Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
13. lis 2011

Holky, zítra jdeme na to ORL a já se na to klepu jak drahej pes na fénování, jsem zvědavá, co mu zjistí, už bychom Honzíkovi chtěli strašně pomoci, já mám pocit, že se tím kašlem snad utrápí prdelka naše, je mi ho fakt už líto. Pořád si šudlá ušička, tak se obávám profoukávání, ale pokud mu to pomůžu, nedá se nic dělat 😒

paolin
13. lis 2011

@anta Jani, tak to budeme moc držet pěstičky!
@martinka79 Marti každý rok dělám jinak. letos jsem tedy použila loňskou šablonu, jen přidala motivy ročních období. jen fotek máme málo, není z čeho vybírat. vždy si řeknu - budu fotit - a houbelec tak leda..

taťka zabral a zub je venku 😉

paolin
13. lis 2011

tak nějak tak. ještě místo menší fotky budou obrázky, co kluci přes rok dělali.

martinka79
13. lis 2011

@anta myslíme na tebe a čekáme zprávičku
@paolin jsi úžasá.. psínu do IP o radu a ěnco vytvořím taky babičkám... a MM do práce jako tajemství... 😀

paolin
14. lis 2011

@martinka79 Marti, můžu ti poslat šablony. mám to v pdf, tak bys tam mohla jen doplnit fotky. ale musím ještě zkontrolovat kalendář a zkusit vytisknout náhledy, jestli ty lístečky apod budou vypadat dobře.

paolin
14. lis 2011

tak holky, tak k zubajdě Vítek nemusí. zatím, že křivé zoubky bývají hodně. uvidíme, co dál. hlavně, že jsme ten jeden dostali ven 😉 jinak sušička opravena, tak hurá! můžu vyprat ložní a plyšáky a bundy a vůbec 😀
Adámek usnul až v jednu, tak ho vzbudím a půjdeme pro Vítka.
zhoršila se nám babi tchýně, téměř už nechodí ven. že má depky - není divu ☹ tak se pro ní dnes stavíme a zkusí jít ven chvíli s náma. vezmu kočár, ať se může opřít. už se chuděra sama bojí 😒 mně to problém nedělá, klidně ji budeme ven brát každý den, nebo nafasuje Vítka na rozptýlení 😉

anta
14. lis 2011

Ahoj holčinky, takže zítra domlouváme termín a půjdeme na trhání mandličky a taky na "vypuštění" uší, protože je má obě plné vody, výborně. Týden před operací musí být doma, do školky nesmí, takže pro mě to znamená OČR, pak po zákroku další týden doma s dítětem já, ten další bude mít OČR mm 😉

martinka79
14. lis 2011

@anta Jani, tak se držete, jj ono to chce kldině ty 3týdny po mandli doma, le je to komplikované pokud není kdo by pomohl... ☹ ale nakonec mu bude dobře...
@paolin Pavli musrt uvídátm, budeš zlatá....
já dnes koupila assi věci k vánocům hadříky snad se budou líbit... 😀

paolin
14. lis 2011

@anta Jani a co to je, že má v uších vodu? jako že se mu to něčím ucpalo či co? 😨

anta
14. lis 2011

@martinka79 - máš pravdu, nikdo se nenabídl, že by pomohl, jak jinak. Na pomoc ani nespoléháme, to bychom sakra narazili 😉
@paolin - no nevím, ale mohlo se stát při koupání, že se mu tam dostala voda při mytí vlásků, taky přidáme trochu nudlí a máme z toho nudlovou polévku v uších - nový recept 😀 😀 😀

many
14. lis 2011

@anta jééé tak budeme držet moc moc pěstičky ať to Honzíček vše dobře zvládne a ty sním taky 🙂

many
14. lis 2011

@paolin tééda ty si šikulka s tím kalendářem 🙂 náááááádhera

anta
14. lis 2011

@many - to se zvládne, musí, díky ti, jukala jsem i na tvé fotky v albíčku, klucí jsou jak přes kopírák 🙂
Termín budeme domlouvat zítra, protože dneska odpoledne nám to nikdo nebral 😉

anta
14. lis 2011

Jo ale hluchej je slušně, to se musí nechat. Já sama neslyšela třicet let, tak vím, jaký to je, tak na něj mluvím jak na babičku s nůší na zádech 😀 😀 😀 Dneska setřel slušně tu naší děsně zvědavou sousedku, chtěla z něj tahat rozumy jako proč dneska nebyl ve školce, tak jí na to Honza řekl "neřeknu" a bylo po prdelce 😀 😀 😀 😀

anta
14. lis 2011

Jo a ještě na okraj, přišla mi pozvánka od notářky, abych se 28.11.2011 dostavila k dědickému řízení, všechno to mám nějaký časově napnutý. V sobotu chci zajet tátovi na hrob, tak doufám, že tam trefím, panč jsem na terény jako dělaná, to bude sranda 😀 😀 😀

martinka79
14. lis 2011

bába jedna zvědavá...😀

anta
14. lis 2011

@martinka79 - Honza dostal jasné a stručné instrukce, tak je dodržuje a dobře dělá 😀 😉

martinka79
14. lis 2011

@anta jasná věc, taky to občas dělám...

