Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

paolin
2. dub 2011

@e.k.t Evi luxusní vtípek 😀
@anta Jani a luxusní Honzíkův plán 😀 kéž by tak ty naše děti plánovaly častěji 😀

byli jsme dnes ve Vyškově slavit narozky a bylo to prima. kluci tedy strááášně řádili a Adam byl úplně v .. z křečků 😀
jinak švagr říkal taky prima vtípek: ptá se malý cikán: tati co je to demokracie? otec odpoví - to je synu to, když bílí živí černý. aha a to jim to tati nevadí? vadí, odpoví otec. ale tomu se potom říká rasismus 😀 nu, krutá pravda.

e.k.t
autor
2. dub 2011

taky dooobrejjjj

anta
2. dub 2011

@paolin - good vtip 😀 😀 😀

anta
2. dub 2011

Dala jsem si do albíčka ještě nějaké fotky, tak můžete jukat 😉 🙂

martinka79
3. dub 2011

ahojky holky, tak konečně zase žuji jak mě včera bylo.. sems e ani nehla horečky polevily až v noci.. šílené... MM obstaral vše sebe dítě a i dům a psa. takže jemu díky. v noci mě, ale dnes se cítím dobře.... 😉 prdelín by\l venku až do půl osmé s mm a sousedm hráli fočus... 😀 😀 😀 vstával ěnco o sedmé hodince.
jiinak dobré to vtípky.

martinka79
3. dub 2011

@anta fotečky super.

e.k.t
autor
3. dub 2011

Marti teda tfuj tfuj viroza bléééé, ať jde prýýýýčččč 😉

martinka79
3. dub 2011

snad to byla jednodenka a je pryč cítím se lépe... sice slabá, ale lépe.

martinka79
3. dub 2011

dnes kuře na tatarce holky něco super... chutného. včera měli rodinka nudle s mákem a bramboračku.. drželi se mnou dietu

anta
3. dub 2011

@martinka79 - tak to byla nějaká viróza, viď? Tak hlavně, ať je to pryč. My měli k obídku také kuřátko, ale s bramborovým knedlíkem a zelím, to já mám moc ráda a chlapům nezbývá než se přizpůsobit 😉

martinka79
3. dub 2011

@anta tuto varinatu taky miluji...
5cilubí na plátky osmahneme na oleji či sádle, dáme do pekáče poklademe na to kuře (prsa či rozporcované) a celé ho potřeme tatarkou s jogurtem okořeníme a posypeme strouhaným sýrem pečeme asi 5Omin na 180st. ppodáváme nejlépe s rýží.

anta
3. dub 2011

@martinka79 - no mňam mňam, to zkusím s tou tatarkou 🙂

martinka79
3. dub 2011

jj zkus pozor je to trochu kal. bomba, ale dětem to chutná...

anta
3. dub 2011

@martinka79 - no to říkáš té pravé s tou kalorickou bombou, tu potřebuju jak sůl 😀 😀 😀

martinka79
3. dub 2011

@anta to mi je jasné, ale jen upozorněníčko fakt chutné...
u nás relax přečetli jsme pohádkua te´d čumákuje na pohádku.... 😉 já jdu yvtřít MM natírá ten balkon...

e.k.t
autor
3. dub 2011

tak to my mali smažák s domácí tatarkou. na véču mm do práce zapečenou zeleninu s uzeným masem a brambory ve slupce a polívečku. já dojím na véču zbytky a to co má mm na véču budu mít zítra do práce k obídku a jak mm znám tak u v úterý, mám totiž 2 denní za sebou, fujky

anta
3. dub 2011

Houpy houpy 😉 🙂

paolin
4. dub 2011

ahoj holky! samé mňamky vaříte 🙂
@martinka79 Marti, už je ti lépe?
venku to vypadá slibně 😉 jen jsem dnes usla až kolem 3, tak jsem padlá na hlavu 😉 Adámek kouká na Mickeyho klubík, úplně je do toho zblázněný 😉

martinka79
4. dub 2011

Ahojky holky u nás pod mrakem. my ráno zašli do obchůdku pro pečivo a cestou domů nás pozvala kamarádka na ranní kávu a snídani. a teď jsme doma. Udělám nějakou buchetku, musím napsat nějaký elaboprát do práce a odpoeldne možná pojede navštívit moji klegyni těhuli... 😉 mám dnes dovolenou. 😀

martinka79
4. dub 2011

@paolin jj už mi je Ok.

