Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

many
12. dub 2011

@anta joj, tak to doufej, že si to nezapamutuje ☹ protože teď už si bude pamatovat hodně 😖 a snad příště pusenu otevře,.......

many
12. dub 2011

@paolin jo, ještě by tam mohl vydržet 🙂 a ty se taky drž a vše ať dobře zvládáte a taky vše dobře dopadne

anta
12. dub 2011

@many - na to se nespoléhám, že si to nezapamatuje, naopak. Ale bylo nám nabídnuto, abychom se objednali do nemocnice do Motola, tam by mu dali nějaké kapičky a ty by ho nějak zblbly natolik, že by spolupracoval a ještě by si z toho nakonec nic nepamatoval, tak o tom přemýšlím ☹

many
12. dub 2011

@anta 😖 tak uvidíš, je to na tobě

many
12. dub 2011

zuby to je hnus a nejhorší je, že se říká, že to je kec, co si lidi myslí, že tady ty se můžou kazit a ty další budou pěkný, má to prý dost vliv, jak se o ty první staráme,.......tak hlavně,aby se mu moc nekazily ☹
jojky, já měla jako malá strašnou hrůzu ze zubařů, si pamatuju, jak jsem zubařku jednou kousla 😀 nebo jsem jí odkopla při vrtání věci 😀 a mamka mě měla na klíně, držela nohama nohy a rukama ruce , sestra hlavu a zubařka vrtala 😀 joj, no je fakt, že i v dospělosti to není nic příjemného 😖 a gor u malých dětí 😖

paolin
12. dub 2011

@anta Jani, to je škoda, že před vámi ječel chlapeček. ale příště už to bude určitě OK 🙂
@many Míši pravdu díš. Mudr nám taky pořád říká, že pozor na první zuby. u našich děti zvláště klást velký důraz, páč 100% nemají založený minimálně jeden "dospělácký" zub. no ale s tím, jak Vítek čištění flinká..to do něj můžeme hučet pořád. je to vlastně naše každodenní zábava ráno a večer 😀 místo čištění kouše kartáček, blbounek 😠

paolin
12. dub 2011

Adámek se vychrněl néé zrovna nejlépe.. ale jsme v práci a zrovna dorazil tatin z Bratislavy, tak se mu zvedne nálada 🙂 Vítka dnes vyzvedává babi tchyně, já mám ještě práci do cca 5ti.

many
12. dub 2011

@paolin to dělá Ladík u čištění taky, každou chvíli kupujeme nový kartáček 😀 ale naštěstí ho necháme vyblbnout chvilku, pak mi ho dá, dám tam trošku pasty a nechá mě, ať mu zoubky vyčistím 🙂 a dokonce si nechá vyčistit i jazyk a čistíme 2x denně a někdy i odpoledne, pokud má nějaký kokynko 😀

many
12. dub 2011

@paolin jo teď čtu, že to flinká Vítek 🙂 já myslela, že Adámek 😀

many
12. dub 2011

ale to flinká asi pak hodně dětí 😀 potvůrky 🙂

anta
12. dub 2011

Honzík to čištění nijak nefláká, snažíme se, aby měl zuby vyčištěné co nejlépe. Teda, holky, jsem z toho taková celá špatná, chudák, jak tam plakal, bylo mi ho fakt hrozně líto. To raději s tou narkozou než takhle naživo, taky mi záleží na tom, aby ty zoubky měl zdravé, ale takhle naživo je to fakt drastický pro tak malé dítě, si myslím já 😖

many
12. dub 2011

@anta ☹ je to hnus, ale znám i u nás děti, co už jim vrtali ☹ a jednomu Ladíčkovýmu kámošovi teď vrtali a to měl teď 3.4 dva ročky ☹

many
12. dub 2011

měl zánět v puse a co mi málem vyrazilo dech, bylo to, že za necelý týden snáma byli venku a už ho cpali jojo kokynama, jak kdyby to takový dítě potřebovalo 😠 a gor ještě po zánětu, vrtání,..... 😖

anta
12. dub 2011

@many - No a Honzovi je teprve dva a třičtvrtě 😝 Jako ty zoubky se vyřešit musí, ale raději pod tou narkozou, ne takhle naživo, já jsem z toho vcelku sama dost špatná, i když Honzík je velmi statečný kluk, paní doktorce se moc i líbí, všechno v pohodě, ale nechci, aby měl trauma jako já 😢 . Já měla zubařku v dětství a ta na mě hned hudrala "otevři tu hubu" a podobně ☹

anta
12. dub 2011

@many - a ještě, je lepší ty zuby řešit, když už to je, jak to je, chci Honzíkovi pomoci, ale ne trápit ho 😉 Je spousta rodičů, kteří ty děti k zubaři nevezmou ani ve třech letech, to my zase uvědomělí jsme 😉 A co mě štve, že ve školách nejsou ty preventivní prohlídky, ty měli nechat, takhle pořád píšou, jak ty děti mají zkažený zuby, no a proč? No protože rodiče se taky extra nestarají.

