Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
23. únor 2011

@many - ségra čeká první a co čeká, to nikdo neví. Jak jí říkám kindervajíčko, tak říká, že neví, jaká hračka z ní vypadne 😀 😀 😀
No jinak letím s Honzíkem k dr., protože mu není dobře, teplota zatím 37,6 a je takovej plakavej, nechce jísít a hoří jak rudá záře nad Kladnem, takže fakt dobrý ☹ Už jsme i odsávali dvakrát a bylo teda co 😒 V pátek měl jít k zubaři, tak nic, půjdu tam holt sama a vytrpím, co se dá 😅 😅 😅

paolin
23. únor 2011

jejda Jani! tak ať to nic není! 😨

paolin
23. únor 2011

Adam dnes o půl 5 nějak nemohl spát a kňučel. tak za hodinku vytuhl, ale zase vstal Vítek. chjo chjo s tím spaním už!

paolin
23. únor 2011

venku to vypadá na sluníčko 😵

anta
23. únor 2011

@many - co se týče toho spaní venku v kočárku, bývám s ním nejdéle venku 20 minut, protože vesměs usne za chviličku a já to hned obracím a tradá domů se válet, takže tam nebýváme dlouho, to spíš manžel s ním chodí hodinu a čtvrt, že se mu chce 😅 😅

many
23. únor 2011

@anta jéé on byl u zubaře teďka ne 😉 jakto, že má jít zase, jinak u nás teda doktorka chce, ať chodíme až po 3 dnech s teplotama a vysoký je zatím nemá, tak to je dobrý, tak ať mu je brzo líp

anta
23. únor 2011

@paolin - já spinkala zase do třičtvrtě na šest, což je u mě co říct, takhle dlouho nikdy nespím. Manža si to připařil domů prý až po 23. hodině a ráno to z něj táhlo jak ze sudu, tak si ode mě zažádal o žvýkačku, tak jsem mu řekla, ať si konečně koupí svoje, když chodí chlastat. Já je mám u sebe pořád a nechlastám 😀 😀 😀

many
23. únor 2011

@paolin jo zase tam bude krásně 🙂 ale mrazivo 😀 jinak Ladík se teď taky hodně budí a vždy po půl noci k nám příjde lehnout, no není se čemu divit, byl úplněk 😉 u nás teda působí na synečka

many
23. únor 2011

@anta 😀 😀 😀 😀 to je jak u nás 😀DD taky žvýkačkuju jen já a nechlastám 😀

anta
23. únor 2011

@many - má špatný zoubek vepředu, asi po pádu, odlouplý a dostává se mu tam kaz, tak aby se mu nerozdrolil 😉 To sice je hezký až po třech dnech, ale já nechci, aby Honza tři dny z teploty nejedl, to snad pochopí 😅

many
23. únor 2011

@anta jojky , tak snad se mu zoubek spraví a jinak ono to tak je no ☹ že nemocní nechtějí nic jíst ☹ ségře teď obě blinkali a průjmovali ☹ a už naštěstí dobrý, no hlavně ať pije, jídlo nevadí, pak jak bude líp, tak chuť dostane, ale jasný, pro tvůj klid,.....

many
23. únor 2011

no někdy se té nemoci nedá zabránit no ☹

many
23. únor 2011

jinak já si fakt nemůžu vynachválit jitrocelový sirup, je neškodný a jen jak Ladík pokuckává, dám mu ho a hned zabere, musím zaťukat teda a ty kapky do nosu olynth, kupuju mu ty zvhlčující a ty jsou fakt super 🙂 i já si je od něj pučuju 😀

martinka79
23. únor 2011

čauky holčičny, tak výlet byl po vyosčině Žďár a aokolí dnes jedu Nové město a paka směr Polnička odpoledne, le je tam zima jak v .... tak uvidíme.
my dnes vstálai vrzy, ale kluci mě nechla spát-ležet a já si četla. mám dočtenou další knihu prima dovolená.
Jani běž k MUDr. a hodně zdaru a¨t je to jen nachlazení...
Míšo jitrocel dávám taky dokonce jsme si loni dělala vlastní... jinak mám dvě okna umytá od minulého týdne, ale jinak nic...
budu mít mišáka 14dní pryč berou si ho babičky obě... haha se vystřídají tak to vidím na domácí rekonstrukci.. to bude MM nadšen. 😀 😀
jinak ěnco pro pobavenívčera jsem jela za svojí tetičkou Evičkou (ta psycholožka co u ní byla Pavča) a kecaly sjem a kecaly probírali prac. věci a a nechala jsme u ní mobil... ten řval a jak potlapanej a stále někdo volala psal. zákon schválnosti a tetička .. co neudělala komplet mi vymazala vše a dokonce na závěr připíchla na net... tak jsem zvědavá na účet. 😀 😀 😀 😝 😝 ale i tak jí děkuji za vyřízení všeho byla jak moje sektretářka. 😀
venku je u nás brrrrrrrrr min -15st.

