Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
7. led 2009

Honýs teď hajá na bříšku v postýlce a dělá na mě kuk. Už normálně slyší na své jméno 🙂

anta
7. led 2009

A další novinka, leze dozadu, je to vyloženej ráček. 😀 😀 Ten se v tý postýlce sakra nadře 😀 😀

martinka79
7. led 2009

tak to jsou krásné pokroky. 🙂
my se už chystáme ven. u nás pokrok. nikolka rozbila zip u nové bundy extra drahé.... ☹ 😀 😀 😀 😀 😀 novinka čím je straší tím snad víc ničí věci. ach jo. 😢
no zítra najdu nějakou švadlo která bude ochotná to rozebrat jelikož já to tedy odmítám měnit.

martinka79
7. led 2009

tak zatím páček jdem se zasněhulákovat.

many
7. led 2009

ahoj holky,teda vy jste toho popsaly,teď vás dočítat 😠 😀 no,no jdu na to 😀

many
7. led 2009

anta - co ta fotka 😉 a máš obarvený ty vlásky 😉
jinak Ladíka dávám na nočník a zatím nic,asi je rychlejší do plíny a nebo bych ho tam musela nechat dvě hodiny a pak by třeba něco bylo 😀

many
7. led 2009

anta -tak to už je Honzík jak Ladíček,ten už cestuje pozadu delší dobu 😀 cestuje my tak po místnostech 😉 proto už ho musím furt hlídat,je hrozně rychlej,takže už je v pokoji moje záchrana - ohrádka,když potřebuju např.na WC 😀 tak tam Ladíka šoupnu,protože to jsou fakt vteřinky a je na druhé straně pokoje 😀 jinak dnes udělal dva krůčky dopředu,jednou nohou a hned druhou a padl na bříško 😀 a zase se plazil dozadu,to jde nejlíp 😀

anta
7. led 2009

No a to holky krásně sedí, byli jsme na návštěvě a šikulka tam seděl v křesle jako král 😀 😀

paolin
7. led 2009

dneska jsem tedy sedrena, jako kun. byla jsem s klukama bobovat a Adam od tri nespi. ted ho Mirek zkousi uspat, ale dle revu budu muset ja 😉 Vita byl jeste s Mirkem na lyzich a meli se vratit za pul hodky. nu, vratili se za hodku. tak holt chlapci nemaji veceri. tedy predevsim ten vetsi. takove krasne a jasne instrukce dostal a nezvladl to 😀 tak ma teda smulu a rohlik se suknou 😀 😝
holky, krasa, ze drobecci delaji takove pokroky! jsem desne zvedava, takze piste, co noveho 😉

many
7. led 2009

no Ladík je pěkně protivnej už to na něho jde po tom očkování 😒

many
7. led 2009

anta to je šikulka,my začali sedět až teď 🙂
Paol - to jsi nadýchaná čerstvýho vzdoušku,co 😉 to se bude pěkně spát,my dnes taky byli dvakrát venku a bylo fine,nemrzlo jak jindy

many
7. led 2009

a Marťa to samé 🙂

paolin
7. led 2009

tak mi volal tatka. znami maji zloutenku. nasi s nima byli na Silvestra. to jsou tedy radosti! a pry k nam jde mega chripkova epidemie. tak si rikam, ze by to snad mohlo pomrznout, kdyz je venku takova kosa..

many
7. led 2009

taky jsem to četla na netu o té chřipce 😒

monkia.pv
7. led 2009

ahoj holky tak ja jsem dneska vyrizena!Rano se Vaneska rozhodla ze bude vstavat uz v 6.15!Pak mi usnula 30minut pred tim nez jsme meli jit k dr.!Proste jak naschval!Musela jsem ji budit!No moc rada nebyla!U dr. byla nastesti v pohode!Dostala pichanec a sli jsme domu!Jo a uz nam roste zoubek vpravo dole!Proto ta mrzutost!
jak to tu tak ctu tak vase deticky jsou moc sikovny!My jeste nesedime ani nelezeme! ☹ Jenom jsme na vsech 4 a houpame se!
Jdu se natahnout k bedne a trosku relaxovat a musim nabrat silu an zitra!Ma prijit tchyne! 😒
Preji dobrou a klidnou noc!

kamca.mazda
7. led 2009

AHoj holky tolik jste toho napsali že vás snad ani nedočtu, my konečně už taky tak nějak sedíme a začínáme lézt dozadu. Jinak spánek u nás čím dál horší budí se snad každou čtvrthodinu už jsem uplně hotová. 😔