many
12. dub 2011

@anta jo,jo Ladíkova je zlatá, teda chodím k ní i já i tatin 🙂 a Ladík z ní strach neměl zatím vůbec, teď se taky nechal pěkně sám povozit nahoru a dolů a otevřel pusinku a nechal si zrcátkem prohlídnout zoubky a pak za to dostal skákacího hopíka 😀 tak byl zase moc spokojený 🙂 ale naštěstí už neplakal ani u kožní, tak si myslím,že i u dětské to bude v poho 🙂

many
12. dub 2011

@anta jo,jo ale já teda v okolí neznám nikoho, kdo by s dítětem od toho roku nebo roku a půl nechodil 😉 to je pak od nich hnusný, můžou dost zanedbat,.... 😠

anta
12. dub 2011

@many - tak to je velikej šikulka, chválím, spousta dětí řve jen vlezou do čekárny 🙂 🙂 🙂 Chválím. Honzík taky nemá vůbec strach z doktorů, on byl dneska ale dost taky unavený, ani tam jet nechtěl a paní doktorce říkal "nedělej to, nemám čas" 😀 😀 😀

many
12. dub 2011

jinak u nás to tak bude asi pořád, budeme se vždy objednávat celá rodinka zaráz 😀

many
12. dub 2011

@anta no únava dělá u dětí hodně ☹ a taky ten řev, Ladík nenarazil zatím na brečící dítě a myslím, že až narazí, tak taky dostane strach, určo

anta
12. dub 2011

@many - no kdyby jsi to slyšela! To byl řev jako by mu tam trhali nehty naživo 😖 , no děsný a to dítě to taky slyší, že? K tomu ta únava, já to dneska dostala, takže nervy tak i tak, takže skvělá kombinace 😅 😅 😅 . Ale je fakt, že se nesnažím Honzíkovo protestování nijak omlouvat, to nemusím 😉

many
12. dub 2011

@anta chápu ☹

many
12. dub 2011

@anta jinak máš pěknou fotečku 🙂

anta
12. dub 2011

@many - ty máš hezčí 😉 🙂 🙂

e.k.t
autor
12. dub 2011

@martinka79
mARTI MY NA TU PLÍNKU NEPOMYSLELI ANI JEDEN NAŠTĚSTÍ, ZA PRVÉ ŽÁDNÉ NEMÁM, ZA DRUHÉ DO ŽÁDNÝCH NEHOSLÁM INVESTOVAT A ZA TŘETÍ KDYŽ TO ŠLO TAK DLOUHO, TAK TO HLOT PŮJDE ČAQSEM ZASE. PRAČKU MÁM AUTOMATICKOU, FUNKČNÍ,

HA HA CAPS

a nežehlím, materiálu k počůrání je domas dost, tak to prostě časem přejde. my si nepotřebujeme ulevit, a zvířátko by si velice rychle zvyklo a bylo by to jen a jen horší, pokud se to nezklidní v rozumným termínu, objednám psychologa kineziologa a uvidíme proč 😉

paolin
12. dub 2011

tak jsme doma. zkouším sepsat "slovíčka", která Adam používá a zatím jich mám cc 60 a už moc nevím dál. je to tedy včetně citoslovcí. včera seděl na záchodě, vedle něj prala pračka a Adam na ni hulákal "blll§ ne, tát"!, což znamená "blll ne, stát" a to znamená, ať pračka přestane prát 😉

e.k.t
autor
12. dub 2011

Pavli je to boj, posílám moc moc moc energie, drž se. Snad se podaří odhalit příčinu a s tou bojovat. 😉

e.k.t
autor
13. dub 2011

Dobré ranko

tak večer 2x mokrý spodky, ale postel suchá, poslední tekutiny před 19 usla ve 22 😝 s bekotem, ale nedá se svítit a za trest z počurání i bez pohádek 😠 jé to bylo keců, ráno jsem ji vzbudila v 6 jako jsem vstala já, rovnou jsem ji posadila na nočník a výhra, komplet sucho, dostala flašu mlíka a je v posteli. tak jsem zvědavá co bude následovat. ☹

MM se za chvíli vrátí z noční a půjde spinkat

paolin
13. dub 2011

@e.k.t Evi tak to je supr! neboj, to se poddá. a když by náhodou, tak to půjdeš někam zkonzultovat.

e.k.t
autor
13. dub 2011

NO TO VÍŠ ŽE JO, MYSLÍM ŽE JE TO TELECÍ PUBERTA A ŽE ZKOUŠÍ CO SE STANE, VEČER TAKY, JÁ JI NAŠTĚSTÍ ODCHYTLA VŽDY DOST BRZO, TAKŽE POSTEL ZŮSTALA SUCHÁ, CIVĚLA NA KRTKA A NEHLÍDALA SE. to není dobrý, mozek nestíhá to co stíhal, takže se bojím že někomu při blbnutí spadla praštila se do kebule a něco se děje, má čas do konce dubna, jinak psycholog a hotovo. nechci to ani uspěchat ale ani nechat moc dlouho