějak nemám sílu to zahodit. To MM se s tím nepárá, ten když dostane parte, tak ho hned vyhazuje, já to neumím, i přítelovu fotku pořád mám schovanou 😢 😔

paolin
3. led 2011

@anta Jani 😔
taky bych si schovala fotku i parte.. Jani, sakra..se ti to vrátilo co? je to na prdku toto..
ale smrt měl krásnou, to je pravda. než se se srdíčkem trápit po nemocnicích a čekat, až umře..
jak říkala známá - kdybych byla pes, už mě utratí. takhle si to vytrpím, až do konce. a vytrpěla 😢

anta
3. led 2011

@paolin - oni mu dr. nabízeli "výměnu" srdíčka před sedmi lety s tím, že buď transplantace nebo vydrží žít 10 let, no a vydržel 7 let a ještě si dělal legraci, že má 3 roky čas 😔

paolin
3. led 2011

Jani třeba to tak chtěl... ach jo beruško naše...

anta
3. led 2011

pisu z mobilu. Pamatuju si jak jsem z te smrti pritele vyhrabavala nejmene mesic uplne sama. Vsichni se na me pekne vyprdli. Ale posililo me to kupodivu...

paolin
3. led 2011

Jani, že rodina...ale i kamarádi? ach jo 😢 ale teď máš nás! my tě nedáme 😉

anta
3. led 2011

Kamosi spis nevedeli jak se se mnou bavit. Ale vypila jsem pri tryzne 15 piv vubec doted nechapu ze jsem to prezila chichi. Ja vim holciny jsme spravny spolek silnych zen. Diky

anta
3. led 2011

Tak dítě háže bobek a půjdeme ven, už se těší, jak se prospí, je unavený od rána a nic ho nějak nebaví, rozeženou se mi aspoň špatné myšlenky 😉 Díky holčinky, že vás mám a jsem ráda, že mám Honzíka 🙂

martinka79
3. led 2011

ahojky, u nás pohodově jak jinak. Mišák zapojen do prac. procesu a prdelínek ve školce... Nikoka ve škole a jááááááááá zase v práci. 😀 oslavy a vše byly OK. 😝

@anta Míša tak taky mluvil to je v pohdě ce,lé dny slyší do tebe jen umyla uvařila udělala... tak je to i u něj toho přejde jen bych ho opravovala... u nás už je to udělal. 😀 😀 😀
@e.k.t gratuluji k TV. a relaxu co asi nebyl 🙂
@paolin fuj nehoda----

anta
3. led 2011

@martinka79 - opravuji ho a pořád 😀 😀 😀

e.k.t
autor
4. led 2011

ahojky, zdravím od rodičů 😉