Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
20. led 2009

asi dělám chybu,a le Michálek teď chce než usne aby u něj někdo byl stál či ho malinko držel za ručky či hladil po prdelce. nechla jsme ho dva večery pěkně vyhalekat, ale on stejně usnul až tam došel attínek a pohladil ho a cv tu ránu spal. tak já raději u nějk 2-3-5min stojí a on zabere. teď jsem tam došla, položila pohladila a podržela ručku a on chrupe.
je to blbé,a le stojí to zato, mě trhá srdce když scénuje.
Nimkolka byla zcela odlišná holka a to máme režim a vše stejné. jak jsou ty děti povahově odlišné. 🙂

e.k.t
autor
20. led 2009

tak už nekoukne už je schovaná 😀 😀 😀

zatím to vypadá že jak joli začene říkat že má hlad a že chce přebalit nebo na nočník tak začínáme snažení o druhé 😉

martinka79
20. led 2009

evi my nestrašíme je to krásné užasné Já chtěla s MM vždy 3děti,a le prostě je to jiné a vše uřž se neřídfí podle drobka taks e to komplikuje. čas je stejná ruce stále ejdny amaminka také jedna a dětí je víc. 😀
hele, je to super krásné, ale unavená jsem to bych kecala.

anta
20. led 2009

Tak jsem toho našeho loupežníka udolala ke spánku, uf, to byla zase dřina 😀 😉

martinka79
20. led 2009

tak to bude krásné. Moc ti to přeji,

martinka79
20. led 2009

Jani to je úleva viď šup nožky hore oběd a relax.

e.k.t
autor
20. led 2009

no aspoň se nenudíme, že.
No sestřenka včera psala že je těhule, ale prý je to asi mimoděložní nebo degenerované nitroděložní a v pátek na kontrolní utz, jé chci aby to dopadlo dobře, jinak se asi budeme muset rozloučit s plesem, to by asi musela do nemocnice a já nejspíš přivezu k nám jejího Ondru a budu trénovat na dvě děti 😉

anta
20. led 2009

Jé Evi, vy se budete snažilkovat o druhou holčičku? 😀 😀
Teď si zrovna říkám, jak to, že tátovi u toho usínání nedělá takovej virvál jako mně? Nevím, jak ho co nejlépe uspávat?

martinka79
20. led 2009

Jani já ti neporadí. U nikolky to bylo položit pohladit a spala. U Michálka nene. tedy do nedávna taky usínal suprovš.

Evi tak to jemilé, držím pěsti. 🙂

martinka79
20. led 2009

je nemilé. promiň

e.k.t
autor
20. led 2009

já to pochopila, no snad bude vše ok a budou se brzo snažit o druhé, moc si přejí právě holčičku, no uvidíme 😉

nám moc pomohli když jsem byla v nemálu já, tak teď buď bude těhu dobré nebo budu vracet pomoc. Hlavně ať je to pro ně to nejlepší 😉

paolin
20. led 2009

tak my se chystame ven. skocim do bazarku-potrebuju puncochace pro Adu a pak supky pro Vitu. dnes jde poo, pac vstaval dva dny o sesti. tak ho zkusim dat spinkat. tak zatim 🙂

martinka79
20. led 2009

Ahojky zatím Pavli dobře nakupa potom si užij relax.

martinka79
20. led 2009

tak už se mi vaří obídek a budu papat. hurá a káva je na stole. takže docela to vypadá dobře, jena by prdelín chvilku spal. 😒

anta
20. led 2009

Aha, Marti, no jo, tak mi nezbývá než to vydržať. Jinak tady děsně prší, ale dost. No budu muset do deště 🙂

martinka79
20. led 2009

tady zatím ne, ale asi to přijde. no fujky ☹

e.k.t
autor
20. led 2009

já nechci déšť, chceme jít odpolko všichni na procházku 😅

martinka79
20. led 2009

no tak u nás už malinko prší,a le odpoledne chci také ven. 🙂

martinka79
20. led 2009

jsme po obědě jdu si dát nožky nahoru a potom pověsit dvě pračky. 😉

e.k.t
autor
20. led 2009

teda u nás se teprve obaluje krkovička 😉

martinka79
20. led 2009

tak docela ten prdelínek krásně spí. já odpočívám a hledím to studium pro sebe. 🙂 zatím jsme v mezích nic moc. ale kurzy jsem si našla to bude zase ranec peněz.

e.k.t
autor
20. led 2009

no člověk nechce zakrnět, že?

martinka79
20. led 2009

no tak spíš je to prima relax a samo prohloubení znalostí a možnost lepší práce. Michálek stále spinká.

anta
20. led 2009

Už se moooc těším ven 😉

paolin
20. led 2009

tak my uz jsme zpatky. Adamek krasne spinkal a vzbudil se cestou domu. ted spi Vita a Ada knuci. asi zuby..namazala jsem mu to gelikem, tak uvidim. jinak u nas maji bajecne puncochacky. nove, bavlnene, za 60,-. mam pro Adu s masinkou a Vita si odpo pujde vybrat. tak mam radost 🙂

holky, vy jste fakt sikulky! moc vam fandim!

martinka79
20. led 2009

No já se právě snažím udolat svačinou Michálka sblajzl banán a 2sušenky a chce něco. jinak pohoda.
to jsi krásně nakoupila.

kamca.mazda
20. led 2009

Ahoj holky.
Tak u nás stále řádí rýma a kašel až se Amy uzdraví kašlu na to a nechám ji spát u nás jak říká Marťa utečeto a za chvíli bude spát uplně někde jinde.
Evi gratuluji ke klidné noci a taky k váze. Já jsem z Amy nějak smutná nemáme ještě ani sedm kilo jsou nám s
koro osm měsíců. A ještě nelezeme neobracíme se na záda jenom kolem dokola a sedí tak nějak co myslíte?
t

paolin
20. led 2009

kamco, nebud smutna! u mudr jsme naposledy potkali rocni holcicku. jen sedela, trochu se plazila a tot vse. jinak krasna a v poho 🙂

e.k.t
autor
20. led 2009

kami to obracení zpět je průměrováno do 9 měsíců, z toho si hlavu nedělej, váhu to nevím, Joli začala nabírat až nyní, když baští doma vařené, ale myslím že půjde dolů, kvůli zubům, to prudí, no co to se zvládne 😉

ta rýma a kašel je ubíjející. Joli zabral nasivin a na kašel hedelix rozpuštěný v čaji pro celkovou spokojenost od hami 😉
týden a byl pokoj

martinka79
20. led 2009

Kamčo nebuď smutná, že neí nijak ve vývoji napřed má na vše čas a dr. ji určitě chválí. hele ona to vše dožene až se jí bude chtít. malinko s ní cvič a uvidíěš ona se rozhýbe. 🙂 jinak s tím spaním fakt to uteče mám doma 7letou a je to jak včera co elžela u nás v pelechu.Kamčo vždyť sama vidíš svého Domču. 😀
dnes nikolka donesla 3jedničky dělá mi raodst. teď si hrají a za chvilku půjdem na prochajdu. nikolku bolí hlava asi jí dovolím nějakou pohádku. 🙂