Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

anta
20. led 2009

Ahoj Evi, jaká? 🙂

e.k.t
autor
20. led 2009

no supeeer, Joli usnula kolem půl desáté únavou po návštěvě, já teda se strachem aby jí nerašila nwějaká vyrážka, že měla na krku puchýřky a červené fleky 😝

no a budíček ve čtvrt na šest a kolem šesté ještě vytuhla, takže byla i romantika 😀 😀 😀

martinka79
20. led 2009

ty jooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😢
jste si to užli 😀

anta
20. led 2009

Tak to máš dobrý, my jsme tu měli návštěvu a Honýs byl fakt v pohodě, spal krásně, jen v půl čtvrté plakal, neboť spal na bříšku a nelíbilo se mu to, ale jinak fakt pohoda 😉

martinka79
20. led 2009

pohoda je lahoda. ☹ ale u nás noci nic moc. ovšem nic s tím nenaděláma plácat se v tom nemá smysl. než se dvakrát otočím, bude Michálek puberťák a vedle něj bude spát nějaká slečna 😀.
musím říci, že romantiku si také užíváme spíše tedy večer tak to je dobré to je u nás moc moc fajn.

e.k.t
autor
20. led 2009

no my kdykoli je chuť a včera by chuť byla ale nebylo čím 😀 😀 😀

měli jsme tu na návštěvě kolegu s rodinou, pochlubili se že čekají mrně no a kamarádovi se včera narodila Karolinka, tak kluci bumbrdlíkovali až byli ko 😀 😀 😀

ale děcka byli super, máma se jich ptala jak se jim líbí taková malá princeznička a když začali být nadšení tak jim oznámila že takovou fazolku má v bříšku, no bylo to úžasné.

martin jim udělal pohár a to byly boule za ušima 😅

velcí dostali utopence že frajerka prý dostala chuť 😀 😀 😀

jo bylo to super 😉

e.k.t
autor
20. led 2009

Marti jůůůůů to je představa 😅

martinka79
20. led 2009

tak to je podobné akorát u nás to není kdykoliv máme už doma slečnu. 😀 😀 😀 😀 , ale pamatuji na ty krásné roky. 🙂

martinka79
20. led 2009

tak to bylo prima, návštěva spokojená a vy také.

e.k.t
autor
20. led 2009

no až rozum začne brát tak budeme rádi za směny 😉 bude klid když bude ve školce nebo půjde chrnět 😀

e.k.t
autor
20. led 2009

no to jo, psychicky jsem se super odreagovala, sice mne záda bolely to jo,ale bylo mi fajn, už jsem potřebovala pohodový pokec 😉

anta
20. led 2009

U nás to bylo moc fajnes, malej se představil v tom nejlepším světle, ale chci si pozvat kámošku s mímem, tak to Honýs asi ponese trochu hůř, ale to se nedá nic dělat, musí si na ostatní děti též zvyknout 😉

martinka79
20. led 2009

jani a zvykne neboj nebo ho šupneš hajat.
já nikoho nezvu. jsemr dáa za klid domova. 🙂 vidím to na pohodový den v uplakaném deštíku a vycházce venku.
jdu vařit.

e.k.t
autor
20. led 2009

co vaříš dobrého? my budeme mít ty na včera naplánované řízky 😉

paolin
20. led 2009

ahoj holky 🙂
u nas vse pri starem. ja nestiham, Adam knour a nespi 😉 ted je ve fazi pronasledovatale. jakmile zmizim z dohledu, s patricnym okomentovanim me nasleduje. no nadava solidne 😀
basta porad nic moc. da si tak 1/3 hrnicku neceho a smidlifous. pak se dopije 200ml mlikem. ale aspon neco ji, ze 🙂 kamoska ma 10ti mesicniho kluka a ten neji vubec nic! ani nepije z flasky. nemit ona mliko, ja si hladem 😅
jdu zkusit preprat a prevliknout Adamka 😉

martinka79
20. led 2009

Tak Pavli u nás pronásledování také bývá. jenže mišák je dost rychlý takže je u mě šup dup. teď začla preferovat vodění za ruce a dokonce i za jednu. no super akce při vaření.
Jinak u nás dnes ta včerejší čočka. která se nevařila. MIchálek brokolici a bramborem. on jí tedy suprově. 😀
jé řizečky taky bych mohla na čtvrtek udělat nebo pátek super.

paolin
20. led 2009

Evi, navsteva-to muselo byt priiima 🙂

paolin
20. led 2009

Marti, to je Misa ale sikulka 🙂
Adamek neustale trenuje a propracovava fazi brakovani zasuvek. ale to knourani vede 😒 desny teda!

martinka79
20. led 2009

no tak u nás vede brakování a všeho vyhazování.

paolin
20. led 2009

a pak porad uklizeni 😉
ja budu mit boruvkove knedliky s pernikem. strouhanym 😉
holky, nevim co mam delat, ale ja proste NIC nestiham. vecer je mi z toho do place, protoze se honim jako zduta koza a porad nic. ani jeden se nezastavime a ostatni to taaak krasne zvladaji. pripadame si s Mirkem, jako uplne neschopni.

paolin
20. led 2009

no, treba se to zlomi, az se v noci poradne vyspime.

Evi, posli mi prosim miry,vahy Jolanky. nekde jsi to uz psala, ale ja to nemuzu najit. diiiky!

martinka79
20. led 2009

PAcvli a já nestíhám nic a jsem také hotová vyšťavená a unavená. snad se to zlepší Jarem.

paolin
20. led 2009

jestli jsme si toho na sebe nezvaly nejak moc. to jaro bude ale lepsi. jak ja se tesim! slunicko, deti budou uz chodit...je to hrozny. tyhle chvile uz nam nikdo nikdy nevrati. porad nekam spechame. nekdy mi ovsem prijde, ze si to zrovna moc neuzivam.

martinka79
20. led 2009

No já musím říci, že to oblékání a lifrování a chození s Nikolkou a tahání Mišáka je někdy fakt děs. ale ono to dělá to počasí ty brzké tmy a žádná energie. samo malé odreagování pomůže, ale jen na chvililinku. porstě as druhým dítětem už je to horší ať mu je 2,3,5,7let.

martinka79
20. led 2009

Michala jsem uložila je napapanej a snad usne, protže jinak to přetáhne a nebude chtít spát vůbec. já dodělám oběd do uklízím co on roztahal a a asi upěču nějakou dobrotu an zlepšení nálady. 😀

e.k.t
autor
20. led 2009

v 6 měsících měla 63 cm a 6400g a v 8mi má 68 cm a 7500g 😉

martinka79
20. led 2009

to je slečna panečku.

e.k.t
autor
20. led 2009

nestrašte, já chci po manželovi ještě 1 - 2 děti, co kdyby se mi omylem koukl na otevřené stránky 😅

martinka79
20. led 2009

už tam říve jdu na halekálka

e.k.t
autor
20. led 2009

no Joli je taky úúúúžasnáááá, ale ven jdeme po obědě 😉