Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
2. kvě 2011

@paolin - no ten je kráááááááásnej, vážně, i Honzíkovi se moc líbí, chválíme a slintáme 😀 😉

paolin
2. kvě 2011

jéé Jani děkuji moc 😵 no byly to nervy 😀 ta pitomá mašina mi nešla asi hodinu udělat. já vždy udělám tirák 😀

anta
2. kvě 2011

@paolin - jsi šikulka, to já bych udělala jen s modelíny, ale ani takhle krásně určitě ne. Fakt super. 🙂 🙂 To museli klucí koukat, co? 😉

anta
2. kvě 2011

Tak jsem vážila dítě a má 14,8 uá, no pronese se slušně 😉

paolin
2. kvě 2011

Jani, nebylo to těžký. až na tu mašinu 😉 kdybys chtěla recept, písnu. když jsem ten dort zvládla já, udělá ho každý 😉

paolin
2. kvě 2011

holky, já toho kluka nepoznávám! na písku nevyváděl skopičiny, dalo se s ním domluvit, teď krásně snědl talíř špaget..no čučím, jak puk 😨

anta
2. kvě 2011

@paolin - že by šel do sebe? Honza je taky nějaký podezřele hodný, se přiznám. Tak nevím, že by se hároši domluvili? 😀 😀 😀 No, jen aby nám to zítra zase nedali sežrat, znáš to, jeden hodný a druhý den bububu 😅

paolin
2. kvě 2011

@anta že by? 😉
Adam pokračuje v krasojízdě. ve cvičení dokonce "cvičil" kolo kolo mlýnský i s broukáním a potom i záverečnou říkanku! a celé to krásně uměl zacvičit. tak jsem čučela a málem se tam rozbrečela radostí 😀

paolin
2. kvě 2011

jinak se na dnešek ohlasila drahá máti, nakonec přišla o hodinu později a nastoupila na mě, že jsem ji strašně ublížila! že jí taťka řekl, že jsem o ní cosi řekla...jedna paní povídala..tak jsem se jí málem vysmála, že na základě toho mě odsoudí a urazí se..no mazec. pak dodala, že máme problém a že ho přišla vyřešit..já s ní žádný problém nemám - kromě toho, že kašle na moje děti. ale to je její rozhodnutí, takže mě to může akorát tak žrát. pak mě obvinila snad i z 11. září..a na moje argumenty a pocity řekla, že jí to nezajímá a že nejsou pádné. uzavřela to tím, že nejsem ochotná se udobřit. pak jsme šly - ač jsem nechtěla - vyzvednout Vítka a po půl hodině mu řekla, že musí jet za dědou. holky, já jí málem zakousla 😀 jako a nejvíc mě pobavila tím, že já mám předpokládat, že jí není dobře a že ona už o tom mluvit nebude, že už to říkala dlouho a že to máme všichni vědět! a na mojí výtku, že se v sobotu rozloučila slovy "ať už vypadneme" a Vítkovi naposledy řekla "dej mi pokoj a neotravuj" reagovala tím, že to přeci není nic hrozného a proč by mu to jako nemohla říkat a že byla unavená. celé to nakonec bylo o tom, že na chatě celé dny ležela a chodila po návštěvách a já se pak taťky zeptala jestli jsem jí něco s Mirkem udělali. on na to, že je nemocná. já na to aha a proč tedy chodí po návštěvách a proč rovnou neřekla, že je jí špatně? z čeho jsme to asi tak měli poznat, když na známý hned startovala se s nimi bavit? no holky...diskuze, jak s puberťákem. jsem strašně špatná dcera, absolutně netolerantní a nevšímavá...a že jí v sobotu zase nebylo dobře a já to zase nepoznala..ha ha a ona snad poznala, že hodinu před oslavou jsem rozcházela migrénu a bylo mně blbě...??? nu, jaksi mě svými argumenty ke vstřícnosti nepřesvědčila, naopak se projevila její sobeckost. já to uzavřela tím, že AŽ jí bude dobře a bude chtít vidět kluky, tak ať se staví. a že to celé není o pomoci mně s hlídáním, ale jen a jen o budoucí vztahy s klukama a to si musí pohlídat ona. pokud jí nezakážu ke klukům přistup 😉 přišlo mi, že ve mně vyloženě chtěla vyvolat pocit viny a ponížit mě...

