Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

e.k.t
autor
2. říj 2011

tak jsme doma, marodní ale ráno odchod do lopoty 😝

paolin
3. říj 2011

@e.k.t stále nebo už zase marodní? to je děs toto 😝

paolin
3. říj 2011

nechala jsem Adámka dnes ještě doma, tak byl se mnou u závodní Mudr. čekali jsme tam 3/4 hodiny 😒
teď mi hnula žlučí nějaká strašně "příjemná" ženská 😝 že to těm lidem není blbý...

monkia.pv
3. říj 2011

ahoj holky,jak se dari?
@e.k.t :Evi kdo marodi mala nebo ty?
@paolin :Pavli copak ti prijemna pani udelala?
Jinak holky Vaneska ve skolce dobry,ale pokakava se 😝 .Pani ucitelka zatim v klidu utira a prevlika,ale nevim jak dlouho to vydrzi.Nevim jak mam Vanulu donutit k tomu aby si rekla kdyz chce kakat.Denne ji to vysvetluju minimalne 10x-ona mi odkyve ze jako jo ze priste uz to rekne,ale je to porad dokola z 10 kakani si rekne 2x 😢 .S curanim nemame problem,tak proc toto???

paolin
3. říj 2011

@monkia.pv Mony a dělá to i doma?

paolin
3. říj 2011

@monkia.pv ále, byla jsem u Mudr a ona došla do salonu a nikdo tam nebyl, tak volala a byla vzteklá, jak..jsem jí říkala, že jsem se synem u doktora a že máme na objednání 😝 jak říká Mirek - některé zákazníky je lépe přenechat konkurenci..s tou by byly akorát tak problémy 😉

monkia.pv
3. říj 2011

@paolin :bohuzel to dela i doma.

paolin
3. říj 2011

@monkia.pv Mony tak jí chvílu zkus nechat, nekomentovat a uvidíš. třeba už to dělá schválně, že dostává sprďáka. nebo to taky schválně dělat nemusí, prostě jí to nejde říct dřív a je z toho sama špatná..

monkia.pv
3. říj 2011

@paolin :no ja jsem z toho taky spatna.Jako doma mi to nevadi-hlavne ze kaka,ale mam spatnej pocit z toho ze to dela ve skolce. Ted si tady hraje s panenkou a rika mi maminko ta panenka chce kakat!Ji z toho jeste udelam nejakej blok psychyckej.

paolin
3. říj 2011

@monkia.pv tak ji chvíli nechej v klidu - nekomentuj to. jestli to dělá doma, tak ve školce taky, páč je to pro ní "přirozené". hlavně, že učitelka je taky v poho 😉 zkusila bych se i zeptat učitelky, co ona na to a co si o tom myslí.

monkia.pv
3. říj 2011

hmm asi jo necham ju a uvidime. A s uc. si asi taky promluvim ikdyz teda nevim jak zacnu.Si musim pripravit nejakou rec asi 😒 .Diky za rady!

martinka79
3. říj 2011

@paolin zákazni vem čert...
Já zase přišla naprdlá z práce mám 8,5dovolené a dnes mi oznámila, že zítra mám dovolenou nebudou děti v jiných třídách, ale moje bude plná a tak mám být doma, aby ostatní koleg. měly práci,,,,, mám pocit, že díky mě tr´d má slípka práci.... místo nepl. volna... zajímá mě zda nepřekračuje zák. práce... hledám na netu.

@monkia.pv rada asi bych hledala blok...přirozeně promluvila s pí.uč a doma viditelné místo nočník a bylo by... nebo ji v tom nechala déle než je zdrávo.... 😀 😀 ach jo ty děti...

monkia.pv
3. říj 2011

@martinka79 :Marti nocnik mame ve dvou pokojich! No doufam ze se to brzo nauci.Snad si nebude do 15 let kakat do kalhotek!Jinak je to celkem sprosty ze ti dali dovcu ikdyz mas plnou tridu deti a jeste kdyz ji nepotrebujes!

martinka79
3. říj 2011

@monkia.pv jj jsme naprdnutá...

martinka79
3. říj 2011

@monkia.pv neboj já se bála, že NIKČA bude vdávat s plínkou na noc... 😀 a už ji nemá. a segry malej s odrážecím autíčkem... a šup najednou je vše OK.

monkia.pv
3. říj 2011

@martinka79 :no jo,ale vis jak co ja ji klidne ten zadek jeste nejakej ten rok utirat budu,ale nevim nevim co ve skolce ☹ . Kdosi mi rikal ze se deti nejdriv nauci na nocnik kadit-bylo to tak u vas?

e.k.t
autor
3. říj 2011

@paolin

Pavli tak nějak pořád poříd, to víš dr mi nic nedali, tak se stále léčím sama, Teď už jsem nasadila stodal a je to kapku lepší 😉
@monkia.pv

