Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
20. led 2011

no Ladík spal po obídku hoďku a půl, tak pak jsme čekali až na tatina a prošli se do města a pak do albertu na nákup, dnes má zase zkoušku, tak jsme už samotinkaní 🙂 no teď si hraje a slíbila jsem mu, že nachvíli juknu na net a pak mu pustít teletubies 😀

many
20. led 2011

asi půjdu žehlit, mám tam trošku prádla 🙂 tak si nechte dařit 😉 možná se ještě ukážu, uvidíme 🙂

anta
20. led 2011

@many - docela závidím, panč Honzík mi v tomto týdnu nespal dvakrát, to je na palici 😝 😎

e.k.t
autor
20. led 2011

Míšo to víš, já nepotřebuju přidat, ale hodila by se jistota že když jsem užitečnější než někdo jiný tak v případě snižování stavu nebudu propuštěna já a to jenom proto, že jsem souvisle v práci teprve rok, po mateřské, že mám praxi 12 let by mělo být zohledněno taky, jenže toto dnes nikoho nezajímá

e.k.t
autor
20. led 2011

u nás se nechrupčí hoooodně dlouho, tady je svátek když se jde spát, ale když si aspoň lehne k pohádce, tak i to je fajn, ale unavená je večer stejně

many
20. led 2011

tak u nás taky asi nebude spát každý den, jak to bylo dříve 😉 včera spát nechtěl, no možná bude záležet na tom vstávání ráno, pokud bude vstávat kolem té 7, tak bude víc znaven ve 12 a spát by mohl 😀 no uvidíme 🙂 no už se jim pomalu chtít nebude, jsou velcí 🙂 ale když nebudou spát, tak hlavně ať jsou hodní a nemrčí 😀

anta
20. led 2011

Holky, nebojte, udeří mrazy a děti budou spát jak lední medvídci - teda doufám 😀 😀 😀 Nějak padám na hubu, ještě že mám vytřeno 😀 😀 😀

anta
20. led 2011

@many - dnes jsem zase udělala dobrý skutek, vzala jsem balíček sousedům a shodou okolností to bylo těm, co jsem jim nesla tu ponožku 😀 😀 😀

paolin
20. led 2011

@anta Jani 😀
chlapečci jsou dnes extra příjemní! Adama jsem po hodině vzbudila, protivný byl jak čtyry prcky...pak jsem dostala seřváno, že jdeme do školky, tam jsem dostala seřváno od Vítka, pak hysterická scéna po cestě domů, pak ječeli jeden na druhýho, Adam kňučí a kňučí 🙄 ... jako mám toho fakt plný zuby! mám 100 chutí se sebrat a jít někam do prd.. 😠
jestli se mě někdo po mateřské zeptá, jak jsem si to užila a odpočla, tak dostane jednu mezi voči 🙄 😀
Mirek na to pronesl, že si najdeme psychology my dva, alespoň to chlapečci nebudou mít v papírech 😀 no jsem zvědavá, co na Vítka řeknou u toho zápisu do školy..

anta
20. led 2011

@paolin - no Pavli, budeš se divit, ale Honzík byl teda taky dneska nějakej protivnej, nebylo to moc příjemný, prý že vezme židli a hodí ji do popelnice, no vztekal se, tak jsem ho normálně vyhodila, řekla jsem mu "a vypadni do pokoje" a on normálně šel 😀 😀 😀

anta
20. led 2011

@paolin - jo a jak si užíváš mateřskou? 😀 😀 😀 Ba ne, chápu, že to je celý na dvě věci, achjo, kdyby ti aspoň někdo občas pomohl, to mě štve 😒 ☹

many
20. led 2011

@anta ty si samý dobrý skutek 😀 počkej to se ti jednou vrátí v pořádné kupě 🙂

many
20. led 2011

@paolin jojky ☹ ti dávají fakt zabrat, tak uvidíme za 3 roky, jak na tom budu já se dvouma chlapama ...

