Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
19. led 2011

pěkné, je pravda že 3 dny jsou až dost, ale jinak v březnu by to šlo i s tou cenou

anta
20. led 2011

Dobré ranko, holčiny. Dítě dnes na mě volalo v 6,50, to jde 😉

e.k.t
autor
20. led 2011

Jani to je super, mne vzbudil zvuk hrajícího nočníku kolem 8 😀 😀 😀 a nakonec tam bylo i torpédo 😉

many
20. led 2011

Dobré ránko holky 🙂

many
20. led 2011

@paolin na takový víkendový srázek jsem taky párkrát myslela 😉 ale u mě to teď nehrozí 😀

many
20. led 2011

@paolin tam to vypadá pěkně 🙂

many
20. led 2011

@anta no my začali teď taky vstávat dřív, většinou po té 7.00 - 7.15,........... už pár dní jsme nevstávali po 8.00

many
20. led 2011

@anta jinak ty i kdyby ti vstával v 6, tak se divit nemůžeš 🙂 když už v 19.00 spinká 🙂
to mi tak spával Ladík kolem roku od 19.00 do 7.00 😀 to už je dávno 😀

many
20. led 2011

no Ladík teď čučí na barandow na animáčka a já nemám do čeho píchnout 😀 vše uklizený a taky stejně musím odpočívat, že 😀 ale jen pračku jsem zapla , tak pak bude troška žehlení 🙂 tak večer nebo zítra 🙂 takže mám úplně padla, kolem oběda asi vyrazíme na prochajdu a do alberta pro menší nákupek co unesu 😀 a vylézá sluníčko 😀 že by bylo konečně krásněji 🙂 asi jo 🙂 ale chladněji 😀

anta
20. led 2011

@many - ale já se ničemu nedivím a nemůžu za to, že prostě usne v sedm, je tak naučený od narození a aspoň nevyvádí

anta
20. led 2011

To by mi ještě scházelo, aby před spaním vyváděl a chodil spát ve 21. hodin - například. Takhle aspoň mám klidný večer a nemusím se třást každý den, v kolik že mi to dítě zase dneska usne a v tom já vidím docela plus 🙂 😉

e.k.t
autor
20. led 2011

joli kouká na školku a přemýšlí jak to udělat aby se nemusela převlíct

many
20. led 2011

@anta no však jo, já to špatně nemyslela 😉 Ladík byl taky naučený , ale čím větší tím horší 🙂 naštěstí to vidím, tak u všech dětí, že chodí pozdě spát 😀 tak mě to uklidňuje, že není jediný, ale ať jde v 20.00 nebo v 21.00 nebo ve 22.00 stejně prostě vstane po té 7 nebo 8 a 12ctka už nehrozí 😀 to je jen dobře, že ti tak spí, jééééé i v 5 bych vstávala a vůbec by mi to nevadilo 🙂 jen kdyby od 19.00 spal 🙂 ale tady unás v tom baráku to ani nejde, je prostě rachot 😖 furt někdo práská dveřma na chodbě nebo doma a vše tu jde slyšet 😖 mami sousedka, Milan dupe,... 😀 to už říká sám, protože se vždy těch ran bojí, tak mu říkám, kdo tam je a co dělá,.... takže žádný spaní brzo a je to škoda ☹ ale teda včera byl suprovej, ikdyž nespal po obídku, tak vydržel do 21.00 pak jsme šli spát zároveň i s tatinem a celý den v poho a bez mrčení 😀 uvidíme jak dnes 😀

many
20. led 2011

@e.k.t Ladík už taky, animáček skončil 🙂 a po školce je Mája 🙂 tu teď žere 😀 😀 😀 a na youtube mu pouštím teletubies 😀 musíme stáhnout a vypálit 🙂 žere to 😀 😀

many
20. led 2011

no a konec školky 🙂 jdu mu pustit Shreka 🙂 pěkně si u telky hraje 😀 a já se budu tady flákat 😀 😀 😀

many
20. led 2011

jéé bude Mája 🙂 já skleróza 😀 tak potom 😀

many
20. led 2011

tééda jestli vám ten víkend na jaře klapne, to budete mít super 😉 já ani nevím, jestli letos pojedeme v únoru nebo v březnu na víkend na ty hory někam 🙂 zatím se nic neplánuje, jinak letní dobču už máme zamluvenou a do 1.4 máme zaplatit zálohu 🙂 už se moc těšíme, jedeme poslední týden v červenci 🙂 pošlu vám odkaz, kam nakonec jedeme 🙂 a jedeme dvě rodinky s dětma a dva páry bez dětí 🙂 no a snad aspoň už pojedou holky s bříškama 😀