martinka79
14. lis 2011

@paolin Pavli díky za mail...🙂

martinka79
14. lis 2011

zítra jedu do Prahy na schůzku vých, poradců.. se i děsně nechce.🙂 odpoledne od 13:30

e.k.t
autor
14. lis 2011

ahojky, tak my to tady přežili relativně ve zdraví, jen naši odjížděli až skoro v 8 večer, páč taťka měl pořád na alkometru výstrahu, a to přes den enpil, jen to co naládovali večer a přes noc 😀 😀 dnes honička, Joli do školky, já probranou komplet komůprku aby se mi tam vešly aspoň padavčata, ve skleníku další 4 přepravky jablek, tak jsem zvědava co s tím budu dělat a do školky jsem dovalila 45 kg styrýho papíru 😀 😀 😀 , tak postupně debordelizovat to co se nevyhodilo, a bude se trochu dýchat. jen nějak nevím co s jablkama 😉

paolin
15. lis 2011

@martinka79 Mirek taky dnes frčí. ale on do Motola 🙂
@e.k.t Evi, třeba by jablíčka uvítali ve školce, jestli jich máš moc 😉
@anta Jani Honzík s těma hláškama mamku fakt nezapře 😀

já měla včera migrénu 😒 holt jsem přetažená a mozek se se mnou nepáře a vypne 😒
dnes se mi přeložila holčina na zítřek, tak snad to vše stihnu i s vyzvednutím dětí. ráno mám masáž a pak přijdou dvě na zkoušku. a Mirek je samozřejmě pryč. bohužel jinak nemohl.

paolin
15. lis 2011

jinak přeškoláci šli dnes na obhlídku jedné školy, tak je Adámek ve školce sám bez Vítka. tož to jsem zvědavá, jak to zvládne..

anta
15. lis 2011

Ahojky😉 No, co se mi dneska stalo! Jdu si pro Honzíka do školky a představte si, že mi celou cestu prořval! 😒 Snažila jsem se z něj vylámat, co se stalo, protože mě dokonce chtěl i uhodit, což teda nechápu vůbec. Pochopila bych, kdyby řval, když ho vedu DO školky a ne ZE školky, pak z něj nakonec vylezlo, že ho Maruška (nejmladší z učitelek) uhodila do ruky, protože hodil stavebnicí, protože se mu nepovedl komín od továrny☹(☹( Je fakt, že už si na ní párkrát stěžoval, že na ně křičí, nutí je do jídla a tak a že mu dokonce řekla, že kouká jako Kakabus 😝 jsem z toho celá přešlá, jako by těch starostí nebylo dost. Jsme byli s mm rádi, že chodí do školky tak rád a bum, nějaká kráva nám ho tam bude bít. A prý nejen jeho, ale i jeho kamaráda Štěpánka (ten tam doopravdy chodí). Na výchovu jsme tady pořád my, jestli se nemýlím 😠 😠

paolin
15. lis 2011

@anta Jani, bych si o tom ve školce promluvila. jako bít děti prostě nesmějí. nemyslím, že by Honzík kecal a že ho fakt musela hodně praštit a né třeba jen plácnout - což by ona mohla tvrdit na obranu.

anta
15. lis 2011

@paolin - no ukazoval mi, že ho uhodila do pravé ruky ani ne přes ruku, ale přes tu kost mezi loktem a rukama (nevím, jak to líp napsat) 😀 😀 A s kým si o tom promluvit? S tou druhou učitelkou nebo rovnou s tou, co ho uhodila?. Já jsem z toho teda trochu naprdlá 😒

paolin
15. lis 2011

@anta hm, promluvila bych si s třídní nebo ředitelkou - nejdříve bych poprosila o radu a pak případně s tou mladicí mlátící

anta
15. lis 2011

@paolin - já nevím, která je tam třídní, ale mám v plánu se zeptat Marcelky, protože tam bohužel žádné rodiče nepotkáváme po ránu 😉 Fakt jsem to ještě nezažila, aby mi dítě šlo ze školky řvoucí, vy jo? 😉

paolin
15. lis 2011

@anta Jani já tam i zpět 😀
my máme jména učitelek napsaná v chodbě, jsou tam veškerá potřebná třídní info.

anta
15. lis 2011

@paolin - jo to je fakt, my to máme na chodbě vlastně taky 😀 😀 Mně ta Marcelka přijde vcelku rozumná, vycházíme dobře i s tou Maruškou a sama mi i říkala (Maruška), že Honzík je tam neskutečně hodný, tak mě to právě překvapuje, že by k něčemu takovému došlo, víš? 😉