Drobečci z třetího trimestru

e.k.t
7. lis 2008

😉

Tak kočky a je to, pořád jsme se dohadovaly kdo, tak teda já 😀 😀 😀

martinka79
21. led 2009

tak jsme si zaběhla pro noviny.
naše paní prodavačka je vážně skvělá, když tu začínala měla psáno otvíračku do 06hod nikdy tu na tu dobu nebyla potom si to psunula na 07hod a azse tu neí na čas. chápete to. a také v 7hod mi je to k ničemu na čerstvé pečinvo když dětem bus jede v 7.16hod. no blbka. 🙂

anta
21. led 2009

To je good 🙂 Malej možná bude spát, tak uvidím, jestli se ho podaří umrtvit 🙂 Asi jooo, zíval, až mu šel průvan z pusky 😀 😀

martinka79
21. led 2009

no tak to já vidím u nás na spánek buď kolem 10hod a nebo až po obědě. včera to bylo moc moc fajn krásně spal a potom i v tom kočárku takže lahoda jahoda. 🙂

martinka79
21. led 2009

tak jdme na vysavač. hurá do akce. 😀

anta
21. led 2009

Kéž by ta pohoda - lahoda a jahoda trvala pořád, to by byl život 😉

martinka79
21. led 2009

no asi by nás to brzy omrzelo, ale bylo by to chvilku fajn.

martinka79
21. led 2009

tak já mám vše hotovo a Mišánek si hraje. 🙂 Honzík asi sponká viď.dáváš ho do velké postele nebo už je ve svém pelíšku.

anta
21. led 2009

To jsi šikulka, Honýs někdy spinká v ložnici na velký posteli a když mu to nejde, tak spinká v kočárku 😉

martinka79
21. led 2009

aha a on se ještě nepřekulí? asi bych se už bála ,aby neuděl bum bác. ☹

anta
21. led 2009

On se překulí na bříško, ale jinak je víc v prostředku postele a ještě je zahrazen polštáři. Jo a už nespíme 😖 😀 😀

martinka79
21. led 2009

aha tak to je ještě pohoda. Á už vstáváte tak hurá si hrát, papat, čůrat.

e.k.t
autor
21. led 2009

dobré ranko tak u nás byla po prospání večer už pohoda, postel ji volala až po deváté a klid chrněla do 4 dala 270 mlíka a nevím v kolik se vzbudila ale já ji slyšela až v 8 😅 😀 😀 😀

Tak je na dece ještě nepřebalená, jen si v klidu hraje s hudebníma hračkama 😅 😅 přebalím ji až kolem 9, ráno plínka jen počuraná, takže průjem je pryč a že neměla ani teplozy tak to jsou zuby 😝

Jen už by mohl být vidět aspoň náznak 😅

V 9 dostane kaši a uvidíme co bude dál, jak se bude ubírat dnešní den, jen jsem raději odvolala svou účast na školení a to mně mrzí, tešila jsem se na nové informace, vychytávky a hlavně mezi lidi 😔

No nebudu riskovat že svůj výstup zopakuje a co Filip se dvěma dětma bude dělat, raději neeee 😉

anta
21. led 2009

No on po novu po ránu spí nejdéle 50 minut, to je chuťovka, pak je unavenej za 2,5 hodiny a je to těžký ho uspávat 😝 Ale co, říkám si, že jednou z toho vyroste 😀

martinka79
21. led 2009

tak to je mrzuté, ale pro Jolanku to je nejlepší. 🙂 určitě už nic nepřijde.

anta
21. led 2009

Ahoj Evi, říkala jsem si, jak u vás proběhla noc a ráno. Koukám, že je vše zase v pořádku, to je moc dobře. Chápu, že takové výstupy člověku nepřidají, ale vše zase bude dobré, moc vám držím palečky 😉

anta
21. led 2009

Tak Honýšek dlabe, co mu přijde do ruky 😀 😀 , kouká na mě a směje se a je spokojený, to jsem moc ráda 😉

martinka79
21. led 2009

tak to je fajn u nás je takové povalující dopoledne. mišák si hraje, ale já sedím na zemi takže často doleze a plazí se a leze po mně, slintá na mě,pusinkuje mě: vyoženě má mazlívé dopoledne.

anta
21. led 2009

Tak co se týče mazlení, tak to se Honýs též neodvrací, ale mazlí se jen se mnou, na tátu se kupodivu ani neusměje, což je dost zvláštní, ne? Jo, usměje, jen když přijde z práce 😀 😉

e.k.t
autor
21. led 2009

tak tady bylo před chvílí menší rodeo, no dovolila jsem si jít pověsit prádlo, za jeden dem Joli nasbírá pračku 😝

buď si ubliknkla, nebo se possss nebo se zapatlala při jídle a 3x jí protekla plínka, každá jiná 😅

no přes noc se to vypralo, přes den snad i uschne, věcí má dost 😀

e.k.t
autor
21. led 2009

v g řhtcr zz

vzkaz od Jolixdci

teda zkomolila si jméno 😀

monkia.pv
21. led 2009

ahoj holky jdu vas jen pozdravit!je to tady parada!domu jedeme az v patek!Na hotelu je nas jen 5lidi!V bazene jsme skoro vzdycky sami!no fakt super!A jak se mate vy?Drobecci poslouchaji? 😉

martinka79
21. led 2009

tak já dala prdelínka spát byl nějaký unavený.no to víš směje sena baby proč se smát na chlapy. 😀

e.k.t
autor
21. led 2009

moniii užívej si pohodu a klídek 😉

moc ti to přejeme 😀

e.k.t
autor
21. led 2009

no Joli když nemá skrytý problém 😀 😀 😀 😀 neviditelný zub, něco v plínce... 😀 😀 😀

tak se směje na všechny 😉

e.k.t
autor
21. led 2009

a hlavně na foťák 😀

martinka79
21. led 2009

jé na foťák se prdelín jen sápe. ale dnes jsem ho natáčela jak si povídá v domečku to je sranda co toho napovídal a jakým stylem.
Mončo užívej za nás všechny a sebe nejvíce to je doměna.
hele a kde jste přesně?

monkia.pv
21. led 2009

Holky nabiram za vas vsechny energii!A posilam vam ji! 😉
Marti jmenuje se to tady Vonšov-je to nejaka samota!Je to zhruba 20km od Chebu!

martinka79
21. led 2009

aha díky za tip. tak hurá si užívat. 🙂

e.k.t
autor
21. led 2009

moni užívej užívej, ty so to zasloužíš 😉

martinka79
21. led 2009

tak Mišák spí.