anta
2. kvě 2011

@paolin - to je maso teda! Ale vyřešila jsi to moc hezky 😉 , mně někdy přijde, že si vážně ty naše mámy do huby nevidí a snaží se pořád na nás házet vinu za to, že jsou to ONY, kdo kazí vztahy, protože se za to stydí a to přeci před námi nedají najevo, že? 😉 Tvoje mamka si s tebou opravdu ty skrupule nebere, tak je dobře, že si je nebereš ani ty, takže CHVÁLÍM a beru si z tebe pro příště příklad 😉 Jsi v tom lepší než já 😎

paolin
2. kvě 2011

@anta Jani, snad jsem to vyřešila správně a s nadhledem. ze začátku to na mě zkoušela tak, aby mi zabrnkala na pocit viny apod...ale to jsem ustála. myslím, že mě hodně pomohla ta kinezioložka a to, jak jsme pracovali s pocity ponižování apod v dětství. no a ať nad tím přemýšlím jakkoliv, myslím, že ona opravdu nemá pravdu. tak snad se nepletu. přeci nemůže po ostatních chtít, aby byli maximálně senzitivní k jejím výkyvům nálad a vždy tolerantní a nechali si vše líbit. aneb ona může chybovat, ale já ne a musím poslouchat a držet ústa. to přeci takhle nejde. jo a že jsem řekla, že na pomoc máme druhou babi a jako že to vypadá, že mamka nepomáhá..tak jsem jí řekla, že jo. že moje tchyně má o mně větší zájem, než matka. a mamka prý že druhé babi asi není tak špatně! no to je směšný 😀 druhá babi je o 20 let starší, je po rakovině tlustého střeva, má cukrovku, sotva chodí, má tisíc jiných problémů..ale když je potřeba, tak sama a ráda pomůže! jezdí na zahradu, peče, vaří, chodí na výlety.. a moje mamka jen leží a nic nedělá. bych se vsadila, že ty únavy má z toho nicnedělání. není zvyklá na hluk, lidi, nemoci, páč je pořád doma u TV nebo počítače. tak dle mého ji potom setkání třeba s námi strašně unaví a znervózní.

anta
2. kvě 2011

@paolin - hele, nejsou ty naše mámy náhodou ségry? Moje máma mě taky v dětství dost ponižovala a i bila, nebylo to jednoduché, tak jsem se ve 21. letech prostě sebrala a odešla jsem z domu, jako první podotýkám, pak to šlo rychle, odešel brácha, odešla ségra a tak jsem byla asi průkopnicí v odchodu z domova 😅 😅 😅 Moje máma je taky líná, jů to jsou fakt snad dvojčata 😀 😀 😀 Nevím, zda jsi to vyřešila tzv. na dobro, ale určitě budeš mít klídek na nějakou dobu a to ti moc přeji. Máš dost starostí s kluky a ještě se takhle donekonečna dohadovat s dospělou vosobou, to by bylo moc na každýho 😉 🙂 🙂 🙂

anta
2. kvě 2011

Dneska nám "dávali" nové telefony, tak jsem Honzíkovi udělala v pokojíčku telefonní ústřednu, on miluje telefonní budky, tak má jednu doma, kuk 😀 😀 😀

paolin
2. kvě 2011

😀 budka supr 😀

martinka79
2. kvě 2011

ahojky Holčičky,
Janičku ústředna super... a jinak se snad dnes dařilo bajo.
Pavli pěkně jsi to vyřešila.. Jinak dort super super- recept chci jáááááá
musím ti říci, že tím čím si procházíš ty jsem si procjházela asi před 8lety a to s oběma dámama co v rodině mám. dokonce to vrcholilo i u sestry...
JInak moje mamina je absolutně nejlepší citová vyděračka.. umí to exelentně a výv
yvolávat v člověku vinu je její parketa jen na mě už to nezabírá... 😀 jsem imuní a to díky tomu, že jsem se s tím poprala s Michalem a nakonec to vyřešila radikálně hádka vyčistění vzduchu a konec styku.. haha najednou je klid... ale trvalo asi čtvrt roku bem komunikace styku. i když pozor i otec se na nakonec za vyděračku přidalaa dával vinu mě, aby\ch se jí omluvila. měla smolíka... já NE.
stchýní to bylo náročné celkově tam jsem bojovala už před svatbou a konečné rozhodnutí omezení styku nekomunikovat jen slušně odpovědět a po dítěti jsem šla do tvrdosti a co?? mám prima tchýni a prima matrku do finále. 😀 😀 😀 😀 😀 😀
jinak Nikokla je jen údajně nachlazená, ale pojede ejště na ORl se mi enzdá ta rýma tak chvi dutiny kontrolu.má být doma týden.

