Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
5. led 2009

Jinak, táta byl včera v hospodě a nejhorší na tom je, že když on pije, tak je blbě druhý den mně, jako bych pila já a ne on, což naprosto nechápu 😀 😀 😀

alianka
5. led 2009

ahoj holky, vsechny Vas i s miminkama zdravim v novem roce 🙂 doufam ze jste oslavily Vanoce i Silvestra v pohode, nezlobte se, ale nestihnu Vas docist, napovidaly jste toho moc moc 🙂 My jsme s Valinkou obe nemocne, dneska pujdem k p. doktorce, pro jistotu, aby si Valinku poslechla. Nastesti to neni nic moc hroznyho, ma jen zvysenou teplotku a kasle a ryma, zadne vysoke horecky a tak... akorat teda nespi, takze ja uz nekolikatou noc jsem se nevyspala no a dnes jsem nenaspala holky ani hodinu ☹ je to fakt hruza, jeste s tim jak je mi blbe, ja uz nevim jak to vsechno zvladnu. No musim, neda se nic delat, ale obcas uz propadam zoufalstvi.
Jinak mi popovidejte holky co noveho ti vasi drobecci umi? moc mi chybite, akorat nejak na pocitac nemam v posledni dobe silu ani cas...

anta
5. led 2009

Ahoj Ali. Tak to docela chápeme. A nemohl by si vzít tvůj manža dovolenou, aby ti pomohl, když jsi nemocná a ještě do toho nespíš?

martinka79
5. led 2009

Ali ahojky holka to je smutné, ale neboj ono to přejde potom dáš o víkendu kočárek s Vali tatínkovi a hurá do pelíšku.
No my brebentíme, a tak různě. úplná novinka pozná prase a dělá chrrrrro. to je sranfa. má ho v knize a takové plastové k autíčku. a taky je občas prasátko on i Nikol. 😀

martinka79
5. led 2009

taky mě napadlo den dva volna manžela... 😉
Jani hele nenchtěl ten Váš švagr navrhnout tobě a MM malou rekonstrukci?

martinka79
5. led 2009

my kašleme stále a rýmujeme už od podzimu vždy to zmizí na pár dní a pak šup a je to znova. 😉

martinka79
5. led 2009

MIšák ťape u autíčka nejraději tedy jezdí na autě.

alianka
5. led 2009

holky dik za povzbuzeni, no o te dovolene manzi jsem taky premyslela, uvidim jeste den-dva a kdyztak by musel... Marti s tim prastkem jto je teda parada, musi to byt fakt sranda 😵 Misak je sikulka 😉

martinka79
5. led 2009

no je to mluvka a díky Nikolce umí tisíc věcí, ale né nijak geniálně věřím, že to umí i další dětičky.

alianka
5. led 2009

🙂 no urcite je to fajn, ze si snim Nikolka hraje, tim dela stopro vetsi pokroky. Marti to je mrzute ze se Vam to nachlazeni tahne tak dlouho, a jak resis tu rymecku? resp i ten kasel, co malemu davas? odsavas? pouzivas nejake kapicky? ja odsavacku nepouzivam, ta nase je uplne na ...

martinka79
5. led 2009

já mám tu klasiku hadičkovou, občas něco vytáhnu, ale jinak mu stabilně teče. mám kapky ty libenar je to fyziol.roztok a jinak sirup mukosolvan a dnes chci koupit stodal. 🙂 no ono je to taky tím doma je teplo venku zimy jezdíme v autě klimatizace atak a hodně je venku celé odpoledne,a le neteplotuje a nemá to na průduškách. Nikolka měla assi do 5let chromickou rýmu. ☹
Jo je to suepr když sis polu hrají a musím říci, že má trpělivost a dokonce ho i pohlídá když běžím s košem nebo se psem či jinam. je to chvilka, ale i tak. zavřou se většinou do pokojíku a to je zábava. 😉

martinka79
5. led 2009

když jsem sami doma tak musím do pokoje zavírat dveře jinak je hend u ní. 😀 a co Valinka co už dovede?

anta
5. led 2009

Tak to, Marti asi nechtěl navrhnout obzvláště ne v noci 😀 😀

martinka79
5. led 2009

tak to je tedy divoch 😀 , promiň omlopuvám se pokud to bylo nemilá poznámka pro tebe. ☹

martinka79
5. led 2009

tak u nás konečně prstalo chumelit.

anta
5. led 2009

Tady sněží jako o závod. Mám též novinku, Honýs dělá "veveve" 😀 😀

martinka79
5. led 2009

jéééééééé to je pěkné, 😀

many
5. led 2009

dobré ráno 🙂 tak Ladíček dostal přesnídávku,prso a už chrní 😀 tak vás jdu dočíst 😀

martinka79
5. led 2009

Ahojky many tak u nás se nespí. je vzhůru od půl sedmé a vidím spaní na 10.30hod nebo 11hod a potom ho vzbudím a hurá na výlet.pořád doma něco rabuje. ☹

alianka
5. led 2009

Marti dik, ten libenar mame tez... Jani to je Honzik sikulka, jeste trosku a bude rikat "veverka" 😀 Valus taky docela obstojne slabikuje 😀 a uz dela paci paci, z toho mam velkou radost 🙂 (hlavne kdyz to dela ve tri rano 😀 😉 )

many
5. led 2009

jéé Alenky se tu ukázaly,parááda 😉
holky tak ať máte děťátka brzo zdravá 😉 já teda musím zaklepat,že ani nevím co je rýma u miminka,ťuky ťuk,Ladíček je zdravej a doufám,že to tak zůstane co nejdýl

alianka
5. led 2009

Many nazdarek, tak co malej rocker, doufam ze se mu dari skvele 🙂 holky frcime k te doktorce, snad tam nebude moc lidi...

many
5. led 2009

libenar je super,používám ho v noci i já,když se budím s ucpaným nosem 😀

many
5. led 2009

ali - je vidět,že je to rocker,jak tate hrábne do strun tak úplně šílí 😀 jen aby mu to zůstalo 😀 tak ať dobře pořídíte u paní doktorky a jste brzo zdraví 😉

martinka79
5. led 2009

Ali ať to máme u dr. rychle za sebou. 😉

many
5. led 2009

nás čeká ve středu zase očkování 😔 se teda těším 😔 to bude rachot

many
5. led 2009

Marti jedete autem 😉

martinka79
5. led 2009

pro mě to není nemoc rýma a z tho občas kašle jelikož rým acestuje do dých cest. 😀 MAny tak to jsi šťastná matka 🙂 s dítětem bez rýmy. závidím.

many
5. led 2009

jinak u nás moc nesněží,jen tak mrholí snížek,ale je bílo 😀

martinka79
5. led 2009

ano autem jenže to je celé zachumelené a než ho odházím tak to chce aspoň 10min a mišák v autě nevím nevím, ale ho dám do druhého kočáru ten první už je naloženej od soboty v autě. 🙂