Moni obě Joli se potácí s nachlazením a rýmečkou a já ten prokletý dlouhodobý kašel 😝 ale nedostala jsem vůbec žádné léky ani od jednoho ze tří lékařů, tak se holt léčím jak umím 😠

monkia.pv
3. říj 2011

@e.k.t :Evi a jak to ze ti nikdo nic nedal?

martinka79
3. říj 2011

@monkia.pv tak já nějak nevím moje dítko se naučilo spíše na záchod nočník byl jen okrajovej, nebo vydrž a bude lépe..
@e.k.t tak dobré uzdravení...

e.k.t
autor
3. říj 2011

Moni hážou si se mnou jako s horkým bramborem a skutek utek, horší že účinný lék na kašel obsahující kodein nebo nějaké třeba zklidňovadlo typu protazin, je na předpis. takto zbývá stodal a slivovice do hodně teplého mlíka 😝 😝

paolin
3. říj 2011

@monkia.pv Mony u nás tak půl na půl záchod a nočník. Adámek začal velmi brzy, Vítkovi to trochu trvalo. třeba v noci měl plínku až do 4 let. čurání ho nevzbudilo ani náhodou. pak ze dne na den v poho.
@e.k.t Evi achich teda pořád ☹

paolin
3. říj 2011

Adam má ve zprávě z vyšetření napsaný motorický neklid, nechá se snadno svést k dovádění. to je teda dobrá "diagnoza" 😀 ale musím ho pochválit. dnes jsme čekali u té Mudr a byl moc hodný a trpělivý! před půl rokem bych tam ještě lítala, jak hadr na holi..zítra jde do školky, tak uvidíme, no 😉 musím zprávu dát ředitelce..ale nejraději bych se jí nějak vyhla.

e.k.t
autor
3. říj 2011

Pavli to víš, jenže já se hodlám nepoložit blbcům na truc 😠 😀

anta
3. říj 2011

@martinka79 - Marti, vydrž, mm se podívá, zda tvůj zaměstnavatel nepřekračuje hranici 😉

paolin
3. říj 2011

@martinka79 Marti to ti taky nevím, jak to je..ale je to divný 😒

anta
3. říj 2011

Jinak holčinky, ahoj, jsem vás neviděla od rána a už je mi po vás smutno 😀 😀 😀 Byla jsem se válet na valné hromadě, tak jsem před chvilkou přišla. V práci jsem zažila teda šok! Ta kolegyně, se kterou sedím, se nenávidí s jinou kolegyní, no a dneska na ní tak hystericky řvala, že jsem se málem strachy schovala pod stůl 😝 😠 😠 Tý vole, já se lekla, až mě prdka změkla. Pořád Honzu kurýruji doma šťávou z tý cibule a celkem to pomáhá, ale on se pořád s nějakým tím pitomým nachlazením potýká, už mě to vyvádí z míry 😕
@martinka79 - takže mm zjistil, že zaměstnavatel ti volno nařídit může. Citace: Jestli ti zbyla dovolená, kterou jsi si nevybrala před mateřskou a rodičákem, tak zaměstnavatel má možnost podle § 218 odst. 3 zákoníku práce určit dobu čerpání této dovolené po skončení rodičovské dovolené 😉 To znamená, že v jakýkoli den, tedy klidně i zítra. Může ti to tedy oznámit den před určením čerpání dovči, chápenzí? 😉

e.k.t
autor
4. říj 2011

Dobré ranko,

Jani toto je jiný paragraf po mateřské se to Martinky fakt netýká, ale zákoník práce dal zaměstnavatelům vlastně celou dovolenou do rukou a můžou přikázat čerpání dle svých potřeb a uvážení, ovšem alespoň 2 týdny musí být v jednom kuse 😝

e.k.t
autor
4. říj 2011

tak jupííí 12.10. vybudujeme naši haciendu, od 10ti makáme jako šroubci 😉

anta
4. říj 2011

Ahoj holčinky, tak jsem byla na vstupní prohlídce, vyblajzla jsem 400 Kč a ve čtvrtek jdu na krev ohledně antikoncepce, jestli mi nepoškozuje játra, taky na štítnou žlázu. Poté jdu ještě na EKG, takže fakt radostné. Je to poctivá doktorka. MM byl s Honzíkem taky u dr. a jdou ve čtvrtek na krev, jestli náhodou takhle nemá baciláka v sobě, případně mu budou nasazena antibiotika 😉 Do školky zítra normálně jde, ale ve čtvrtek se uvidí, co vyjde za výsledek. 😒

many
4. říj 2011

ahojky holky 🙂 jéé řešíte tady zrovna tu dovču 🙂 já si to teď vyřizuju a udělali mi velkou radost 🙂 proplatijou mi 38,5 dne dovolené 🙂 že jsem tam měla ještě za Ladíka 🙂 tak mám velkou radost a vyberu to teď 😀

jinak se daří dobře, ale dočítat - nemám šanci 🙂

Ladíka mám teď týden doma, je nachlazený, ale doufám, že už po neděli půjde do školky 😖 doma se nudí, je sem tam pěkně protivný a já na nervy 😝