martinka79
23. únor 2011

@anta naše uspávání dětem četeme pohádku. oboum a někdy Nikolka Míšovi, ale i ona chce stále maminu a tatina spolu.. miluji ty večery kutání v pelíšku a čtení.... Míša když nemá náladu lehne a spí dostal tu želvu jak promítá ty hvězdy to je pro něj něco...
S NIkolkou někdy probíráme trápení a všechny tajnosti.... 😉

anta
23. únor 2011

@many - no když si vezmu, že nebyl nejméně rok nemocný, tak to je prkotina, ale je lepší to podchytit včas, kdyby to byla chřipajzna, tak aby neskončil někde v nemocnici 😉

anta
23. únor 2011

@martinka79 - Honza právě číst nechce a nechce ani znát klasické pohádky, tím mě teda dostává, chtěla jsem mu vyprávět o červené karkulce a spol., a on to slyšet nechce 😀 😀 😀

many
23. únor 2011

@martinka79 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 😉
jééé a jitrocelový domácí 😉 šikulka, to my děláme jen každý rok bezinkovou šťávu, teď už došla a zase se na ní moc třepeme 🙂 už ať je květen 😀

many
23. únor 2011

@anta neboj , neskončí v nemocnici 🙂 no to jsou ty kojené děti 😉 teda nebo u nás to tak je, Ladík nebyl ani jednou pořádně nemocný, nevíme co to je chřipka, angína, antibiotika,..... díky Bohu a doufám, že ještě dlouho ne 🙂 u něho je to fakt jen nachlazení, rýma a kuckání a to nemusí k doktorovi , díky Bohu, no uvidíme až nastoupí do školky, pak už tomu asi nezabráníme, ale doufám, že Lukášek bude taky tak a kojit budu taky přes rok, pokud to půjde 😀

many
23. únor 2011

@anta a pohádky , to čučím, Ladík je miluje od malinka 🙂 už když jsem ho kojila po porodě, tak jsem mu četla přitom 🙂 aspoň mi to utíkalo 🙂 a je fakt, že teď už skoro umí celou tu pohádku básničkovou - červená karkulka a perníková chaloupka 🙂 to jsem se tím čtením naučila navzpaměť a dodnes mu to říkáme, ale tatin už mu začíná vykládat i jiný 😀 např. včera mu vykládal o křesadle 😀 co jsme mu pouštěli na promítačce 🙂
holky nevíte, jestli se dají ještě koupit ty pohádky do promítačky 😉 ani nevím jestli se to ještě vyrábí 😉

many
23. únor 2011

@martinka79 jo super výletky a teda ty budeš mít ještě dlouho vegáček 😉 a Míšánek si pěkně povyrazí 🙂

martinka79
23. únor 2011

@anta Jani neboj to podchytíte, já Mišákovi začla taky číst jiné než klasiku, tak nechtěl slyšet klasické pohajdy a dokonce nechtěl je vyprávět což mě dostalo u Nikolky byl jiný průběh... ale te'd už se to změnilo a sál miluje ty klasické a já mu je ráda vyprávím pořád i cestou na autem... 😀 nebo si vymyšlím,a le nemusí je prostě chtít a že nechce večer číst.., jedině pro tebe dobře. položíš odejdeš...ale je to krásné i to u vás uričtě nastane...četba a taková chvilka jen jen vaše. 🙂
Míšojj jitrocelový sirup doma ti potom písnu recept. 🙂 a jnak bezinkovou znám tu taky dělám. letos budu i rybízovou... hlavně z černého. a domácí kečup jako loni ten je tedy... 'namka

martinka79
23. únor 2011

m9šo myslím si, že ne.. jedině aukro... my ji taky máme... 🙂

martinka79
23. únor 2011

jj budu bez něj sice nerada,a le babičky se těší tak to vydržíma v práci aspo'na naženu to co chci a budu mít pak volněji... chci si udělat živnost a začít dělat prof.diagnostiku... a poradenskou činnost maminkám a atd...
jinak Míša zná zase nazpamět pohádku o koblížkovi... miluje ty knihy s těmi proloženými obrázky takové to první čtení ..
Jani tvůj miláček zná zase značky aut to co... a hele a co pohádka o autech na silnici to vyprávím často jak auto jelo avYboutalo se, rptože endávalo pozor a ... atd...

many
23. únor 2011

@martinka79 šikulka 🙂 a díky předem za receptík 🙂

anta
23. únor 2011

@martinka79 - ano, pohádky o autíčkách přímo miluje, to je v sedmém nebi, naštěstí mám velkou fantazii, takže vyprávím až do úmoru, to jako jo. Ale spíš mě zaráží, že nechce ty klasiky, asi ho to neba či co 😅 😅

many
23. únor 2011

taky až teď nedávno jsem se dozvěděla, že se jitrocelový může i v těhu 🙂 a dřív to nikdo neřekl 😒 pomatuju si dodnes, jak jsem u Ladíka jednou byla dost nachcípaná, večer chrchlala a nic jsem nemohla ☹ teď už mě to snad nepotká 🙂 ťuk ťuk

many
23. únor 2011

Ladík snídá a už netrpělivě čeká na školku 😀 a slíbila jsem mu, že dnes dostane kinder vajíčko 🙂 tak je natěšenej 😀

many
23. únor 2011

Jani, tak ségra se chtěji nechat překvapit jo 🙂 krásný 🙂 se už těšíš až si pochováš co 🙂

many
23. únor 2011

kde jste kdo 😉 já už mám po kávičce, nádobí hotové, jen dopere pračka a pověsím prádlo a mám padla 🙂 včera jsem vše podělala 🙂 no možná vyrazíme i ráno na menší procházku 🙂 podle nudy no 😀