many
20. led 2011

@anta jo to Ladík už u nás dělá taky, jak začne řvát, tak se naštve a zavře se do pokoje a řve 🙂 už si pamatuje, jak mu tatin vždy řekl, nebudeme tě poslouchat, běž do pokoje a až se uklidníš tak přijď 😀 a už říkat nemusíme 🙂 naštve se a letí sám 😀 😀 😀 a pak přileze a maminko mám tě moc ááád, maminko mám tě moc áááááááád ........... 😀 furt dokola, to je jeho usmiřování 🙂 a Laďa říkal, to je dobrý, ty když ho sprdneš, tak stejně jen na tebe, nejde za mnou, tatínkou mám tě moc ááááád 😀

anta
20. led 2011

@many - no já jsem takový poctivý blb,já vím 😀 😀 😀

many
20. led 2011

no už jim začíná asi to období pořádné tříleté puberty 😀 a začnou nám dávat zabrat, no prostě zkouší, co dovolíme,....takže musíme být přísní, jinak to budou smrádci rozmazlení ☹

many
20. led 2011

@anta to néééé 🙂 to je krásný 🙂 si u nich pěkně šplháš 🙂 si říkají už, ta bude po nás něco zachvíli chtít 😀

anta
20. led 2011

@many - tak to mě Honza zase moc neříká, že má rád maminku, to chodí za tatínkem, což nechápu a říkám si "má mě rád, nemá mě rád" 😀 😀 😀 No jasná věc, jestli chtějí děti řvát, tak co my to budeme poslouchat, ať se jdou vyřvat někam jinam, ne? 😎

paolin
20. led 2011

na Adama právě neplatí absolutně nic. leda někdy odnést ho do jiného pokoje zanést a za chvíli pro něj přijít. 1000x zakážu po dobrým, po zlým a nic. stejně to udělá. dostane přes ruku, udělá to znovu. nic a nikdo s ním nehne. je naprosto nepředvídatelný. nepotřebovala bych až tak oddych od dětí, jako radu, jak na něj. ani babi - tychně, která má naprosto přirozenou autoritu a všichni u ní sekají latinu, na něj neplatí. no, jestli se v psychickém zdraví dočkáme, 26. jsem objednaní k psycholožce, která se specializuje na ranný vývoj dětí. někdy si říkám - za co? proč obě děti? malé děti by měly rodičům dělat radost, ne? aspoň sem tam, ne? 😀

anta
20. led 2011

@many - to víš, my patolízalové 😀 😀 😀 Jsou to normoš lidi jako my (otázkou jest, jestli my jsme normoš, že 😀 😀 ), je to dobrá náhoda 🙂

paolin
20. led 2011

Jani, by ti za to brzy měli taky donést nějaký balíček 😉 nebo vínko 🙂

many
20. led 2011

holky 😀 😀 😀 😉
nic , tatina máme doma 🙂 tak jdu za chlapama, chtěla jsem Ladíka uspat, ale tatin teď dorazil, tak Ladík je probranej 🙂 pááááá

many
20. led 2011

@paolin taky jsem si říkala, že bude Janča brzo obdarovaná nebo spíš Honzíček 🙂 kokynkama 🙂

anta
20. led 2011

@paolin - achjo Pavli, je mi to opravdu líto, že to je takhle ☹ ☹

anta
20. led 2011

@many @paolin - holky, já za to ale nic nechci, ráda pomáhám lidem 😉 Mám radost, když mají lidi radost 🙂 🙂

paolin
20. led 2011

@anta Jani, to chápu. a ještě lepší je, když jsou okolo lidi, kteří jsou vděční 😉 v dnešní době je to něco jako zázrak. páč většina mladých umí tak leda brát a nic dávat.
@many utíkej za chlapama 😉

paolin
20. led 2011

teda my jsme domácnost! ani panáka tady nemáme... 😀

anta
20. led 2011

@paolin - no to bude asi tím, že holt nejsem už mladá 😀 😀 😀 Teda, co vy to jste za domácnost, že vám chybí tak základní potravina jako panák slivovice, tak si dej Alpu 😀 😀 😀

paolin
20. led 2011

@anta Jani, Alpa je super nápad, ale můžu si dát tak leda technickej líh 😀 Alpu nevedeme. my máme rovnou Dolgit a podobný umrtvováky 😀

paolin
20. led 2011

holky, tak já jdu uspat Adama. půjdu chrnět co nejdřív, kdybychom se zítra dostali na ten ples. dobrou!