many
20. led 2011

http://www.penziontony.cz/index.php

máme to od domova jen 1,5 h cesty 🙂 vzali jsme to ať nejsme moc daleko od domova, Lukášek bude malinkej 😀

many
20. led 2011

jsem se rozkecala a rozepsala a nikdo nikde 😉 vy už máte něco naplánovaný na léto nebo zatím nee 😉 jinak příští rok bych chtěla jet už pod stan 🙂 a nebo prý aspoň jednou k moři 🙂 říkal tatin, tak uvidíme, Lukášek už bude mít přes rok, tak to by se dalo 😀

many
20. led 2011

holky dotaz 😉 neměla jste v porodnici některá místo obyčejných vložek, ty na únik moči 😉 jsou větší,................ přemýšlím, že bych je nakoupila, ale kdyžtak se zeptám pak ještě sestry nebo porodní asistentky až na ní narazím 😀 jen se ptám, kdyby náhodou 😉

e.k.t
autor
20. led 2011

no joli máju probendila, nechce se mrška převlíct z pyžámka do tepláčků, zlobidlo

many
20. led 2011

@e.k.t Ladík se taky ještě nepřevlíkl 🙂 má to nachystaný a prd, taky na něj zatlačím 😀 😀 ať se převleče 🙂 no už čučí na Shreka, tak sedí na gauči jak přikovanej 😀 a já si byla udělat nápoj ze sušené syrovátky, je to fakt bomba a cítím se dobře 🙂 fakt to je vitamínová bomba asi 😀

e.k.t
autor
20. led 2011

jo já jí zrovnas dala na pozadí, rozlomila mi dvě čelenky a ještě se mi smála do ksichtu, tak chytla, dnes už jsem teda vyzkoušela ledasco, jenže mi to dává sežrat, asi abych věděla že ji mám a že ONA se rozhodla že bude poslouchat všechny kromě mne, tak to má smůlu, ničit věci a ubližovat komukoli prostě nebude

paolin
20. led 2011

ahoj holky! my byli ve školce, tak si tam Adam i pohrál. pak nakoupit a páč si zmáčel kalhoty, tak domů. venku je sluníčko! paráda 😵
my letos s dovčou nevíme. asi Vrancl.. chtěli bychom k moři, ale to nevím. babičce nedají lázně - stát šetří, tak jí je Mirek chce zaplatit. nedají jí je ani na páteř ani na rakovinu. bordel toto.. v poslední době se jí záda zhoršila, špatně se jí chodí. a jediný, co jí pomůže jsou lázně. a to nám mějí za 14 dní dělat nové výtahy. ona bydlí ve 4. patře a bude to trvat minimálně 6 týdnů. chtěli jsem ji v té době poslat do lázní, ale jaksi jsme nepočítali s tím, že je nedostane!
musíme to nějak vymyslet, i si třeba půjčit. takhle ji přeci nechat nemůžeme 😒

many
20. led 2011

@e.k.t jo,jo tak to si zasloužila, Ladík dostane zachvili asi taky pokud se konečně nepřevlíkne 😉
@paolin to jste moc hodní, když pomůžete 🙂

e.k.t
autor
20. led 2011

jj Pavli to znám, taky se jako rodina skládáme babičce co 5 let na 3 týdny lázní. Vždy jí to ozdraví a osvěží

paolin
20. led 2011

no mě dojalo - vloni jí Mudr chtěla dát lázně, že má tu páteř chronicky - babi jezdí každý rok. a letos jí řekla, že jí je napsat nemůže, protože ten kořenový syndrom má chronický...logika houpacího koně!

paolin
20. led 2011

tak jsem přestala brát prášky a cyklus mám opět v...minulý měsíc po 3 týdnech, teď jsou to 4 týdny a nic. nechala jsem si od Mudr napsat recept, ale mám dilema, zda je opět brát 😝

many
20. led 2011

@paolin já si pak dám už tělísko asi 😉 a nechcete ještě holčičku 😉 třeba to bude zlatíčko 😉
@e.k.t to jste taky moc hodní
@paolin ti doktroři jsou fakt někdy 😠

paolin
20. led 2011

@many no, to už jsme řešili... je to těžký. třetího kluka fakt nechceme a holčičku nám nikdo nezaručí, že 😉 ke všemu s Adámkem jsme měli velké štěstí, otázka, zda to byla jen náhoda. a jsem oba tak strašně grogy, že bychom to fakt nedali. jedeme z posledních sil, myslím, že by nás to položilo. hlavně Mirek říkal, že on rozhodně nee.