anta
4. dub 2011

Ahoj holčinky, tak jsme se byli podívat za tou paní na hlídání, Honza je na mě teda ukrutně upnutý a že chce chovat a já nevím co, s paní se bavit moc nechtěl, na všechno říkal "ne" a "nebudu" a "nechci" 😅 😅 😅 , ale paní je ochotná nám s tím pomoci a pomalu ho zvykat na nové prostředí a s osamostatňováním. Říkala, že bude lepší, když to takhle budeme dělat pomalu, ale v klidu a v pohodě, že pak by to byl ve školce šílený masakr a takhle že to pro Honzu bude mnohem lepší, jde jen o zvyk 😉 🙂

martinka79
4. dub 2011

@anta jj dobrá rada

anta
4. dub 2011

@martinka79 - já si to myslím taky, ale ke všem rozhodnutím musím vždy dospět já sama, jestli si na to taky troufám a troufám, pomůžu mu tím určitě 😉 Nechci mu ve školce vymáchat hubu ve studené vodě a dávat ho tam jen tak, jen ať je trochu do světa 😉 🙂

martinka79
4. dub 2011

@anta jasná věc chdila by jsi do práce s těžkou hlavou... to mi věř. občasné hlídání je ku prospechu oběma.
Mišák miluje cestovat zs babičkami stále se sptá kdy, zase pojede na prázdniny... 😀 dnes chce od rána na oslavu... sice nevím kam, ale asi nikam.
lije jak z konve. pekla jsem prima buchtu...
brownies 125ghery, 200g čoko rozpustit v mikrovl.. nebo ve vodní lázni, 200gcukru a vanil.cukr také rozpustit, poto vmíchat do chladnějšího 3vejce, 200g hl mouky může přčidat trochu prdopeč a pečeme asi 15min. na 200st. fakt dobríé

anta
4. dub 2011

@martinka79 - to je dobrý s tou oslavou 😀 😀 😀 Honza mě zase honí neustále od sedmi od rána ven, no to je děs, člověk se nesmí zmínit, že půjdeme ven, protože pak není naprosto k udržení. No jak se posunul ten čas, tak teď spinká přes den o hodinu dřív! Proto ten brajgl minulý týden 😕 Přesně tak, aby mi ze školky volali, že je neudržitelný a bůhví co, tak je lepší ho na to připravit a i já si už odpočinu, mám na to čas ho připravit v klidu, jakýpak nervy, ale on je teda silný mamánek, uááááááá 😀 😀 😀

martinka79
4. dub 2011

@anta no právě mamaánek a jak ho budeš opouštět tak bude chudina plakat a tobě to bude rvát srdce.. Mišák nebyl zas takový mamánek.. a jak občas bučí a hra divadlo., ptotm je Ok. a já celou cestu do práce si říkám ty matko jedna. 😝 ale je to tím, že tam nechodí pravidelně...

martinka79
4. dub 2011

když pro něj jdu tak občas enchce domů, ale podotýkám, že bulí tak jednou za hodně dlouho a jen mně tatinovi ne.

anta
4. dub 2011

@martinka79 - no chce to klid a nohy v teple, snad to zvládnu, i když mi to srdce utrhne 😀 😀 😀

many
4. dub 2011

ahojky holky 🙂 jak se daří, co nového,...................... 😉

many
4. dub 2011

my jsme ještě 2v1 a snad nějakou dobu ještě budeme, prý snad do konce dubna ještě jo, tak uvidíme