paolin
2. kvě 2011

@martinka79 Marti, ať dobře pochodíte na ORL!
hokly, tak myslíte, že to řeším správně? nebo má moje mamka pravdu a já jsem bezcitná dcéééra?

martinka79
2. kvě 2011

@paolin bezcitná je tak trochu tvoje mamina... jsi báješ´čná úžSNÁ A ŘEŠÍŠ TO DOBŘE...

anta
2. kvě 2011

@paolin - nejsi vůbec špatná dcera, kurňa, babičku řetězem jsi nezabila 😀 😀 😀 . Já bych se zachovala stejně, jenže prostě nemám na to tu sílu, máma se mnou manipuluje hustě a já jsem vcelku nekonfliktní týpek, nerada vyvolávám spory, hádky, to už mě musí něco hodně štvááááát 😉 Neměj špatné svědomí, to zažeň hodně daleko. Stále přemýšlím, jak se ta povaha našich matinek vlastně nazývá? Že by se nám mstily za to, že si zkazily život??? 🤐

martinka79
2. kvě 2011

Jani až přijdeš na název hoď ho sem se těším.. mje citová vyděračka dala pokoj... a vydírá asi jinde.. 😀
Pavli žádné výčitky, je to ne to chce tvoje mamina po tobě dnes denně

anta
2. kvě 2011

@martinka79 - no ten název já prostě nevím, nevím, jak se tomu nadává, že by mateřská láska? 😀 😀 😀 Honzíkovi se budka moc líbila a tak tam začal hned něco povídat do sluchátka, něco v tom smyslu, že nosem se nejí, že se jí pusou, když začal povídat něco o tom, že se prdelí nejí, tak jsem ho od toho telefonu zahnala 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
2. kvě 2011

holky čusík jdu na čajík aloevera a ostružina.
jinak doporučuji z čajovny jahoda s šampaňským je luxus pití.

paolin
2. kvě 2011

@anta Jani mateřská láska sedí 😀 snad taková nebudu na kluky 😉 😒

paolin
2. kvě 2011

@martinka79 mňam mňam 🙂
jinak receptíky tady:
http://bucifousek.webgarden.cz/piskotove-testo/...
dort jsem neotočila, ale zařízla.
http://www.labuznik.com/recipe.php?ID=6091
http://domacipekarny.dama.cz/recept.php?r=3934

takové tradiční recepty 🙂

anta
2. kvě 2011

@paolin - já věděla, že to trefím 😀 😀 😀 😀

many
3. kvě 2011

ahojky holky 🙂 zdravím a zatím pořád 2v1 🙂 nožka je taky lepší, otok splaskává trošku, ale cítím, že ná ní můžu i šlápnout, ale zatím nemám , jen 1/3 váhy, tak neriskuju moc 🙂 ale určo to bude v poho 🙂 no Lukynek se drží zuby nehty 😀 propícháváme a prd 😀 😀 😀 😀
@paolin nádherný dort, jsi fakt šikulka

anta
3. kvě 2011

Ahoj holčiny, tak tady před chvilkou sněžilo, stačí? 😀

anta
3. kvě 2011

Tak jdeme do toho marastu, pěkně ven, tak se těším, sněží a sněží, mám vytaženou bundu na zimu a je v ní fajn 😀 😀 😀

martinka79
3. kvě 2011

ahojky u nás je lilo, ale jinak super sněžánky jsem sledovala.. to snad ani není možné... 😝 prdelín ve školece je zase naprostoOk chodí bez nadávek a protestu, Nikolka doma lepší je doma s tatinem.
Jen mě dnes naštvali, ráno nedojeli děti do školy, jelikož je USP odvšivovali a nezavolali do školy.. super... já měla jedno dítko... hejkavou Lidunu, tak jsem dostala supl... příšerné, ale nakoenc jsem přežila apak čekám jak pipina a do 15hod na cvičení a asi 20mion. před začátkem napíší dně ústřednímaminyk, že nejdou... a dětmi.. a pak dorazily dvě dítka, tak jsem to zrušila a jela nasraná mokrá domů... 😠

anta
3. kvě 2011

@martinka79 - tý voe, to naštve, viď? 😅 😉 No u nás sněžilo určitě půl dne, fakt děs, ani venku jsme odpoledne nebyli, Honzíkovi se nechtělo do toho marastu, tak co ho nutit, že? 😉

paolin
3. kvě 2011

ahoj holky!
@martinka79 Marti, mám pocit, že dnes litem odpadávají mozky či co.. spousta lidí se chová, jako total mimoza 😝
u nás nesněžilo, kosa ale řádská