dite1
7. led 2009

ahoj holky !!!!!!!
Tak zitra jdu na navstevu k Jance, tak uz se moc tesime na Honzika.... 😉
Zatim ten muj Honzik uz take leze pekne dozadu a kdyz ma neco zajimaveho pred sebou tak se mu povede lezt i dopredu.Take jsem ho uz posadila na nocnicek, vzdy po jidle a on se mi tam sikulka vycura i vykaka.Od te doby co jsme tady v cechach tak dela velke pokroky, asi mu to tady prospiva..... 🙂 Porad se jen usmiva a ani nemukne kdyz jde spat. Nekdy ma asi divoky sny, ze chvilku place,ale hned pak zase usne.........
Jinak v sobotu se ritime zase zpet domu ☹ ale na druhou stranu se tesim, ceka tam na nas tatka.
A Janco kdyz nam navsteva dobre dopadne tak se zase muzeme sejit v unoru az prijedu za moji malou Ancou se podivat, snad ten porod stihnu.......... 🙂 😉
Mejte se papa a dobrou noc 😲

kamca.mazda
7. led 2009

Holky dala jsem nějaké nové fotky do alba tak se mrkněte jak rosteme. 😉

martinka79
8. led 2009

krásné ráno.
holky my včera byly venku celé odpoledne. nikolka vyrazila bruslit a já kočárkovala hlídala holky.a taky jim odhrnovala rybník. ty jo Nikol bruslí jak drak. večer jsem si dala vínko a na pc ani nešla. dnes máme kroužek a potom asi půjdeme bruslit. uvidím.

Many a mončo ach ta očkování. ☹ snad to děti moc neskolilo.

Návštěvnice Honzíkové si to dnes užijí. to je fajn.

Pavli nic si z toho nedělej, že nedošel kdy měl to víš tatin. jinak se žlouztenkou etdy mazec.

Kamčo jdu se kouknout na fotečky. my noci teď02 také šílené, škoda mluvit.

tak vás tu čekám Michal je na pěst akorát ho tak ho dát Nikolce do aktovky a těšit se, že ho někde zapomene.02 😀 😀 😀 😀 😀

martinka79
8. led 2009

Kamčo super fotečky

many
8. led 2009

dobré ráno mamky 🙂

martinka79
8. led 2009

ahojky many tak jak je po píchancéch, hele vy měli dva?
😉

many
8. led 2009

tak noc byla naštěstí v pohodě,byl odpoledne už hodně neklidný a umrčený a tak jsem se na to poprvé vykašlala,na rady paní doktorky 😀 a řídila se podle sebe a dala mu nurofen sirupek,však co,ten je i od bolesti,že jo 😉 a myslím,že i díky němu mu teplůtka vůbec nestoupla akorát nemohl zabrat,tak po 21.0- jsem hupsla do sprchy a pak s ním k nám do hajan,nechala jsem si ho u sebe,že sem měla hrůzu jak se bude budit,plakat,...ale bomba,první kojení až o půl 4 a pak o půl 6 a teď zatím chrní,bobeček malej 🙂 no jsem ráda,že už spí takhle krásně do rána s tím jedním kojením třeba,kéž by to tak zůstalo,je to bomba,když se nebudí každou hoďku nebo dvě,to byla síla 😔

many
8. led 2009

no nám pokáždké píchala dva zaráz - hexu i prevenar 😉

anta
8. led 2009

Dobré ranko holčinky, čekám, že se mi za chvíli vzbudí loupežník 🙂 Moc se těším na druhého Honzíka, co jsem tak četla, tak je pěkně hodný, tak snad ho náš Honýs nevystraší 😅 😅

martinka79
8. led 2009

Jani tak to si užijete, neboj zatím vždy byl honzíček jak uzlíček když přišla návštěva nebo jste byli. 🙂
MAny tak to je dobře, já občas MIšákovi také musela dát na bolest, zase při těch zubech. my noci hrůza rostou nám 3-4nahoře a to šílené. budil se neklid a tak, ale nechtěl kojit jen prostě nešlo spaní. 😉 teď se tu vzteká asi ho zaženu do pelechu.

martinka79
8. led 2009

many pokud mohu radit s tím nočníkem tak nejlepší je začít ráno hned pro probuzení a před koupáním taková malá rituální činnost a všetšinou to přijde. že se vyčůrá. Jinak večer jsem to dělávala, že čůrala v koupelně u tekoucí vany. 😀

martinka79
8. led 2009

teď to nějak nejde tak tomu dávám čas.

martinka79
8. led 2009

prdelínek spí, byl hotovej po nic ne noci jsem zvědavá na jak dlouho a jak bude vypad kroužek v jeho provedení. 😒

anta
8. led 2009

No, Marti, včera jsem byla na návštěvě u jedné maminy, co má 2,5 letou holčičku a malej se tam dvakrát necítil asi dobře, protože ta holčička na něj několikrát zaječela a on se děsně lekl a docela tam plakal, takže to nebylo nic moc 😒 . Kámoška malýho držela v ruce a on začal plakat, tak jsem jí řekla, ať mi ho dá zpátky a ona ne a pak na něj, když poplakával, nervózně zabrlala:"Neřvi!" a přiznám se, že mi to teda příjemný nebylo 😖 . Oni sami mají dítě, ale když se malej lekl a začal plakat, tak se oba tvářili děsně dotčeně, že Honzík na ně reaguje tímto způsobem, dost mě to překvapilo.